Mr Moo Moo Aydindril*PL, Gucci & Lemmy Britabby*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Mr Moo Moo Aydindril*PL, Gucci & Lemmy Britabby*PL

Post autor: asiak »

JUż znalazłam :-) Nie podoba mi się... cena oczywiście <lol>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Mr Moo Moo Aydindril*PL, Gucci & Lemmy Britabby*PL

Post autor: Sonia »

Asiu przywieź go do mnie na weekend, będę go dopieszczać całą sobotę i niedzielę <mrgreen>
Awatar użytkownika
DorotaK
Hodowca
Posty: 297
Rejestracja: 26 gru 2012, 17:53
Hodowla: Luna-Gatto*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Człuchów
Kontakt:

Re: Mr Moo Moo Aydindril*PL, Gucci & Lemmy Britabby*PL

Post autor: DorotaK »

Sonia pisze:Asiu przywieź go do mnie na weekend, będę go dopieszczać całą sobotę i niedzielę
hihihi albo do mnie Asiu :)

Jeśli jednak nie zdecydujesz się powieżyć Lemmisia mnie lub Marzence <roll> <lol>
To lepiej zostawić maleńkiego w domu ze starszym rodzeństwem :kotek: :kotek: :kotek:
Taka podróż to stres dla kota <oops>

hmmm możesz Marzence zawieźć Lemmiego a mnie podrzucić Moo Moo i Gucia <serce>
agnieszka9008
Posty: 843
Rejestracja: 16 paź 2013, 21:57
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Mr Moo Moo Aydindril*PL, Gucci & Lemmy Britabby*PL

Post autor: agnieszka9008 »

Hej:) Na początku muszę napisać,że piękną masz tą ferajnę <serce>
Natomiast jeśli chodzi o kwestię wyjazdu,to chyba nie zdecydowałabym się brać w tak długą podróż kociastego ze sobą,dla nas ludzi taka podróż jest męcząca,a co dopiero dla kotka,który będzie cały czas w transporterze...
hihi widzisz Asiu,Ty masz dylemat,czy zabrać kotka ze sobą,a ja mam dylemat czy przyjąć kotka przyjaciółki,która wyjeżdża na 3 mies. do Monachium do pracy... <strach> same dylematy <kciukwdół>
Mam nadzieję,że jeśli się zdecydujesz zostawić malucha to zniesiesz jakoś tę rozłąkę:)
Pozdrawiamy :kwiatek:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Mr Moo Moo Aydindril*PL, Gucci & Lemmy Britabby*PL

Post autor: Sonia »

DorotaK pisze:
Sonia pisze:Asiu przywieź go do mnie na weekend, będę go dopieszczać całą sobotę i niedzielę
hihihi albo do mnie Asiu :)

Jeśli jednak nie zdecydujesz się powieżyć Lemmisia mnie lub Marzence <roll> <lol>
To lepiej zostawić maleńkiego w domu ze starszym rodzeństwem :kotek: :kotek: :kotek:
Taka podróż to stres dla kota <oops>

hmmm możesz Marzence zawieźć Lemmiego a mnie podrzucić Moo Moo i Gucia <serce>
Dobrze Dorotka prawi. Same korzyści, wszyscy będą zadowoleni, a Ty ze spokojem będziesz sobie mogła pojechać i wrócić <mrgreen>
Mogę nawet publicznie słowo honoru powiedzieć, że oddam Ci Lemisia jak wrócisz, nie będę taka, żeby Ci go ukraść :ok:
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Re: Mr Moo Moo Aydindril*PL, Gucci & Lemmy Britabby*PL

Post autor: Joanna P. »

Dziękuję, Wasze zdroworozsądkowe podejście jest mi potrzebne :kwiatek:
atomeria pisze:Ja też bym go zostawiła z bracholami, prawdopodobnie podróż byłaby dla niego dużo większym stresem niż nie taka długa rozłąka. Pytanie tylko jak Ty ją zniesiesz ;-))
Atomerio, trafiłaś w sedno ;-))

Dorotko, Moo Moo jest bardzo towarzyski, ale na Gucia bym nie liczyła <lol> Prawda, Marzenko ? ;-))

Yamaha, po poczytaniu opinii zdecydowałam się na model DC35 Digital Slim Multi Floor. Sprawdza się fajnie, chociaż nie jestem pewna czy jest wart takiej ceny :-?
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Mr Moo Moo Aydindril*PL, Gucci & Lemmy Britabby*PL

Post autor: yamaha »

No ja dlatego tak sie dlugo namyslam...
Bo nie dosc, ze w domu sa 2 calkiem dobre odkurzacze + robot, to jeszcze mam prawie wszedzie kafelki... wiec te wszystkie bajery do dywanow, wykladzin i innych sa mi "srednio" potrzebne (troche sa, i tu wlasnie jest pies pogrzebany).
Musze porzadnie usiasc i przemyslec za i przeciw.
Albo poprosic jakiegos zblakanego <santa1> na wiosne/lato <lol>
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Re: Mr Moo Moo Aydindril*PL, Gucci & Lemmy Britabby*PL

Post autor: Joanna P. »

U mnie też są 2 porządne odkurzacze i Dyson na pewno ich nie zastąpi. Z drugiej strony jest mega wygodny przy odkurzaniu schodów i takim codziennym, bez rozkładania większego sprzętu. Zdecydowałam się na ten model m.in. dlatego, że posiada stację dokującą montowaną do ściany.
Awatar użytkownika
Hann
Posty: 1634
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:15
Płeć: K
Skąd: Warszawa

Re: Mr Moo Moo Aydindril*PL, Gucci & Lemmy Britabby*PL

Post autor: Hann »

Joanna P. pisze:
atomeria pisze:Ja też bym go zostawiła z bracholami, prawdopodobnie podróż byłaby dla niego dużo większym stresem niż nie taka długa rozłąka. Pytanie tylko jak Ty ją zniesiesz ;-))
Atomerio, trafiłaś w sedno ;-))
No właśnie <lol> Mam ten sam problem. Wyjeżdżamy 7-10/02. Koty zostają same, pod okiem mojej mamy. Wiem że one to zniosą. Ale jak JA dam sobie radę? <lol> Poważnie zupełnie to napiszę i mam nadzieję że mój mąż tego nigdy nie przeczyta, że mniej mi brakuje męża w nocy u boku kiedy wyjeżdża, niż wtulającego się we mnie Leosia, kiedy to ja wyjeżdżam z mężem, a kot zostaje w domu <lol>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Mr Moo Moo Aydindril*PL, Gucci & Lemmy Britabby*PL

Post autor: yamaha »

Joanna P. pisze:U mnie też są 2 porządne odkurzacze i Dyson na pewno ich nie zastąpi.
A widzisz (zrobil sie techniczny watek <lol> ) : a ja wlasnie myslalam o Dysonie w zastepstwie wszystkich innych. Dlaczego piszesz, ze "na pewno ich nie zastapi" ? Za maly ?
Zablokowany