Ellesmera alias Eluśka i Tygrysek alias Rudy

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Ellesmera
Posty: 135
Rejestracja: 30 wrz 2011, 20:04

Post autor: Ellesmera »

Dziękujemy bardzo za miłe słowa :-)

Dokocenie było bardzo niespodziewane ale nie wyobrażałam sobie tego małego kociaka jak gdzieś musi chodzić po ulicach szukając jedzenia a w późniejszym czasie walczyć o terytorium z innymi kotami i wyglądać jak dziesięć nieszczęść bo pewnie tak by się to skończyło:-(

Powiem wam że jest tak strasznie nachalny co do pieszczot że czasem nie można już wytrzynać <lol> :kotek:
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Post autor: Molly »

Dobre serduszka macie i bardzo fajnie, że kolejne kocie zwierzątko ma bezpieczny dom. A z tego, że pieszczoch - tylko się cieszyć :)
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Ellesmera !!! <zakochana> <zakochana> Jaka piękna historia. Z jakim wspaniałym happy - endem. Tygrys jest przepiękny, a zdjęcia w doniczce - zwłaszcza to jak jest na niej wywalony - są rewelacyjne. Ellusia się w końcu przekona i jestem pewna, że bardzo ładnie się dogadają.
Zdjęcia rezydentki :ok:

Nie mogę się już doczekać Waszych kolejnych postów, zdjęć i opowieści. Wizyta do Polski była udana widzę! :radocha:
Awatar użytkownika
Ellesmera
Posty: 135
Rejestracja: 30 wrz 2011, 20:04

Post autor: Ellesmera »

kotku pisze:

Nie mogę się już doczekać Waszych kolejnych postów, zdjęć i opowieści. Wizyta do Polski była udana widzę! :radocha:
Zdjęć będzie więcej jak uchwycę Pędziwiatra bo szaleństwo ma chyba we krwi Eluśka tylko z góry na niego patrzy i chyba nie może się nadziwić jak można tyle biegać <lol>
Ostatnio moje wizyty w Polsce właśnie tak się kończą bo właśnie mija rok jak dołączyła do naszej rodziny Elusia :-D
Rudzielec to taki maly cwaniak bo podleci zaczepi Elkę i wieje i chowa się za nas, za chwilę znowu to samo <lol> ostatnio się zapomniał i nie zwiał no i się zdziwił bo dostał z tej "małej " łapki naszej kotki w łeb, no i powiem że wcale go to nie zniechęciło do zaczepiania jej :-)
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Hehe. No to widzę, ze mają z Moruskiem coś wspólnego. Zaczepiają a potem hyc... albo w płacz. Ten mój mały histeryk lubi to wykorzystywać i miaukoli w niebogłosy gdy chce naskarżyć na Tośka którego sam podrygza po nogach <mrgreen> Tyle radości i energii. Cieszę się ogromnie i na pewno będę uważnie wyczekiwać kolejnych wieści od Was.
Awatar użytkownika
Ellesmera
Posty: 135
Rejestracja: 30 wrz 2011, 20:04

Post autor: Ellesmera »

To mają dużo wspólnego bo nasz mały też płacze że niby ta duża i nie dobra coś mu zrobiła <lol>

Ja na wasze wieści też cały czas wyczekuje i śledzę od samego początku ciesze się przeogromnie :-)
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

I co tam u Was? Jak Eluśka z Rudym? :kotek:
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Post autor: Becia »

Co słychać u futerek? Prosimy o zdjęcia jakieś :)
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Cudny mały! Miał szczęście ,że na ciebie trafił.Z zaniedbanego podwórka nagle do Holandii super. <klaszcze>
Awatar użytkownika
Ellesmera
Posty: 135
Rejestracja: 30 wrz 2011, 20:04

Post autor: Ellesmera »

Futerka mają się w miarę dobrze :-) Sporo "rozmawiają" ze sobą w sumie to bardziej monolog jest Eluśka sporo gada podejrzewamy że coś w stylu "nie podchodź, nie zbliżaj się bo dam z łapy" , tak właśnie mniej więcej to brzmi :-| :-) Nie ma źle już bo nawet razem jedzą ostatnio ich przyłapałam jak razem spali ale jak weszlam to każde poszło w swoją stronę. przeszliśmy tez małe zapalenie oczek u jednego i drugiego ale już jest ok , Elunia znosiła to dostojnie jak prawdziwa dama ale za to Rudy strasznie się wyrywał płakał ale przetrwaliśmy :-) Nie długo czeka nas druga dawka szczepienia małego mam nadzieję że to przeżyje i ja i maly :-)

Tyle u nas za chwilkę wkleję zdjęcia :-)
Zablokowany