Holly & Bibi Nagada*PL i Lulu Agilis Cattus*PL

Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

to się ciesz, że nie martwisz się, że jedzą tyle, by przeżyć. <tańczy> :kotek:
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

kizior pisze:to się ciesz, że nie martwisz się, że jedzą tyle, by przeżyć. <tańczy> :kotek:
Dokładnie <lol>
Ja bym chciała miec żarte chłopaki, ehhh

Słodziak ta Twoja Bibula! <serce> :kotek:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Rośnie pannica to i zapotrzebowanie na żarełko ma spore. U mnie Tami tak pochłaniał wszystko i we wszystkich ilościach. Teraz już przystopował, ale i tak dobija mnie ta jego waga.
A koteczka prześliczne minki robi :kotek:
anias
Posty: 249
Rejestracja: 21 mar 2011, 13:23

Post autor: anias »

Minki takie słodziutkie:)
I ja cieszyłabym się gdyby moja mała była takim głodomorkiem ale ona jest głodna tylko rano kiedy serwowane jest mięsko....
a z ciekawości - ile waży Twoja Bibi? są w podobnym wieku, moja wczoraj skończyła 4 miesiące i waży 2170g.
Awatar użytkownika
babelkowa
Posty: 20
Rejestracja: 26 sty 2010, 23:53

Post autor: babelkowa »

Dziewczynka z zapałkami BOSKA! Wygląda tak niewinnie... kto by pomyślał, że tak jedzonko wciąga :-)
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

anias pisze:Minki takie słodziutkie:)
I ja cieszyłabym się gdyby moja mała była takim głodomorkiem ale ona jest głodna tylko rano kiedy serwowane jest mięsko....
a z ciekawości - ile waży Twoja Bibi? są w podobnym wieku, moja wczoraj skończyła 4 miesiące i waży 2170g.
Moja waży 2200g, ale jak ją ważyłam miesiąc temu, miała 1300g więc sporo przybrała :-)
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Sonia pisze:Rośnie pannica to i zapotrzebowanie na żarełko ma spore. U mnie Tami tak pochłaniał wszystko i we wszystkich ilościach. Teraz już przystopował, ale i tak dobija mnie ta jego waga.
A koteczka prześliczne minki robi :kotek:
Twój Tami to tak jak moja Holly - wyglądają dorodnie, ale ani grama już więcej :-) a to nie jest łatwe. Paradoksalnie Holly nie je dużo (teraz niestety podjada karmę małej), tylko mało się rusza. Myślałam, że dostanie energii przy młodszej, ale niestety bardziej jest kibicem obserwatorem gonitw Bibi niż czynnym kompanem :-(
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Ja też myślałam, że będą dwa kotki, to będą razem latać, a teraz mam dwa kanapowce-leniwce i oba sobie sadełko hodują zamiast sporty uprawiać <mrgreen>
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Sonia pisze:Ja też myślałam, że będą dwa kotki, to będą razem latać, a teraz mam dwa kanapowce-leniwce i oba sobie sadełko hodują zamiast sporty uprawiać <mrgreen>
Jak kocięcy temperament Bibi wygaśnie a apetyt pozostanie będę miała tak samo. Nie martwmy się :-) Opracujemy przewodnik fitness dla leniwych kotów <lol> Besteller murowany!
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Czasem warto poszperać w "starociach" i odkryć znane nam rzeczy na nowo. Pomyślałam o Holly, którą przedstawiłam Wam jako dorosłą panienkę. Dlatego dziś dwa obrazki mojej dziewczynki zanim skończyła roczek :-)

Holly

Obrazek

i jedno z moich ulubionych...

Obrazek
ODPOWIEDZ