Khaleesi & Mordimer

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: yamaha »

Khal, Slicznosci <zakochana> <zakochana> :kotek:
Mordis, Ty.... SLONIU <lol>
<zakochana> :kotek: <zakochana>
Awatar użytkownika
Zosiak
Posty: 841
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:16
Płeć: Kobieta
Skąd: Basel - Szwajcaria

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: Zosiak »

No to Monik masz teraz trzeciego futrzaka do wyczesania - swoj polar :haha:
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: Agnes »

a daleczego jak tu wczoraj wieczorem byłam, tych zdjęć nad moim wpisem nie było? <shock> co to za brzydkie czary mary mi tu ktoś odprawiwa? <hm>

nie mogłabym przeoczyć, bo Kalutek ma tu takie paczałki że wow! <zakochana> <zakochana>
a Mordimer podrabia gąsiennice <lol> <serce>
śliczni oboje, ale to wiesz :ok:
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: Becia »

Z czesaniem faktycznie jest horror. Ta ilość wyczesywanej sierści jest ogromna. Ja też akurat wczoraj potraktowałam koty furminatorem i śmiałam się, że dwa dodatkowe koty mogłabym z tej sierści zrobić <mrgreen>
Zdjęcia super, koty - ślicznoty <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: atomeria »

Ale Khaleesi ma cudne oczęta <zakochana>
MoniQ pisze:Z cyklu mądra myśl na czwartek, mała rada dla posiadaczy białych i srebrnych kotów - nie szczotkujcie swoich kotów mając na sobie czarny polar.
:haha: :haha:
<lol> <lol> <lol>
Powiedziałabym, że ta uwaga dotyczy wszelkich polarów, bo polary są trudno-wyrolkowalne <lol> Chociaż fakt, białe futro na czarnym polarze prezentuje się wyjątkowo załamująco.

Widzę, że Mordiś rośnie podobnie jak Puszek, na kleszczyka - czyli głowa nie nadąża za korpusem <lol>
Ale i tak jest cudny, uwielbiam jego pysio <zakochana>

MoniQ, a czy ty też masz takie wrażenie, że trudno zrobić mu zdjęcie, które wiernie oddawałoby jego wygląd?
Mam wrażenie, że to "wina" cieniowania. Puszek ma słodką i bardzo dziecinną mordkę, a na zdjęciach najczęściej wygląda bardzo poważnie, wręcz mało przyjaźnie.

A
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: Yolla »

MoniQ, a czy ty też masz takie wrażenie, że trudno zrobić mu zdjęcie, które wiernie oddawałoby jego wygląd?
Mam wrażenie, że to "wina" cieniowania
co prawda nie jestem MoniQ ale co tam <mrgreen>
w zalezności od oświetlenia/śwaitła Ice jest śnieżnobiały albo cieniowany (taki ciemniejszy jak Mordi)
fazę kleszcza ma już za sobą, od jakiegoś czasu przybyło mu w głowie, w sensie w obwodzie <lol>

a fota Klutka z wieeelkimi patrzałami <shock> na co się dziewczę tak zagapiło <?>
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: MoniQ »

atomeria pisze: Widzę, że Mordiś rośnie podobnie jak Puszek, na kleszczyka - czyli głowa nie nadąża za korpusem <lol>
Ale i tak jest cudny, uwielbiam jego pysio <zakochana>
On i tak ma wielki łeb :) Więc nie wiem co to będzie jak głowa dogoni resztę... <strach>
atomeria pisze:MoniQ, a czy ty też masz takie wrażenie, że trudno zrobić mu zdjęcie, które wiernie oddawałoby jego wygląd?
Mam wrażenie, że to "wina" cieniowania. Puszek ma słodką i bardzo dziecinną mordkę, a na zdjęciach najczęściej wygląda bardzo poważnie, wręcz mało przyjaźnie.
Nie wiem, może... do tej pory robiłam zdjęcia telefonem albo starym aparatem, żaden kot nie wychodził jakoś idealnie... Ale teraz będę miała więcej okazji, żeby się przekonać jak jest naprawdę :)
Yolla pisze: w zalezności od oświetlenia/śwaitła Ice jest śnieżnobiały albo cieniowany (taki ciemniejszy jak Mordi)
fazę kleszcza ma już za sobą, od jakiegoś czasu przybyło mu w głowie, w sensie w obwodzie <lol>

a fota Klutka z wieeelkimi patrzałami <shock> na co się dziewczę tak zagapiło <?>
Kalinka lubi pozować i zagapiła się na aparat, zaraz potem zaczęła całować obiektyw <mrgreen>

A dzisiaj mam dla Was zdjęcie ducha :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: Yolla »

duch fajny <lol>
ale widze że masz takie fajne kocie półki <ok> widziałam je gdzieś w sieci
planuję remoncik (gdzies od roku <mrgreen> ) i też mam w planach trochę kocich mebli
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: MoniQ »

Yolla pisze:duch fajny <lol>
ale widze że masz takie fajne kocie półki <ok> widziałam je gdzieś w sieci
planuję remoncik (gdzies od roku <mrgreen> ) i też mam w planach trochę kocich mebli
Zajrzyj do wątku o półkach, tam jest link do sklepu i trochę zdjęć: http://www.forum.agiliscattus.pl/viewto ... 116&t=2093
Półeczka jest super, Khaleesi ciągle na niej przesiaduje :)
Awatar użytkownika
ladyhawke
Posty: 522
Rejestracja: 30 lip 2013, 09:07
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Khaleesi & Mordimer

Post autor: ladyhawke »

A jaki obiektyw masz do tego Samsunga...
Przez Ciebie znowu zaczelam myslec o kupnie aparatu <mrgreen> <mrgreen>
Zablokowany