Gato Agilis Cattus*Pl

Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Ale fajne wieści <lol> Super się poukładało , prawda? <zakochana>

Co do żwirku, Mago w Zooplusie można kupic w pakiecie 3 paczki za 89zł,
a w Kakadu teraz jest promocja 29 zł, więc brac kilka paczek i już <lol>
Ja od CBE+ też już miałam pylicę, a roznoszenia praktycznie nie ma przy Goldzie <offtopic>
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

Dracanka pisze: Ja od CBE+ też już miałam pylicę, a roznoszenia praktycznie nie ma przy Goldzie <offtopic>
u Nas niestety Gold również jest wynoszony z kuwety (nie wiem jak Oni to robią) jednak jest o niebo lepszy od CBE+
czasami jak już naprawdę nie mam kasy to przyznaje się do zakupu CBE+ jednak szybko go kończę i z ulgą wracam do Golda

z zakupem większej ilości paczek niestety mam problem z uwagi na brak miejsca /to samo się tyczy karmy suchej - więc niestety przepłacam kupując małe paczki, ale cóż coś za coś/
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Mago ale trafił Ci się czyścioszek. Widać, że dobrze wychowane maleństwo. My mamy CBE+ i powiem, że nie daję rady. Nie wiem na starość chyba stałam się bardziej wrażliwa. Zapach tego drewna mnie powala. No i pyli się i roznosi. A mój mały kurdupel jak zakopuje, to robi tak intensywnie, że nawet przez drzwiczki wywala na zewnątrz. Najchętniej to wróciła bym do benka.
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Post autor: kosanna »

Podobno z tym zakopywaniem jest tak, że im kot jest bardziej dominujący tym mniej zakopuje, ponieważ "on tutaj rządzi", więc nie musi się kryć, po prostu oznacza swoje terytorium. A im kot jest niżej w hierarchi tym bardziej stara sie ukryc swoje odchody, a tym samym zapachy, aby nie narażać się osobnikowi dominującemu. Nie zależy to od płci tylko od predyspozycji do byciem samicą lub samcem alfa. Tak wyczytalam w roznych pozycjach ksiazkowych na temat kotowatych, bo ekspertem nie jestem. Pozdr. Anka.
Awatar użytkownika
donka
Posty: 652
Rejestracja: 20 mar 2011, 18:21

Post autor: donka »

Mago, super się czyta Twoje "sprawozdania" o kotusiach :-D Bardzo się cieszę, że u Was taka sielanka <aniołek> Szkoda tylko, że fotek brak...ale cóż, siła wyższa.
Dużo głasków dla Luneczki i Gatusia :kotek:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

[center]Obrazek [/center]

Obrazek
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Moja Dziecinka kochana!!!

Dorotko :kiss:
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

jaki on cudny <serce>
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

superaśny <pokłon>
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Piękny <serce>
ODPOWIEDZ