*Kostek*Sonia*Rominka*

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Kamila »

Sońcia przyczajona x2, Sońcia z pućkiem na łaputce, Sońcia buszująca w trawce i jej puchaty ogonek - JA LOWE JĄ <serce> <serce> <serce> <serce> <serce>
Kostuś i Romcia też mają cudne fotki i są śliczni, ale co poradzę, ze ta Twoja Sonusia to mi wszystkie inne kotki przyćmiewa <oops>
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: joakar »

o jezuniu!!! piękne zdjęcia <serce> <serce> <serce>
Sonię kocham niezmiennie, ale reszta bandy jest równie zachwycająca.
Moje ulubione zdjęcie to to, na którym obie dziewczyny są na rękach. <serce>
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

Dziękuję, dziękuję, dziękuję !! <serce> !!

Dziewczyny, ja te Wasze komplementy spiszę sobie na kartce i będę ją nosić w kieszeni! Za każdym razem, kiedy będzie mi źle będę tę kartkę wyciągać i czytać, bo to najlepsza terapia odstresowująca, sprawiająca wiele radości, uśmiechu, przyjemności! Naprawdę nie spodziewałam się tak wielu, tak wspaniałych komentarzy - jesteście kochane, dziękuję! :kiss:

Muszę powiedzieć, że Kostek w swojej fantazji i uporze przechodzi już sam siebie! Zazwyczaj z rana ładuje mi się do łóżka, bo przecież 5 rano to najlepszy czas na pieszczoty - tak było też dzisiaj. Z tą małą różnicą, że właśnie dzisiaj o tej porze strasznie mocno chciało mi się spać i nie miałam weny na tarmoszenie kota <roll> Kostek nie dawał za wygraną, chociaż jak zawsze w takim przypadku nakryłam głowę kołdrą, znalazł miejsce z dziurką, którą zostawiłam sobie, żeby nie udusić się pod kołdrą i zaczął w niej gmerać łapą, przy okazji szorując mi nią po nosie. Zastosowałam plan B, awaryjny, przewróciłam się na brzuch, zakrywając twarz ręką, ale i to dla niego nie było przeszkodą, bo wlazł mi na plecy i zębami zaczął ciągnąć mnie za włosy <strach> Jak raz i drugi zabolało, to co miałam zrobić? Trzeba było kota wygłaskać, bo jeszcze oczy by mi wydrapał <wsciekly>

Kocham go, hihi <mrgreen>
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

Luinloth pisze: Ile one teraz ważą?
Kościsław przy szafce >>> <zakochana>
Głaski dla cudnej ferajny :kotek: :kotek: :kotek:
Sonia - 3900
Romcia - 3550-3600 (wierciła się)
Kostek - 6740

<mrgreen>
Awatar użytkownika
Natashas
Posty: 1075
Rejestracja: 12 gru 2014, 17:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Natashas »

Romcia leciutka jak chmurka, a na zdjęciach kawał kota, chyba sam ogon dodaje wizualnie kilka kilogramów <mrgreen>
Sonia wagowo to tak jak Nanduś, ale z tym się upewnię przy najbliżej wizycie u weterynarza ;-))
Kostuś z taką wagą wszystkie potwory przegoni w obronie swoich dziewczyn <zakochana>
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Kamila »

ej, no coś ściemniacie Dziewczyny, moja Liluszka też 3900 waży, a do wyglądu Sońci czy Nandusia to jej jeszcze daleeeeko :-|
Awatar użytkownika
mundzia
Posty: 79
Rejestracja: 29 mar 2016, 14:09
Płeć: kobieta
Skąd: Piaseczno

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: mundzia »

O wszyscy możliwi królowie!! @elsa, co Ty tu wyprawiasz z tymi kociełami swoimi, w sensie... CO ZA FOTY!! <mrgreen>
Co za KOTY!! <zakochana> <zakochana> <zakochana>
:kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

Kamila pisze:ej, no coś ściemniacie Dziewczyny, moja Liluszka też 3900 waży, a do wyglądu Sońci czy Nandusia to jej jeszcze daleeeeko :-|
Może ma inną budowę kośćca, to też może mieć wpływ. A w jakim wieku jest Liluszka?



Taaa, z Kościa to taki słodki ciężar, ten miłosny również...dzisiaj od rana znowu siedział mi na głowie niemalże <mrgreen> najlepsze było to, że przekonana byłam, że głaszczę go po głowie, otwieram oczy, a tam jego zad prawie na moim nosie <strach>


mundzia, tak już mam, że ciągle mi mało "fotów" i....kotów...serio, ale 4 kot chodzi mi po głowie, wybijcie mi proszę ten pomysł ze łba! :hammer:
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: joakar »

Ja do wybijania ręki nie przyłożę. <mrgreen> <mrgreen> <mrgreen>
Aga L.
Agilisowy Rezydent
Posty: 1322
Rejestracja: 08 gru 2012, 18:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Aga L. »

A czwarty to w jakim kolorze będzie? :hidden:
Zablokowany