Ozzy i Iggy

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Weeeeekeeeend!

Obrazek


Ozz nie dowierza...

Obrazek


Wygląda na zewnątrz, a tam - faktycznie! Sobota!

Obrazek


Paparazzi czekają na takie momenty!

Obrazek


Nawet, jeśli potem walnie się porządną celebrycką zblazowaną pozę, to i tak wszyscy pamiętaja tylko to zdjęcie z toalety...

Obrazek


Igor stara sie zawsze maksymalnie wypelnić kadr. Jak każdy kot - wprost ocieka zajebistością. Oczywiście nie tak bardzo, jak koty Lakshmi... Ale stara się!

Obrazek


Ozz dzis bardzo poważny - jest w żałobie, bo podczas porannego wyczesywania futra wyczesaliśmy też wibrysa...

Obrazek
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Ach! Te Twoje cudne czekoladki. Znowu pięknie się prezentują. Ozzy na trzeciej fotce bosko wygląda, a Iggy jak zawsze super miny strzela.
Piękne oba chłopaki do zacałowania <zakochana>
Mnie to się teraz takie różne kolorki brysiów podobają, że żałuję, że nie trafiłam na forum przed kupnem kotków, bo u mnie to nuuuda niebieska. Ale to tak jest, jak ktoś jest niecierpliwy i chciałby już, zamiast poczekać <lol>
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

poczułam się jak podczas ogladania "Magla towarzyskiego" <lol> , super chłopaki- zresztą to nic nowego
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Sonia pisze:Mnie to się teraz takie różne kolorki brysiów podobają, że żałuję, że nie trafiłam na forum przed kupnem kotków, bo u mnie to nuuuda niebieska. Ale to tak jest, jak ktoś jest niecierpliwy i chciałby już, zamiast poczekać <lol>
<lol>

:bicz: Bika masz i o nudzie mówisz <lol>
Ja mam jeszcze wiele marzeń kolorystycznych, ale gdybym mogła tego trzeciego... to albo bika czekoladowego, albo dziewuszkę H03... :pity:
Ale kremiaki takie piękne, złotka powalające... pointy długowłose... A jak pojawią się w Effendi cynamony to przestanę płacić za net- lepiej niech mi odłączą. Violetta Villas jak nic, gdyby mi na to wszystko pozwolić...
manita pisze:poczułam się jak podczas ogladania "Magla towarzyskiego" <lol>
W TV oglądam w zasadzie tylko MT <lol>
No i Fakty.
Awatar użytkownika
Gosiek
Hodowca
Posty: 77
Rejestracja: 08 paź 2010, 16:21
Hodowla: Five O'Clock*PL
Kontakt:

Post autor: Gosiek »

Przepraszam, że tak kulinarnie i barbarzyńsko, ale ja obu kawalerów zjadłabym na surowo <diabeł>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

mimbla pisze: :bicz: Bika masz i o nudzie mówisz <lol>
Ja mam jeszcze wiele marzeń kolorystycznych
No, bo bik, ale niebieski, żeby chociaż czekoladowy był, to już by była jakaś odmiana kolorystyczna. Szkoda, że przynajmniej kolor lila mu się nie trafił, bo w jego miocie oprócz solidów niebieskich była jeszcze kotka bikolorka liliowa, tylko że ja się uparłam, że tym razem chcę kocurka, więc nie miałam innego wyboru.
A co do innych kolorków, to mi się wiele podoba, ale niestety mam ten sam problem co większość, na 3 kota nie mam warunków. I chociaż serce bardzo by chciało, to niestety nawet mój rozumek wie, że to nierealne. Ale gdybym mogła mieć trzeciego, byłby to tym razem devon z niebieskimi oczkami <mrgreen>
Awatar użytkownika
Maria
Posty: 183
Rejestracja: 04 gru 2008, 08:46

Post autor: Maria »

Iggy wykonuje piekny zwis z tego drapaka :) czyżby przygotowuje się do olimpiady? :P
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

jeśli chce się wyluzować, to z przyjemnością czytam wątek Mimblowych chłopaków :-) :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

do znudzenia będę powtarzać, że uwielbiam Twoje koty... moze kolejny wypad do Trójmiasta sobie załatwię <gwiżdże> ...

nie obawiaj się - żartuje tylko

mimbla pisze: Ale kremiaki takie piękne,
oj tak!!!!
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

najlepszym rozwiązaniem byłaby samoistna wymiana koloru futerka u Kociastych co pewien czas <mrgreen>

W kwestii kolorków to u mnie już małpi rozum jest :mimbla: i węgielek i czekoladka i zobaczymy co jeszcze się urodzi..... ;-))

fotki super :ok:
Zablokowany