Ozzy i Iggy

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

bea pisze:A kto to jest pani Karwin Piotrowska <shock> ? ja tu na obczyznie nie znam <mrgreen>
Dziennikarka, jedna z moich ulubionych zresztą. Daaawno temu Karolina Korwin-Piotrowska prowadziła ze śp. Marcinem Pawłowskim "Filmidło". Chyba najlepszy program o nowościach filmowych, jaki miałam okazję oglądać. Teraz wspólnie z Tomaszem Kinem prowadzą Magiel Towarzyski, który obnaża przaśność naszego szołbizu <lol> I jego wtórność. I "mądrości", ktore gwazdy przekazują nam na łamach różnych czasopism. I tęksnotę za aktorami w starym stylu, jak choćby Gajos...
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

a fenks to beacia juz wie :-)
Awatar użytkownika
nikaxx
Posty: 721
Rejestracja: 20 cze 2010, 11:13

Post autor: nikaxx »

<offtopic> zasiadała również w "dziri " tap model a później walnęła sobie sesję u Tyszki i udzieliła wywiadu dla Gali czy innego czytadła.Po tej sesji uważam ją za ........ ale to już moja słodka tajemnica ;)


Chłopaki Mimbli napewno bardziej by na sesji u Tyszki skorzystali niż ona <lol>
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

nikaxx pisze:<offtopic> zasiadała również w "dziri " tap model a później walnęła sobie sesję u Tyszki i udzieliła wywiadu dla Gali czy innego czytadła.Po tej sesji uważam ją za ........ ale to już moja słodka tajemnica ;)
No co Tyyyy <lol> Masz gdzieś linka? Nie widziałam ani jednego odcinka Tap Madl, znam ten program tylko z opowiadań. [ Z takich szoł ogladam tylko Project Runway i już bym chciała, żeby był klejny sezon :pity: ]
Z resztą Kin się z niej naigrywa, że bije po pyskach celebrytów, a sama celebrytka <lol>

nikaxx pisze:Chłopaki Mimbli napewno bardziej by na sesji u Tyszki skorzystali niż ona <lol>

Na razie muszą się zadowolic pozowaniem u mnie. Dla Tyszki są za tłuści... :-/
Awatar użytkownika
nikaxx
Posty: 721
Rejestracja: 20 cze 2010, 11:13

Post autor: nikaxx »

Ja tap madl oglądałam ze względu na Dżoane.Jej polsko amerykański mnie rozwalał na łopatki.Korwin Piotrowska miała być czarnym koniem jury ale wyszło jak zwykle ;-)) Zresztą takie to jury jak nasza polska tap madl. <offtopic>
Awatar użytkownika
dagmara
Posty: 288
Rejestracja: 01 mar 2010, 11:49

Post autor: dagmara »

Przynajmniej na Tyszke mozna bylo popatrzec, bo malds to zenua byla... Ja tam ANTM lubie <offtopic>
Awatar użytkownika
gosiaczek8807
Posty: 732
Rejestracja: 09 lis 2009, 00:42

Post autor: gosiaczek8807 »

Również wg mnie K K-P przeszła na ciemną stronę mocy skąd nie ma odwrotu.
A Tyszka? Mimbla, na co Wam Tyszka, przecież Ty robisz tak przecudowne zdjęcia, że nikt inny nie jest Wam potrzebny! Chłopaki lepsi niż wszystkie TAPmodelki razem wzięte ;-))
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

W wątku o K K-P robimy przerwę na koty <lol>

Z powodu potwornego linienia oraz problemów z ponownym przestawieniem się na PONa futra wymagaly odświeżenia. Dzięki temu przez pół godziny miałam w domu selkirk rexy. Ozz tak wyglądał po dwudziestu minutach od uprania <shock> Strasznie szybko się napuszył i wysechł, zimowy podszerstek powala!

Obrazek

Selkirk point

Obrazek

A tu przed- jeszcze zakurzeni i aromatyczni...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

czy mokrzy czy susi i tak piękni
Awatar użytkownika
pudelek
Posty: 377
Rejestracja: 21 wrz 2010, 19:40

Post autor: pudelek »

Zawsze cudniaste <zakochana> <serce>
Zablokowany