*Kostek*Sonia*Rominka*

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Kamila »

Ogłaszam ciszę czwartokotkową!! <diabeł> <mrgreen>[/quote]

o nie, Kochana, teraz dopiero się zacznie <diabeł> będziemy Cię molestować tak długo aż Kostuś, Sonia i Rominka dostana nowego kolegę/koleżankę :haha: :haha: :haha: :haha:
Czasem lepiej swoje myśli trzymać dla siebie <lol>
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: sandra »

Cos dla Elsy <lol>
Obrazek
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

Jak tak dalej pójdzie, to miejsca na kubku zabraknie na skreślanie :haha: :haha: :haha: Z wiadra będę musiała pić <lol>

I pomyśleć, że zaczęło się tak niewinnie, bo założę wątek, czasami pokażę kota, tego czy innego...a tu masz, sypnęło się i 4 kot łazi po głowie (przyznam, że nie od wczoraj <oops> ).

Ej, równowaga u nas panuje, bo:

- dziewczyny: Sonia-Rominka, ja-Natasza

- chłopacy: Kostek-mój mąż

<mrgreen> <mrgreen> <mrgreen>
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Fusiu »

Jak to tak? Pan Pchła jest jeszcze cięższy od Mr. Kostka? :mdleje: :mdleje:
Awatar użytkownika
mundzia
Posty: 79
Rejestracja: 29 mar 2016, 14:09
Płeć: kobieta
Skąd: Piaseczno

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: mundzia »

@elsa, czwarty się będzie pięknie komponował na zdjęciach <rotfl>
cóż by to była za kocia paka - cud miód!! <serce>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Mago »

Kamila pisze:o nie, Kochana, teraz dopiero się zacznie <diabeł> będziemy Cię molestować tak długo aż Kostuś, Sonia i Rominka dostana nowego kolegę/koleżankę :haha: :haha: :haha: :haha:
Czasem lepiej swoje myśli trzymać dla siebie <lol>
Spoko, spoko, w ramach przeciwwagi ja będę dokocenie już czwartym kotem odradzać <diabeł> <mrgreen> a na pewno będę zachęcać do spokojnego przemyślenia tak ważnej kwestii.
Awatar użytkownika
Lelka
Posty: 309
Rejestracja: 04 kwie 2016, 18:22
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Lelka »

Odmian kolorystycznych brytków jest 150. Więc pytam jak się ograniczyć do jednego, dwóch, czy trzech...no pytam jak??? <gwiżdże>

A tak na poważnie to myślę, że myśl o słodkim, przytulaśnym koteczku chodzi po głowie niejednej z nas. Szkoda tylko, że jak zawsze trzeba mierzyć siły na zamiary.

Elsa trzymam kciuki za słuszne decyzje <ok>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: asiak »

Mi tam też chodzi trzeci kot po głowie, ale rozsądek bierze górę :-)
Na razie póki co <lol>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Sonia »

Mago pisze:
Kamila pisze:o nie, Kochana, teraz dopiero się zacznie <diabeł> będziemy Cię molestować tak długo aż Kostuś, Sonia i Rominka dostana nowego kolegę/koleżankę :haha: :haha: :haha: :haha:
Czasem lepiej swoje myśli trzymać dla siebie <lol>
Spoko, spoko, w ramach przeciwwagi ja będę dokocenie już czwartym kotem odradzać <diabeł> <mrgreen> a na pewno będę zachęcać do spokojnego przemyślenia tak ważnej kwestii.
Ja się też tutaj podpiszę :-) Wszystkie trzy futerka mają ustalone swoje stosunki, kolejny kot zawsze jest ryzykiem, że może się całe towarzystwo niedogadywać i potem byłby problem.

W zamian mam lepszy pomysł na więcej pięknych zdjęć: Elsa po prostu będzie sobie robiła wycieczki po Polsce i odwiedzała forumowe misie, żeby im zrobić cudne albumy <mrgreen>
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

Dziewczyny :kiss:

Ja to wszystko wiem i na szczęście nigdy przy podejmowaniu jakiejkolwiek decyzji nie kieruje się impulsem. Gdyby tak było, to obecnie zastanawiałabym się nad 10 kotem, a może i 15? <lol> No teeen, kubka by zabrakło do skreślania :-> Na szczęście posądzam siebie o rozwagę, dlatego widzicie, że jednak hamulce biorą górę i to ja przekonuję Was, że to sprawa nieoczywista i niełatwa :kotek: Mam świadomość konsekwencji i przede wszystkim dobra kotów, to jest dla mnie najważniejsze, nie własne zachcianki <oops> Co innego dokocić się drugi raz (chociaż to też wymaga pomyślunku i rozwagi), a co innego czwarty :-)

Soniu, czekam na zaproszenia od dawna, ale jakoś mój kalendarz świeci wolnymi terminami <gwiżdże>

Dziewczyny, za entuzjastyczne podejście do sprawy również dziękuję :kiss: Wiem, że informacja o kolejnym kotku zawsze wzbudza radość i pozytywną energię, ale wiecie, pomimo pokus w kocim świecie trzeźwość umysłu jest wskazana <mrgreen>
Zablokowany