Wszystko o zabawkach dla kotów!

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Renia
Posty: 1142
Rejestracja: 11 cze 2009, 17:18

Post autor: Renia »

Narin pisze: (mam limit 1 dziennie)
Matko i córko :mdleje:
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Post autor: Aga12 »

Ja bym przy jednej dziennie normalnie nie wytrzymała.Jakbym wystartowała, to na połowie pudełka by się skończyło <lol>
Dlatego teraz niestety muszę być na diecie :-(
To tak trochę <offtopic>
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Post autor: Aga12 »

Żeby nie było tak zupełnie <offtopic> ,to podczas dzisiejszych porządków,znalazłam opakowanie piłeczek pingpongowych.Rzuciłam jedną ot tak,Jeffreykowi,niespecjalnie licząc na zainteresowanie z jego strony i..... mały oszalał.Odkrył radość zabawy takową piłeczką.Pewnie owa radość i entuzjazm będą tylko dziś,ale dobre i to.Biega,skacze,aż do zasapania.Potem chwila odpoczynku i jazda na nowo.Tak więc póki co furorę robi piłeczka.
maratha
Posty: 17
Rejestracja: 02 mar 2010, 13:49

Każdy kot ma inne ulubione zabawki

Post autor: maratha »

Moja Daisy jest dość strachliwa i zauważyłam, że nie lubi zbyt dużych zabawek. A niektóre z nich (myszki, piłeczki) są olbrzymie i kicia bardziej się ich boi niż jest zaciekawiona.
Shila natomiast lubi wszystko, jest odważna i otwarta na każdą nowość (ostatnio pożarła pawie piórko w 10 minut po kupnie :-) Lubi też wykradać z salaterki cukierki, które później odnajduje mi Daisy
Obie lubią małe myszki i wędkę z piórkiem + przyszyty dzwoneczek.
Ale prawdziwym debeściakiem okazał się wskaźnik laserowy [allegro 3,50zł] (oczywiście trzeba bardzo uważać, żeby kotu nie świecić w oczka, więc dzieciom lepiej nie pokazywać).
kasia z gdyni
Posty: 492
Rejestracja: 30 cze 2009, 16:34
Kontakt:

Post autor: kasia z gdyni »

Tak, paierki po cukierkach mają magiczną moc i jak się zgubią to dzieci się pytają z niewinną minką czy trzeba iść do sklepu po cukierki <diabeł>
mały królik
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2010, 00:05

Post autor: mały królik »

u nas ostatnio, tak jak u marathy największym hitem jest laserek, a hitem nad hitami okazało się świecenie laserkiem tuż przy ścianach lub meblach. nie wiem czemu, ale to już w ogóle powoduje totalny szał <mrgreen>
Awatar użytkownika
Karla...
Posty: 47
Rejestracja: 22 paź 2010, 21:56

Post autor: Karla... »

ja kompletuje wyprawke na kwiecien - i ta zabaweczka to MUST:) :-> nie wiem tylko czy brytki z duzymi pupkami takie skoczne sa ?

http://www.youtube.com/watch?v=J1vpB6h3ek4
mały królik
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2010, 00:05

Post autor: mały królik »

mój jest bardzo skoczny <mrgreen> a mały kociak będzie skoczny tym bardziej, polecam kupić od razu kilka takich piórek, bo szybko się niszczą ;-))
Awatar użytkownika
agataz
Posty: 128
Rejestracja: 19 lut 2010, 14:32

Post autor: agataz »

mały królik pisze:u nas ostatnio, tak jak u marathy największym hitem jest laserek, a hitem nad hitami okazało się świecenie laserkiem tuż przy ścianach lub meblach. nie wiem czemu, ale to już w ogóle powoduje totalny szał <mrgreen>
u mnie jest dokładnie to samo, a jak laserek ginie to jest PŁACZ i SZLOCH <lol>
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Karla... pisze:ja kompletuje wyprawke na kwiecien - i ta zabaweczka to MUST:) :-> nie wiem tylko czy brytki z duzymi pupkami takie skoczne sa ?

http://www.youtube.com/watch?v=J1vpB6h3ek4
Sa skoczne, a piórka i myszki to podstawa :)
Zablokowany