Wszystko o zabawkach dla kotów!

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Pliszka
Posty: 89
Rejestracja: 01 cze 2010, 07:58

Post autor: Pliszka »

Ja ostatnio przy okazji zabawienia się w mały decoupage wyjełam stare pędzle...
i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu okazało sie, że taki pędzel to świetna zabawka <shock> .
Juz od tygodnia jest to u mnie mega hit (oczywisćie pędzel był czysty i suchy).
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Przy okazji zamówienia kupiłam też czadową, jak się okazało WĘDKĘ ,
nie spodziewałam się AŻ takiej frajdy i kupy śmiechu z tym gadżetem. Wędka tania,
a nie jestem zwolenniczką takich piórek, od kiedy kupuję piórka na bambusie z wystaw
(są the best! ). Wędka podobała się wszystkim trzem, nawet Oaza Spokoju zaszalał ostro
ganiając , Illian zawsze wyrywa mi sprzęt i zwiewa ze zdobyczą w pysku, tym razem Lulusia
łowiła piórka, głośno warcząc (! <lol> ) na chłopaków, że TO JEST TYLKO JEJ!
Uchachałam się nieziemsko, baaardzo fajna zabawka, wędka jest długa, siedzimy wygodnie
na fotelu, a do trzech kocich móżdżków już nic nie dociera, oczy jak 5zł i jaaazda <lol>
Awatar użytkownika
Patrycja Nobis
Posty: 60
Rejestracja: 05 lut 2011, 13:12

Post autor: Patrycja Nobis »

U nas hitem od tygodnia jest czarna mała pluszowa mysz z jakimiś kuleczkami w środku.Bambi od kilku dni niczym się nie chce bawić.Wieczorem podrzuca ją do góry,skrada się do niej,zaczepia.Najwiekrzym moim zdumieniem było jak wzięłam myszkę i włożyłam ja do mego papucia mówiąc przy tym: Bambiczku,to jest domek myszki,ona tu mieszka.Mysz została wyciągnięta delikatnie z papucia,było podrzucanie i takie tam a potem z końca pokoju Bambik przybiegł z nią w pyszczku i włożył ją spowrotem do papucia.Leżał tak przy nim potem z dobre 30min.Potem poszedł do sypialni na deskę do prasowania spać.Teraz jak zakładam papucie często się zdarza że mysz jest u mnie w papuciu.Bambi ją tam daje sam.Tej nocy spał z nami w łóżku w nogach- z myszką.
Uwielbiam na niego patrzeć jak chodzi z nią w pyszczku.Tak fajnie wtedy wygląda.I kto by pomyślał że kot będzie się tak pięknie bawić zwykłą pluszową myszą <zakochana>
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

cześć pochwalcie się jakie macie laserki - My do tej pory mieliśmy taki http://www.karusek.com.pl/produkt.php?p ... 471&cat=64 - niezbyt poręczny i niestety się zepsuł - chcę kupić nowy może coś podpowiecie...
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Madziu mam laserek ze sklepu za 10 zł bardzo fajny są takie na allegro i pewnie u Ciebie na targowisku :-)
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

Hit sezonu: myszka-śmierdziuszka od Rufiego :-D
Nie wiem czym te myszki są wypełnione, ale tarzaniu się i zagryzaniu końca nie widać. Nawet moja dystyngowana dama dokazuje jak mały kociak. Dzisiaj z całych sił próbowała oderwać myszce ogon, ale przegrała <lol>
Gdybym wiedziała, że te zabawki od Rufiego są takie fajne zamówiłabym od razu cały worek :-)
Awatar użytkownika
Monkrasek
Posty: 31
Rejestracja: 23 lut 2011, 20:23

Post autor: Monkrasek »

Odkrycie sezonu!

Kupiłam piłkę, która ma imitować ćwierkającego ptaszka i jest szał!

piłka squieky

Bubu wciąż poluje na ćwirka - zanosi go w kąt i morduje <diabeł>
Gdy okazuje się, że nie padł...podrzuca, dusi całym ciałem i czeka czy się odezwie :-|
Zabawka jest świetnie wykonana - Bubu mocarz, który rozwala wszystkie zabawki, nie urwał ani jednego piórka ptaszkowi :D

Bardzo polecam :)
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

Zastanawiałam się ostatnio na tą piłką. Póki co czekamy z kociakami na taki tunel

http://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki ... ota/162912
Awatar użytkownika
Monkrasek
Posty: 31
Rejestracja: 23 lut 2011, 20:23

Post autor: Monkrasek »

Też nad nim myślałam, ale...nawet nie wiem czy moje koty lubią tunele (ten byłby dobry na testy, ponieważ jego materiał jest chyba mało wytrzymały na energię rozbawionych kotów). :) A piłeczkę polecam gorąco - trzeba tylko pamiętać o chowaniu jej na noc :-?
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

Dam znać, jak u nas sprawdzi się ten tunel, bo też kupowałam go trochę w ciemno.

Wczoraj moje kociaki odkryły nową, edukacyjną zabawę. Zastałam je w łazience porozkładane, ale mocno skupione obok szklanej wagi. Okazało się, że na samym środku pod szkłem leży ich piłeczka. Bella z trudem, ale popchnęła piłkę w stronę Carlosa, potem ten odbił ją do niej itd. Bawiły się tak ok. godziny. Gdy piłka potoczyła się gdzieś dalej, przynosiły ją z powrotem i turlały pod wagę <lol>
Zablokowany