Wafelek

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Wafelek

Post autor: fado123 »

Słodziaczek :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Wafelek

Post autor: BabaJaga »

Witam i ja na forum :-D Kociaczek jest obłędny w tych swoich rozkoszniackich pozach :milosc:
Awatar użytkownika
fjolka
Posty: 62
Rejestracja: 04 kwie 2017, 00:00
Płeć: Kobieta
Skąd: Trójmiasto

Re: Wafelek

Post autor: fjolka »

Przychodzę ze świeżą porcją zdjęć :oops:, kot zawładnął wszystkimi w kilka dni :milosc:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Miłego weekendu dla wszystkich :roza:
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Wafelek

Post autor: fado123 »

Świetny jest ,a miauczenie przejdzie musi trochę popłakać zanim się przyzwyczai będzie dobrze :mrgreen:
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Wafelek

Post autor: Yolla »

Słodki maluszek :milosc: :milosc: :milosc:
Kanapa idealnie wybrana pod kolor kota :mrgreen:
Za szybką aklimatyzację :kciuki:
Awatar użytkownika
fjolka
Posty: 62
Rejestracja: 04 kwie 2017, 00:00
Płeć: Kobieta
Skąd: Trójmiasto

Re: Wafelek

Post autor: fjolka »

Yolla pisze: 23 kwie 2017, 12:54Kanapa idealnie wybrana pod kolor kota :mrgreen:
Prawda :D

***
Przychodzę z kolejną porcją zdjęć :) I pytań :oops:

Najpierw zdjęcia

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kotek fajnie się zaaklimatyzował, lubi się bawić, a czasem nawet przytulić ;), sporo śpi. Ładnie je i pije więcej niż zadowalającą ilość wody. No i mam pytanie - Wafelek ma teraz 3,5 miesiąca, je suchą karmę RC Kitten, od wczoraj daję mu na spróbowanie saszetki Catz Finefood http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d ... ood/607090, zaczęłam od drobiu, pół saszetki na dzień. Jadł chętnie, ale mało, a potem już nie podszedł, więc większość wyrzuciłam. Będę podawała mu kolejne, żeby sprawdzić, czy coś mu zasmakuje, ale generalnie wydaje mi się, że to będzie rasowy chrupkożerca :) Chciałabym, żeby jadł lepszą karmę niż RC, bezzbożową z dobrym składem, zastanawiam się nad Power of Nature. Ale nie wiem, kiedy powinnam zacząć próby wprowadzania tej nowej i czy jeszcze przed nią coś zaserwować, żeby szoku nie było. Może najpierw PoN Active Cat, a potem Natural Cat? Tzn. wiem, że po zmianie domku to lepiej poczekać te 2-3 miesiące, ale czy później już mogę próbować? Może jak jest jeszcze mały, to aż tak się nie przyzwyczai do tej karmy RC i łatwiej pójdzie?

I pytanie o mięso - mogę mu już dawać przemrożoną wołowinkę? W jakiej ilości?
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Wafelek

Post autor: Kamila »

Wafelek jest śliczny, taki maluszek jeszcze :milosc: Nowa karmę powinno się wprowadzać stopniowo dosypując po kilka chrupków i stopniowo zwiększając ilość tych docelowych. Ja do roku trzymałam kota na mieszance RC growth i Orijenie, bo z tego co pamiętam ten RC (ale growth) wcale nie jest taki zły dla kociąt, szczególnie w połączeniu z jakąś dobrą bezzbożówką.
Wołowinkę możesz już podawać, albo indyka czy serduszka.
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Wafelek

Post autor: Luinloth »

Co za słodziak i jak pilnie na forum siedzi :milosc: :milosc: :milosc:
Wołowinkę może już jeść, ale nie mam pojęcia ile takie maleństwo naraz zje :oops:
Awatar użytkownika
fjolka
Posty: 62
Rejestracja: 04 kwie 2017, 00:00
Płeć: Kobieta
Skąd: Trójmiasto

Re: Wafelek

Post autor: fjolka »

Kamila pisze: 08 maja 2017, 09:12 Wafelek jest śliczny, taki maluszek jeszcze :milosc: Nowa karmę powinno się wprowadzać stopniowo dosypując po kilka chrupków i stopniowo zwiększając ilość tych docelowych. Ja do roku trzymałam kota na mieszance RC growth i Orijenie, bo z tego co pamiętam ten RC (ale growth) wcale nie jest taki zły dla kociąt, szczególnie w połączeniu z jakąś dobrą bezzbożówką.
Wołowinkę możesz już podawać, albo indyka czy serduszka.
:kwiatek:
Kamila, piszesz o suchej karmie RC Growth https://royalcanin.pl/produkt/pediatric-growth-new? To nic, że to weterynaryjna? No i trochę dziwnie producent napisał, że dla kociąt od 4 tygodnia do 4 miesiąca, a dawkowanie do roku rozpisał :-o A jaki konkretnie Orijen dawałaś?
O mieszaniu wiem, czytałam :)

Indyk i serduszka też muszą być po zamrożeniu?

Luinloth, Tobie też dziękuję za odpowiedź :) Kot pilnie czyta forum razem z pańcią :D
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Wafelek

Post autor: agniecha »

Moje koty były do roku właśnie na tym Royalu Growth . Po skończeniu roku zaczęłam przestawiać je na PON-a fee's favorite , ale powoli po kilka chrupek dziennie na przestrzeni ok. półtora miesiąca . Wszystko na polecenie Dorszki :) efekty diety możesz oglądać na zdjęciach w naszym wątku :)
Zablokowany