Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: kotku »

Danusia <rotfl> <rotfl> <rotfl> No weź, nie mogę przestać się śmiać teraz. Hehe.
<serce>

Sonia: dziękuję za pomoc! Podjęłam już faktycznie decyzję o odstawieniu Indoora. W końcu zawsze chciałam mieć brytki, to kto wie.. może od RC British bardziej im pucki urosną <mrgreen> A do tego, za radą Miss_Monroe jakaś bezzbożóweczka... A w przyszłym tygodniu postaram się heroicznie po raz pierwszy w swoim życiu złapać kocie siuśki. O.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: Miss_Monroe »

Zuziu ja bym szukała karmy tak jak pisałam o mniejszej ilości węglowodanów, nie musi być to koniecznie bezzbożówka ;-)) . Szkoda, że wetowi nie chciało się sprawdzić ile ta karma ma zawartości węglowodanów. Ja np. na początku kompletnie nie wiedziałam "o co w tym wszystkim chodzi" :-| . Przepraszam za <offtopic> i przesyłam głaski dla kociastych :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: yamaha »

Ale opowiesc <zakochana> Nie do wiary <zakochana>
Tosienku, Morusku, jestescie cudowni ! <serce> <serce>

A co do chrupek : mnie Dobrochna tez Indoor mocno odradzala (jak jeszcze moj kot byl "indoor" <lol> ).
Ja, po wielu probach i testach, robie teraz mojej Missuni mieszanki suchego : RC British (ktory uwielbia), RC Main Coon (dla kudlow) - przedtem bylo RC Persian, ale mniej Missy smakuje no i chrupki sa malutkie. Do tego Porta 21 zielona (bezzbozowka, ktora Missy jada dosc chetnie) i TOTW, ktory jest mniej niz Porta lubiany, ale tez wchodzi.
Orijen u mnie niejadalny (dodaje doslownie po 5 chrupek do kazdej miseczki, zeby "przemycic" bo mi szkoda wyrzucic, ale w tym tempie to paczka mi starczy na 5 lat <lol>).

Wydzielanie chrupek faktycznie daje kiepskie efekty : u mnie konczylo sie na tym, ze jak tylko nasypywalam cos do miski, to bylo zjadane NATYCHMIAST, jaka by nie byla porcja. Pewnie sie kicia bala, ze potem zabraknie, albo ze jej zabiore.
Teraz: mieszanka stoi caly czas w miseczce, Missy pochrupuje po kilka razy dziennie. Jak to kot... ;-))
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: Agnes »

ANIOFKI ja Was poprostu <serce> <serce> jesteście wspaniali! a ta fieśma, to z innej planety chyba, nie zna się na pewno ;-))
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: asiak »

Chłopaki cudowne, a opowieść dech zapiera... :-)
Awatar użytkownika
Julcik
Agilisowy Rezydent
Posty: 2483
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:48
Hodowla: ClarusCattus*PL
Płeć: k
Skąd: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: Julcik »

Aniofki jakie cudna!

A ta fleśma to się wcale, wcale się nie zna! Tośku jesteś pięknym, dostojnym kocurem!
A Morusek, Zuza doprowadziłaś go do cudnego stanu i za nic nie przypomina tej sierotki, którą znalazłaś pod swoim autem <serce>
Awatar użytkownika
ania1978
Posty: 1197
Rejestracja: 23 lip 2012, 10:36

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: ania1978 »

Kotku ,świetnych masz chłopaków <zakochana> super się czyta Twój wątek z opowieściami o kociastych i ich przygodach <ok> mogłabym tak codziennie <mrgreen>
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: margita »

no właśnie ... <mrgreen>
prosimy częściej ... :ok:
Awatar użytkownika
Indygo
Posty: 74
Rejestracja: 08 paź 2012, 14:24

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: Indygo »

Świetna historia <ok> Chłopcy mieli niezłe przeżycia....Cudne są te dwa podwawelskie łobuziaki <mrgreen>
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: AgnieszkaP »

kotku pisze:Tosiek i Morus pękają z dumy, gdy czytam im tak znakomite recenzje :radocha:
<lol> Już widzę te dumne miny :ok: Mam nadzieję, że te wyśmienite recenzje zmotywują Tośka i Moruska do częstszego opisywania przygód :-)

:kotek: :kotek:
Zablokowany