Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Drapaki

Post autor: Miss_Monroe »

asiunia0312 pisze:A wiecie może czy Hakan zgodzi się na płatność w dwóch ratach? Ktoś próbował? Napisaliśmy do niego emaila, ale nie wiemy czy jest sens czekać na odpowiedź której czasem nie ma <zły>.... ;-))
Myślę, że lepiej zadzwonić, bo na odpowiedź mailową możesz się nie doczekać ;-))
Awatar użytkownika
asiunia0312
Posty: 1208
Rejestracja: 16 sty 2012, 10:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Olsztyn

Re: Drapaki

Post autor: asiunia0312 »

Ostatnio dobijaliśmy się cały dzień i się nie dodzwoniliśmy... :-| Mają takie zamówienia, że wysyłka drapaka do 40dni roboczych.
Będziemy próbować <mrgreen> Mam nadzieję, że się w końcu uda <gwiżdże>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Drapaki

Post autor: yamaha »

Osobiscie na kazdy wysylany mail mi odpowiedzieli.
Czasem nie tego samego dnia, ale odpowiedz ZAWSZE byla.
Radze wiec napisac (choc trzeba przyznac ze okres swiateczny nie jest moze najlepszym.... moze tak jak i niektorzy z nas, ludzie z Hakana tez maja urlop....)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Drapaki

Post autor: Dorszka »

yamaha pisze:Ja to sie czasem zastanawiam, czy Rufi Wam tu jakichs lapowek nie daje na forum <lol>
Chyba lepszej reklamy by sobie wymyslic nie mogli <lol>
Co ktos pyta o jakis drapak, to w odpowiedzi uzyskuje "lepiej kup Rufiego" <lol>
Ja widziałam i porównywałam i jedne, i drugie drapaki, pozostaję przy Rufim, chociaż nic, niestety, z tego nie mam ;-(
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Drapaki

Post autor: maga »

Dorszka pisze:
yamaha pisze:Ja to sie czasem zastanawiam, czy Rufi Wam tu jakichs lapowek nie daje na forum <lol>
Chyba lepszej reklamy by sobie wymyslic nie mogli <lol>
Co ktos pyta o jakis drapak, to w odpowiedzi uzyskuje "lepiej kup Rufiego" <lol>
Ja widziałam i porównywałam i jedne, i drugie drapaki, pozostaję przy Rufim, chociaż nic, niestety, z tego nie mam ;-(
Ja też przy rufim ... i też potwierdzam za mój marketing szeptany nic, a nic nie dostaję.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Drapaki

Post autor: Miss_Monroe »

Ja tez zdecydowanie jestem za Rufim, ze względu na ich podejście do klienta (czego o Hakanie powiedzieć nie mogę) , bardzo miły kontakt i drapak, który jest rewelacyjny :-)
Awatar użytkownika
Barlog
Hodowca
Posty: 1323
Rejestracja: 29 gru 2012, 00:25
Hodowla: AsPaBri*PL
Płeć: kobieta
Skąd: schoten
Kontakt:

Re: Drapaki

Post autor: Barlog »

Witam Wszystkich serdecznie .Jestem nowa na forum i czekam na moje słońce . Urodzone 19 grudnia, mam sporo jeszcze czasu do odebrania miśka:). Na razie czytam was i chłonę wszystko co tyczy się brytkow :-) .Ale do rzeczy -czy drapak dla kocurka moze byc standartowy czy lepszy taki powiększony ? I wszyscy polecają Rufi więc pewnie też taki kupie ,skoro sprawdzony :-)
Chodzi mi o powiększenie miejsc do leżenia i chowania się miśka.
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Re: Drapaki

Post autor: Molly »

Rufi ma wersje drapaków dla dużych kotów - moim zdaniem nic tam powiększać nie trzeba, drapaki są wystarczająco duże :)
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Drapaki

Post autor: Danusia »

Molly pisze:Rufi ma wersje drapaków dla dużych kotów - moim zdaniem nic tam powiększać nie trzeba, drapaki są wystarczająco duże :)

no może nie do końca :-) ja mam tylko Rufiego meble i pierwszy mój drapak D-5 dla dużych kotów zamówiłam w wersji 40cm rozety i budka i niestety gdy dzisiaj nasz Bambaryłka waży 6300 własnie te rozety są stanowczo za małe , do pudki sie oczywiście tez wpycha ale nie ma luzu <lol> , natomiast w drugim drapaku mam rozety 50 cm i te są bardzo wygodne jedna jest telewizyjna ( do ogladania TV ) ,a druga do spania i to jeszcze razem z miśkiem koteczka w niej śpi <mrgreen>
Awatar użytkownika
Barlog
Hodowca
Posty: 1323
Rejestracja: 29 gru 2012, 00:25
Hodowla: AsPaBri*PL
Płeć: kobieta
Skąd: schoten
Kontakt:

Re: Drapaki

Post autor: Barlog »

Właśnie to chciałam wiedzieć :-).Chcę małemu kupić jeden wypasiony drapak, który mu trochę po służy.A ja zielona jestem w tym temacie :-).. http://www.drapaki.pl/pl/dla-duzych-kotow/57-d-2.html http://www.drapaki.pl/pl/dla-duzych-kotow/60-d-3a.html Te sa fajne ale domki chyba za małe i wszyscy polecają rozety zamiast półki na górze,to tak bym zrobiła :-D .Ale mądra jestem dzięki Wam..
Zablokowany