*Kostek*Sonia*Rominka*

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
norka
Agilisowy Rezydent
Posty: 2610
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:02
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: norka »

<zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana>

:-) :-)
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

Eeee tam, odgrażacie się, że wpadniecie, a tutaj nikogo ani widu ani słychu <hm> Ja się tak nie bawię! 8-)

A koty wszelakie przyjmę, obojętnie w którym wcieleniu będą, warunek jedyny - jedzą WSZYSTKO, co im się zaserwuje <gwiżdże>

Dzisiaj przeprowadzę kontrolę wagową, Sonia waży coś koło 4 kg (właśnie zamierzam zwiększyć dawkę PONa Meadowland Mix w Orijenie, co by dziewczyna nie przeszła na wagę ciężką), a Romcia troszku mniej, tak szacuję. Na początku było odwrotnie, ale już przy kastracji Sonia pobiła Romcię w wadze i tak jej zostało z uwagi na upodobanie do suchego żarła ;-))

Cioteczki, jakie to miłe, że doceniacie foty i koty, jak zawsze jesteście nieocenione! :kiss: <serce> :kiss: <serce> :kiss: Dzięki wielkie !! <serce> !!
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: sandra »

<serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce>
elsa pisze: Obrazek
rozwaliło mnie to zdjęcie <mrgreen> kochane kudłacze :kotek: :kotek:
zresztą wszystkie zdjęcia jak zwykle cudne, jak zobaczyłam Rominkę to znów przypomniała mi się smutna prawda tzn. że wciąż nie mam drugiego, długowłosego kota <lol> trzeba było tu nie wchodzić
dodatkowo nie mogę się nadziwić, jak przy takim inwentarzu możesz mieć w domu taki porządek?! <lol> przecież tam nawet jednego kudełka nie widać! a zdjęcia takie wyraźne to powinno być widać <lol> chyba, że przed foceniem przygotowujesz sobie odkurzaczem scenerię do zdjęć :->
Awatar użytkownika
anex
Posty: 270
Rejestracja: 07 lip 2015, 18:23
Płeć: K
Skąd: WAW

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: anex »

Tia. Weszłam. Bo myślałam, że może fotka komórką strzelona, jakaś niewyraźna taka, 4-ema megapikselami cyknięta, że może koty ufajdane w błocie, szkaradne, że szkoda pokazywać. Ba, myślałam, że może sceneria jakaś taka nieciekawa będzie - wysypisko śmieci, rudera, krzaki. No i, kurdeeeee. Nic z tego. Tu znów pięknie, tu znów idyllicznie <zakochana>


sandra pisze: dodatkowo nie mogę się nadziwić, jak przy takim inwentarzu możesz mieć w domu taki porządek?! <lol> przecież tam nawet jednego kudełka nie widać!
O to samo kiedyś Elsę pytałam, udała że nie widzi, więc na pewno mówi: "Małż, Natasza, sprzątamy, będę zdjęcia na forum robić!" i dopiero wtedy kudłacze uchwyceni <lol>



p.s. Tę sesję wygrał Kostek (Elsa, to jego futro to już letnie, czy jeszcze nie zrzucił wszystkiego? <shock> I Romisia. Oj, Romisia na półce z obrazem w tle...oj cud-miód...)
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

Też kocham tę fotkę, sandra! <zakochana> No Romka taka zapatrzona w starszego brata, idą ramię w ramię, a on ją tym ramieniem wspiera <mrgreen>

Ja nie wiem ile mogę się tu dwoić i troić, żeby co poniektórych zachęcić do rudości czy długich herów <mrgreen> To dla Was z premedytacją focę, żebym i ja mogła więcej pooglądać cudności kocich u Was, bo a nuż któraś się skusi na kolejnego! (Wiem, wiem, na bieżąco nie wyrabiam z tym co jest na forum, a chcę więcej <oops> ). Niemniej wiem, że u mnie musi być więcej niż tylko jeden kot, bo tego jednego zamęczyłabym fotkami <gwiżdże>

Sprzątanie mówicie...no dobra, przyznam się <oops> w kilka miesięcy zajeździłam odkurzacz pionowy Elektroluxa, aktualnie odkurza 2 minuty, a powinien 40 <wsciekly> akumulatory padły, w poniedziałek jedzie do reklamacji :axe: Żył 9 miesięcy ;-( Używałam go kilka razy dziennie, teraz wróciłam do przewodowego i to jest dla mnie kara, cieżkie to, okablowane, no jak żyć? <lol>


Kostek jest ewenementem, bo zawsze w porze letniej, kiedy to wychodzi na ogródek, włos mu się zwiększa, gęstnieje, a zimą, będąc w domu ma futro letnie - pokręciły się chłopakowi pory roku <mrgreen>


Ciocie -> :redrose: :redrose: :redrose:
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

anex, fotka komórką jest, zajrzyj do działu karm <mrgreen> Hihi :kiss:
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Becia »

Pięknie, jak zwykle w tym wątku <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce>
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Yolla »

<zakochana> <zakochana> <zakochana>
wszystkie trzy <mrgreen>

powiedziałam to ja niefanka długowłosych kotów <oops>
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Fusiu »

Na miłość boską. To są dzieła sztuki a nie zdjęcia :mdleje: :mdleje: :mdleje:

Kociaste powalają na łopatki. Jedno piękniejsze od drugiego. Przepiękne <zakochana> <zakochana>

:kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
oleena
Posty: 564
Rejestracja: 10 lut 2013, 20:57
Płeć: kobieta
Skąd: Lublin

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: oleena »

To chyba najbardziej fotogeniczne koty na tym forum <ok> <zakochana> I te pozy jak ze studia fotograficznego <pokłon> Po prostu śliczności <serce> <serce> <serce>
Zablokowany