Wacuś czyli Masada Wulkan

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

Witam na forum i trzymam kciuki za aklimatyzację :ok:
chmurkanadwulka
Posty: 9
Rejestracja: 04 sie 2012, 18:47

Post autor: chmurkanadwulka »

Dziękujemy za powitanie.
małe sprotowanie
Wacław nie jest kociakiem. Ma już trzy lata. Został zaadoptowany z hodowli po wypełnieniu misji przekazania genów. Wacuś był kotem kryjącym, obecnie jest kastratem
I nawet jest championem- wraz z rodowodem dostałam też championat.
Dla nas to bez znaczenia, bo ja chciałam po prostu kota do kochania. I takie teraz będzie jego życie.
Od drugiego dnia Wacław jest już naszym kotem. Dopomina się o pieszczoty, gada, mruczy. Podgląda sunię z daleka, jeszcze się trochę obawia. Ale mam nadzieję, że to kwestia czasu i będą razem spały. Emma jest sunią o złotym charakterze. poprosiłam, żeby nie wchodziła do kociego pokoju i nie wchodzi, choć tam stoi jej ukochany fotel. To Wacuś tylko wyłazi, wyciąga szyjkę jak łabędź i podgląda beagla a potem szybko zwiewa. Znalazł sobie miejscówkę na szafie i wszystko widzi z góry.
I stale chce być głaskany, miziany, pręży się i mruczy.
Skacze jak na sprężynach, z ziemi wprost na ramię, na parapet okna, na brzeg wanny, na blat, na stół. Na szafę w dwóch susach, mając po drodze odbicie na komodzie.
już go kochamy.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Na pewno się Wacuś przekona do piesa i będą najlepszymi przyjaciółmi, tylko troszkę czasu to musi potrwać. Głaski dla futerek :kotek: :pies:
Awatar użytkownika
Hann
Posty: 1634
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:15
Płeć: K
Skąd: Warszawa

Post autor: Hann »

Witaj na forum, rzeczywiście najlepszym <mrgreen> Kot piękny, na pewno szybko się zaaklimatyzuje :kotek: Czekamy na piękne psio-kocie foty :foto:
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

:) powolutku i będzie super <ok>
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Post autor: Molly »

małymi kroczkami i będzie wszystko grało :)
chmurkanadwulka
Posty: 9
Rejestracja: 04 sie 2012, 18:47

Post autor: chmurkanadwulka »

Jutro minie trzeci tydzień odkąd Wacus jest razem z nami. Co mozna powiedzieć? Po prostu Jest U SIEBIE.

Widać, że bardzo mu brakuje towarzystwa innych zwierząt. Podchodzi do Emmy, zaczepia ja łapką, trącają się noskami. Jednak na wyraźniejsze oznaki zainteresowania ze strony suni- zwiewa. Wczoraj położyłam się po południu na krótką drzemkę. Emi oczywiście przytulona do boku a Wacunio ulokował się na moim brzuchu, włączył mruczando i tak sobie drzemaliśmy.
temperament tonka- istny wulkan ( nomen-omen?). Jest wszędzie, wszędzie wlezie, wszystko musi sprawdzić. Dopiero teraz wiem, po co w drzwiach są szprosy. No po co? Po to, żeby kotu się wygodniej na samą górę właziło!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I umiemy juz zachować się na smyczy!
Obrazek
Obrazek
chmurkanadwulka
Posty: 9
Rejestracja: 04 sie 2012, 18:47

Post autor: chmurkanadwulka »

Usunęłam zdublowany post. Przepraszam za bałagan
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Ślicznie :) Cieszę się, że kotek się zadomowił na dobre.
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Noooooo, toc to juz kumple pelna geba, te Twoje czworonogi <ok>
Super fotki, piekna kicia (i psina tez fajna) ;-))
Zablokowany