*Kostek*Sonia*Rominka*

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

Fusiu pisze:Jak to tak? Pan Pchła jest jeszcze cięższy od Mr. Kostka? :mdleje: :mdleje:
A ile ma na liczniku? <gwiżdże>
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Fusiu »

elsa pisze:
Fusiu pisze:Jak to tak? Pan Pchła jest jeszcze cięższy od Mr. Kostka? :mdleje: :mdleje:
A ile ma na liczniku? <gwiżdże>
Ostatnio było 7,5 kg o ile pamiętam <roll> <roll>
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: fado123 »

7,5 wow ależ byk , mój mco miał rok i ważył 6kg a wydawało mi się że jest wieeeelki , chciałabym Twojego na żywo zobaczyć <mrgreen> na pewno robi wrażenie
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Becia »

elsa pisze:Dziewczyny :kiss:

Ja to wszystko wiem i na szczęście nigdy przy podejmowaniu jakiejkolwiek decyzji nie kieruje się impulsem. Gdyby tak było, to obecnie zastanawiałabym się nad 10 kotem, a może i 15? <lol> No teeen, kubka by zabrakło do skreślania :-> Na szczęście posądzam siebie o rozwagę, dlatego widzicie, że jednak hamulce biorą górę i to ja przekonuję Was, że to sprawa nieoczywista i niełatwa :kotek: Mam świadomość konsekwencji i przede wszystkim dobra kotów, to jest dla mnie najważniejsze, nie własne zachcianki <oops> Co innego dokocić się drugi raz (chociaż to też wymaga pomyślunku i rozwagi), a co innego czwarty :-)

Soniu, czekam na zaproszenia od dawna, ale jakoś mój kalendarz świeci wolnymi terminami <gwiżdże>

Dziewczyny, za entuzjastyczne podejście do sprawy również dziękuję :kiss: Wiem, że informacja o kolejnym kotku zawsze wzbudza radość i pozytywną energię, ale wiecie, pomimo pokus w kocim świecie trzeźwość umysłu jest wskazana <mrgreen>
Mam takie same odczucia jak Ty. Kotów mogłabym mieć co najmniej czwórkę ale wiem, że uszczęśliwiłabym tylko siebie. A nie o to chodzi ;-)) Decyzja o drugim kocie była łatwa, nad trzecim chwilkę się zastanowiłam. Czwarty byłby możliwy tylko wtedy, gdybym zmieniła lokum na co najmniej stumetrowe. A że się na to nie zanosi, to i czwartego kota nie będzie <mrgreen>
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: Beate »

Weszłam i padłam na fejs :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje:
<serce> <serce> <serce> jakie cudeńka na łonie natury. Piękne, przepiękne zdjęcia elsa :ok: :ok: :ok:
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

Beciu, tak właśnie i ja mam i o tę przestrzeń mi chodzi, bo zdaję sobie sprawę, że kot musi ją mieć dla swojego komfortu psychicznego. Jest takie powiedzenie chcieć to móc, ale szkoda, że w przypadku kotów w ogóle się nie sprawdza <roll> To znaczy można to przełożyć na fakt, że trza się postarać o apartamenty, w imię tej zasady chcieć to móc <gwiżdże>

Ech, będę sobie wzdychała i co rusz podryw serca mnie dopadnie, ale póki co założę buciory na koturnie z żelaza żeby twardo stąpać po ziemi <diabeł>

Beate <serce> Dziękuję!


Może uda mi się wrzucić kilka fotek wieczorkiem, ale muszę uprzedzić, że w dalszym ciągu karierę w modelingu robi...no Sonia, a kto :-? <mrgreen>
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: MoniQ »

No i gdzie te fotki co miały być wieczorkiem? :) <yamaha>
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

Odpłynęły wraz z weną <oops>

Teraz znowu brak czasu mnie dopadł, ale to chwilowe mam nadzieję. Jednakże wywołana do tablicy czuję się zobligowana do zresocjalizowania <mrgreen>

Kociaste mają się super! Za 7 i 11 dni dziewczyny będą świętować swoje 1 :tort: , Kościu drugie za miesiąc z kawałkiem. Dorasta mi młodzież, zbiera zachwyty od gości <serce> Romcia nazywana jest maskotką, nikt nie chce uwierzyć, że to kot, Kostek jest kingiem o oczach jak talerze (zwłaszcza przy obcych), natomiast Sonia to Garfield z bajki, i tym samym wzdychaniom nie ma końca <lol> Fajne to jest, to zaskoczenie, podziw, niedowierzanie, że takie cuda chodzą po ziemi <oops>
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: elsa »

Podano do stołu <mrgreen>

Obrazek

Postaram się jutro dorzucić co nieco i znowu sukcesywnie odwiedzać wątki, ale to nie sposób nadążyć, nie z brakiem czasu na wszystko :-/////
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: *Kostek*Sonia*Rominka*

Post autor: joakar »

echhhh, Sonia w promieniach słońca <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Zablokowany