Miot K - Arabica i Fado

kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

Kwinto ma mine bardzo podobna do Devila, a Kala faktycznie jest najlepsza kotka z wszystkich miotow wg mnie :)
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Kudłacze są nie do przebicia Dorszko :-)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Kala faktycznie jest boska, uszka jak ma pięknie rozstawione i głowa jaka okrągła, cudna jest. Szkoda jej na kolanka <zakochana>
A Kali to się przyznaj, że za uszy na sznurku suszyłaś po jakimś nieprzewidzianym praniu <rotfl>
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

Podoba mi się Kwinto i to bardzo jestem jego fanką od dłuższego czasu <zakochana>

cuden masz koty Dorotko
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Sonia pisze:A Kali to się przyznaj, że za uszy na sznurku suszyłaś po jakimś nieprzewidzianym praniu <rotfl>
No w każdym miocie jakiś uszatek musi wyrosnąć <lol> Ale zobaczymy, jak dalej będzie rosła, już i takie od uszu zaczynające były, i jak do nich dorastały, nie było źle. Tutaj położenie raczej zaszkodzi w przyszłości, to wysokie ucho będzie, takie rzeczy się nie zmieniają. Ale za to jaka przytulna! :kotek:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Dorszka pisze:
Sonia pisze:A Kali to się przyznaj, że za uszy na sznurku suszyłaś po jakimś nieprzewidzianym praniu <rotfl>
No w każdym miocie jakiś uszatek musi wyrosnąć <lol> Ale zobaczymy, jak dalej będzie rosła, już i takie od uszu zaczynające były, i jak do nich dorastały, nie było źle. Tutaj położenie raczej zaszkodzi w przyszłości, to wysokie ucho będzie, takie rzeczy się nie zmieniają. Ale za to jaka przytulna! :kotek:
Na pewno jej się jeszcze wszystkie proporcje pozmieniają i wyrośnie na pięknisię.
Jakie uchole mój Tami miał jak był mały :haha:
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 225
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:40

Post autor: Ania »

Kermit mnie rozczula.
Jest mięciutki jak kaczuszka <zakochana>
Ale bym go pomiętoliła <oops>
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Ja wzdycham do wszystkich kudłaczy, a do Kwinto najbardziej <zakochana> Tak sobie pomyślałam, że poza tymi wszystkimi obowiązkami jak karmienie i bieganie do weterynarza z kociakami itd., ktoś musi te kudłacze czesać <shock> Bo o ile krótkowłose nie wymagają tego zbyt często, to kudłacze ze szczotką muszą mieć do czynienia prawie codziennie. I teraz złapać każdego i wyczesać <lol>
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Kwinto i moje serce złamane :-(

<zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

mimbla pisze:Kwinto i moje serce złamane :-(

<zakochana> <zakochana> <zakochana>
jesteśmy we dwie <zakochana>
ODPOWIEDZ