Forrest & Bohun - brysiowe kociaki

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: FORREST - sreberko z Łodzi

Post autor: Kasik »

Słodzinka mała, aż łapie za serce tą stroskaną minką <serce> <serce> <serce>
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: FORREST - sreberko z Łodzi

Post autor: MoniQ »

Oczywiście przegapiłam relację na żywo, załapałam się na replay :)

Wszystko co mądre już padło, mnie pozostało się pozachwycać jaki on piękny i zapewnić Cię, że Bohunek w końcu opuści kryjówkę a Bohunka, że super trafił i nic się nie musi bać....
<ok>
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: FORREST - sreberko z Łodzi

Post autor: Beate »

Betuś pisze:No wiec powitanie było wspaniałe. Bohun na nasz widok zwiał gdzie pieprz rośnie. Tylko Pani Kasia mogła go wziąć na ręce, na nas nawet nie chciał spojrzeć <lol> Godzinę trwało namówienie Bohuna aby wyszedł spod fotela, wystawiał tylko łapki. Schował sie jeszcze za kuchenkę. Pewnie przypomniało mu sie, ze trzeba tam kurze powycierac <lol>
Za to inne koty... Właściwie to wszystkie, które do nas przyszły miały ochotę sie z nami zabrać. Verona godzinę czekala w moim transporterze, aż ja zamknę i zabiorę <lol> No musiałam ja wyprosić <lol>
U nas było tak samo .Wszystkie koty same pchały się na kolana , a ten MÓJ nie :((((
A Weronkę <zakochana> trza było brać , jak sama właziła.Ja bym nią nie pogardziła :-) .
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: FORREST - sreberko z Łodzi

Post autor: Sonia »

Ale się tu działo od samego rana :-)
Fajnie, że Bohunek już dojechał. Bidulek jest teraz mocno zestresowany, ale w końcu się przełamie i wyjdzie, trzeba tylko cierpliwości :kotek:
Awatar użytkownika
Zosiak
Posty: 841
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:16
Płeć: Kobieta
Skąd: Basel - Szwajcaria

Re: FORREST - sreberko z Łodzi

Post autor: Zosiak »

Betus - u mnie bylo identyko. Lilun chowala sie pod szafa i komoda. Malutka byla wiec weszla wszedzie. Potrzebowala jakis 36h zeby sie oswoic z sytuacja, ze jest w nowym domkiu. Teraz -diabelek z niej maly <diabeł>
Wiec spokojnie - Bohun da sobie rade. Wiem, ze chcielibyscie zeby dziarsko przechadzal sie po pokoju, ale uwazam, ze jemu nic nie bedzie. Naciskam, zebyscie Forrestowi dogadzali, ze wszystkich stron. Nawet dziewczynki - to on niech teraz bedzie kociastym numer jeden. Mimo, ze emocje podpowiadaja inaczej.
Buziaki dla Was wszystkich!!! :kiss:
Spokojnej nocki! :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: FORREST - sreberko z Łodzi

Post autor: Becia »

Jest, jest :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha:
Beatko, kciukasy ogromne za szybkie przyzwyczajenie się Bohunka do nowej sytuacji i do nowego domku <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> I za dogadanie się chłopaków, jak już się spotkają <ok> <ok> <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: FORREST - sreberko z Łodzi

Post autor: asiak »

Ale ze mnie ciapa <wsciekly> Byłam przekonana, że Bohune4k jutro przyjeżdża :-) To znaczy wiedziałam, że w sobotę, ale myślałam, że jutro sobota :-) Hmmm... sama nie wiem, co myślałam? Nie ważne..
Najważniejsze, że Bohunek już w domku :-) Trzymam <ok> żeby jak najszybciej się zadomowił <ok> <ok> <ok>
Musi mieć chłopak chwilę czasu, musi sobie to wszystko poukładać <lol>
Będzie dobrze... :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Betuś
Posty: 4042
Rejestracja: 21 sty 2014, 20:44
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: FORREST - sreberko z Łodzi

Post autor: Betuś »

Jejku dziewczyny jak ja Wam dziekuje :kiss:
W takich sytuacjach ma sie chwile zwątpienia, ale swoimi historiami podnosicie mnie na duchu :kiss:
Bohun teraz jest chyba na etapie focha. Siedzi dalej w tym samym miejscu, ale gdy wyciągnęłam do niego rękę wymownie odwrócił głowę <lol> Nic nie zjadł, nie wypił, kuweta czysta.
Forrest jest nadal naszym kotem nr 1 <serce> <zakochana>
Asiak, w ogole sie nie przejmuj :kiss:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: FORREST - sreberko z Łodzi

Post autor: asiak »

Betuś, ja myślę, żeby nie wyciągać na razie do niego rąk, nie głaskać go..
ewentualnie przemawiać do niego czule, ale z pewnej odległości :-) Zestresowany jest biedulek, a te obce jak na razie ręce mogą go bardziej stresować :-) Na wszystko przyjdzie czas... wiem, że by się chciało najlepiej wziąć na ręce, ale dla Bohunka będzie lepiej, jak dacie mu troszkę czasu :-)
Awatar użytkownika
Bond
Posty: 94
Rejestracja: 27 kwie 2014, 20:17
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: FORREST - sreberko z Łodzi

Post autor: Bond »

Betuś, kotek potrzebuje czasu, dajcie mu trochę spokoju i z czasem sam zacznie wychodzić..przecież z natury ciekawskie to to :-)
Zablokowany