Ozzy i Iggy

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
dagmara
Posty: 288
Rejestracja: 01 mar 2010, 11:49

Post autor: dagmara »

<mrgreen> Mimbla relacjonuje na goraco najbardziej wstydliwe momenty z zycia naszych idoli <lol>
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Chodzi bowiem o to, żeby w swych ułomnościach byli nam bardziej podobni... Czasem rysa na ideale jest potrzebna <lol>

Łał, Ozz ma psychofankę <lol> Muszę do Korwin-Piotrowskiej napisać, bo może do niej jeszcze nie dotarł ten news :haha:
kasia z gdyni
Posty: 492
Rejestracja: 30 cze 2009, 16:34
Kontakt:

Post autor: kasia z gdyni »

Kociaste piękne ale to wszyscy wiedzą, wiec powiedz czy kawalerka nie masakruje ci tych pieknych gałęzi co są w tle
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

kasia z gdyni pisze:Kociaste piękne ale to wszyscy wiedzą, wiec powiedz czy kawalerka nie masakruje ci tych pieknych gałęzi co są w tle
Iggy kiedyś się bardzo interesował, ale im mniej reagowałam na jego skoki na drzewo, tym rzadziej to robił. Najbardziej lubi robić to, za co bardzo go gonię. Ostatnio podkrada z półek płyty CD w papierowych kopertach :pity:

A te gałęzie są naprawdę ładne i bardzo się zdziwilam, gdy zobaczyłam je w tzw Chińskim Markecie w Wałbrzychu, pośród podwójnie kiczowatej tandety. Oczywiscie ceną od tej tandety nie odbiegały, więc kupiłam i wiozłam do Gdańska <lol>
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Tak komentarze są bezbłędne, zawsze się uśmieję jak czytam <mrgreen> :ok: .
A o kotach to niestety nic nowego nie powiem... Młodzi i piękni <mrgreen> :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

bea pisze:wyprzedzilam troche czas i u nas juz Ozzy wisi na scianie <mrgreen> nasz lasek ;-))
jak mogłaś bea :bicz: dosyć , że nasz miesiąc tylko 28 dni ma to jeszcze wyprzedzasz <zły> <mrgreen>
Marina
Posty: 553
Rejestracja: 05 sty 2011, 15:24

Post autor: Marina »

Weekendowe fotki - super, chłopaki - pierwsza klasa :kotek: :kotek: Ja też już sama nie wiem, który mi się bardziej podoba. Na obu mogłabym długo patrzeć, ale jeszcze dużo postów do przejrzenia ;-)) Oczy Ozza są niesamowite <shock> Aż ciekawa jestem czy one naprawdę tak wygladają w rzeczywistości? Eee, chyba jakiś retusz tam był :-P
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Marina pisze:Oczy Ozza są niesamowite <shock> Aż ciekawa jestem czy one naprawdę tak wygladają w rzeczywistości? Eee, chyba jakiś retusz tam był :-P
Ozz nosi kontakty. Kupuje sobie na jakiejś japońskiej stronie fanów Mangi.
Igor kupuje swoje szkła na stronie z artykułami dla psów ras północnych.

Chodzą też do kosmetyczki na przedlużanie wibrysów, robią sobie tipsy, bo przecież ja im non stop przycinam pazury, a oni lubią mieć czym drapnąć.

No i oczywiscie Iggy od czasu do czasu robi sobie plastyke pućków. Mentorem moich kotów jest wiecznie osiemnastoletni Krzysio Ibisz.

Nom. Jakbyście mieli jeszcze jakieś pytania, to walcie śmiało.
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

A kto to jest pani Karwin Piotrowska <shock> ? ja tu na obczyznie nie znam <mrgreen>
A do Ozulka no mam slaobosc od samego poczatku <serce>
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

mimbla pisze:
Marina pisze: robią sobie tipsy, bo przecież ja im non stop przycinam pazury, a oni lubią mieć czym drapnąć.
chłopaki tipsy są już passe... lepiej pociągnijcie krótkie pazurki jogurtowym lakierem w kolorze turkusowym
Zablokowany