Filip & Nano

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
alakin
Posty: 873
Rejestracja: 18 lis 2014, 01:38
Płeć: *
Skąd: Kraków

Re: Filip & Nano

Post autor: alakin »

No nie ! Brak nowych zdjeć :zle:
Trzeba bedzie znowu na trawę jechac by kotki zobaczyć i pobawić :mrgreen:

Sandra odświeżamy wątek ! Dawaj chłopaków :serce: :)
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Filip & Nano

Post autor: Kamila »

Przeglądałam sobie dziś wątek Fifka i Nanka bo kusi mnie drapak, który ma Sandra (znaczy się Fifek i Nanek :mrgreen: ) i patrzcie co wygrzebałam :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: Pamiętacie?
Filipek.jpg
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Filip & Nano

Post autor: sandra »

O kurczę sama zapomniałam o tym zdjeciu!
Słodziaczek moj malutki :serce: :serce: :serce:
A teraz taki grubas :lol:

A co do drapaka to muszę ostrzec, ze przy intensywnych skokach lekko sie chwieje... nie wiem, czy wszystkie tak mają. U nas Filipek tylko z rozety korzysta, ale Nanek lubi sobie czasem posiedzieć w tej tubie :mrgreen: ale rozeta oczywiście ulubiona
aurora80
Posty: 648
Rejestracja: 12 cze 2015, 23:41
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa/Marki

Re: Filip & Nano

Post autor: aurora80 »

Piękny Fifi :milosc:
A co do drapaka to nie polecam tego modelu. Zbyt strome zejście z rozety! U mnie koty korzystają głównie z tuby - nawet Marcel, który jest znacznie mniejszy od Bunia. Bunio to prawie do rozety nie wchodzi, bo ma poważne problemy żeby z niej zejść. Półka nad tubą powinna być znacznie dłuższa żeby kotek mógł swobodnie zejść z góry. Drapak generalnie jest bardzo estetyczny i ma solidne słupy ale w mojej ocenie to konstrukcja średnia dla brytka. U mnie drapak stoi przy kanapie i Marcel woli zeskakiwać z rozety - już jak się tam zapuści - wprost na kanapę, bo półka jak pisałam jest za płytka. Nie muszę dodawać że dla Buśka, biorąc pod uwagę jego problemy z łapkami, to nie jest najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Filip & Nano

Post autor: Kamila »

chwieje się :strach: to się dziwię, myślałam , że takiego kolosa nic nie ruszy. Liluch intensywnie nie skacze, w ogóle skacze max na 40 cm wysoko, więc i drapak musiałabym odpowiednio obniżyć, ale podoba mi się bardzo i z ceną już się zaczynam coraz bardziej oswajać :lol:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Filip & Nano

Post autor: Kamila »

ja myślałam nad półotwartą rozetą, bo przy moim niskopiennym kotku tez obawiałam się zbyt stromego zejścia. W ogóle u mnie ten drapak mógłby mieć max 110 cm, a nie wiem czy wtedy ta konstrukcja nie zrobi się zbyt przysadzista.
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Filip & Nano

Post autor: sandra »

Mnie jak na razie zadziwia, ze Filip tak łatwo skacze z tej rozety, zwykle pomija ta polke z tuba i skacze wprost na dolna... choć z jego łapkami nie powinien :-| mógłby zejść w druga stronę na komodę, z komody na kanapę, Nanek czasem tak robi, ale ten kremowy diabeł woli skakać na dół i mnie stresować. Muszę rozważyć, czy dałoby sie ta polke z tuba jakos wymienić, by zejście było łagodniejsze
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Filip & Nano

Post autor: sandra »

Generalnie Filip i Nano chyba nie potrzebują udziwnień na drapaku :lol: dla nich drapak to tylko schody prowadzące do rozety :lol:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Filip & Nano

Post autor: Kamila »

Jakie wywalone brzucholce dwa :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Filip & Nano

Post autor: Yolla »

Jakie piękne kocie kadry :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
Zablokowany