Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Drapaki

Post autor: atomeria »

adabellqa pisze:podoba mi się chociaż ubolewam nad brakiem budki...ktoś na forum miał super modyfikację tego drapaka:
A Twoje koty korzystają obecnie z budek? Moje mają 2 budki i NIGDY do nich nie wchodzą.
adabellqa
Posty: 148
Rejestracja: 07 gru 2011, 15:50

Re: Drapaki

Post autor: adabellqa »

atomeria pisze:
adabellqa pisze:podoba mi się chociaż ubolewam nad brakiem budki...ktoś na forum miał super modyfikację tego drapaka:
A Twoje koty korzystają obecnie z budek? Moje mają 2 budki i NIGDY do nich nie wchodzą.
kocur myślę że będzie korzystał w poprednim drapaku go używał :) a co powieszo pozostałych moich wątpliwościach?
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Drapaki

Post autor: yamaha »

Agnes, dostalam tego samego mail'a od Hakana.
Nie pamietam bardzo dokladnie, ale ceny wydaja mi sie identyczne jak poprzednie.... <suchy>
W kazdym razie, -35% to mnie sie zdaje ze nie ma (no moze na jakims jednym, na ktorego nie zwracalam uwagi).
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Drapaki

Post autor: Sonia »

A my dzisiaj musieliśmy rozbierać Hakana, bo już nam się tak mocno zaczął chwiać, że się już bałam, żeby miśki go czasem nie przewróciły. Mimo dokręcania ile się dało i tak nie był stabilny. Tż musiał na śrubę nałożyć takie termokurczliwe koszulki, żeby śruba wchodziła bardziej ciasno. Na razie trochę to pomogło. Zobaczymy na jak długo to wystarczy. U Rufiego to nigdy nic nie dokręcaliśmy i cały czas wszystko jest stabilne i mocne, nic nam się nie chwieje.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Drapaki

Post autor: Danusia »

Sonia pisze:A my dzisiaj musieliśmy rozbierać Hakana, bo już nam się tak mocno zaczął chwiać, że się już bałam, żeby miśki go czasem nie przewróciły. Mimo dokręcania ile się dało i tak nie był stabilny. Tż musiał na śrubę nałożyć takie termokurczliwe koszulki, żeby śruba wchodziła bardziej ciasno. Na razie trochę to pomogło. Zobaczymy na jak długo to wystarczy. U Rufiego to nigdy nic nie dokręcaliśmy i cały czas wszystko jest stabilne i mocne, nic nam się nie chwieje.
Rewelacyjna reklama drapaków Hakana :ok: <lol>



Ja mam trzeci rok drapak Rufiego i nawet nie drgnie ,a 6300 i 5500 po nim skacze <mrgreen>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Drapaki

Post autor: Sonia »

Nie wiem, czy tylko mi się tak trafiło.
adabellqa
Posty: 148
Rejestracja: 07 gru 2011, 15:50

Re: Drapaki

Post autor: adabellqa »

yamaha pisze:Agnes, dostalam tego samego mail'a od Hakana.
Nie pamietam bardzo dokladnie, ale ceny wydaja mi sie identyczne jak poprzednie.... <suchy>
W kazdym razie, -35% to mnie sie zdaje ze nie ma (no moze na jakims jednym, na ktorego nie zwracalam uwagi).
35% jest jak zrobimy zamówienie powyżej 2000zł haha ;)
yamaha może ty mi podpowiesz co do drapaków... :)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Drapaki

Post autor: Miss_Monroe »

Sonia pisze:Nie wiem, czy tylko mi się tak trafiło.
Niestety nie tylko Tobie Soniu, nasz drapak od Hakana chwieje się, jak Bentley wskakuje na niego z rozbiegu a kupiłam go w lato :-///// Mąż go dokręcał ale średnio to pomogło.
Awatar użytkownika
Witcha
Posty: 453
Rejestracja: 19 mar 2012, 14:08

Re: Drapaki

Post autor: Witcha »

yamaha pisze:Agnes, dostalam tego samego mail'a od Hakana.
Nie pamietam bardzo dokladnie, ale ceny wydaja mi sie identyczne jak poprzednie.... <suchy>
W kazdym razie, -35% to mnie sie zdaje ze nie ma (no moze na jakims jednym, na ktorego nie zwracalam uwagi).

Dziewczymy, ja z kolei bardzo długo przygladałam się drapakowi Kocie rozmaitości, jescze do niedawna kosztował on 900 a teraz jest cena 1200 <shock> <shock> <shock> i myślałam że jakby była promocja to bym go wzięła tak za 700 z wysyłką... a teraz...

gdzie ta obniżka????

coś mi tu niefajnie wyglada :(
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Drapaki

Post autor: yamaha »

adabellqa pisze: yamaha może ty mi podpowiesz co do drapaków... :)
Ja mam narazie taki najprostszy w swiecie ze sklepu zoologicznego, ktory sie chwieje we wszystkie strony i zaczyna byc pozadzierany, a ma raptem pare miesiecy.
Wiec autorytetem to w tej kwestii jestem naprawde BARDZO KIEPSKIM ;-))
Zaleznie od budzetu, u Rufiego w "dla duzych kotow" znajdziesz na pewno cos fajnego :ok:
Zablokowany