Enya Agilis Cattus*Pl

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Nie mam jak wstawić zdjęć... Moja córeczka na mnie zaczekała, i jeszcze jest wśród nas, więc cieszymy się każdym dniem. Zrobiłam trochę zdjęć, ale nie mam na razie jak ich wstawić. Jeśli nic lepszego nie wymyślę, będę przenosić z kompa na komp i na jednym zmniejszać, a drugim wysyłać. Chyba, że jakoś zainstaluję internet u siebie.

Nie czekajcie na jakieś nowe, cudowne wieści, bo takich nie będzie. Cieszcie się z nami tym, co jest :kotek: Cieszcie się swoimi pociechami, bo nie są nam dane na zawsze. :kotek: :kotek:

Enya wygląda pięknie :)
Awatar użytkownika
agnieszkaalex
Posty: 222
Rejestracja: 21 lip 2009, 08:51

Post autor: agnieszkaalex »

Dorszka pisze: Cieszcie się swoimi pociechami, bo nie są nam dane na zawsze. :kotek: :kotek:

Enya wygląda pięknie :)
Oj Dorotko aż mi łzy poleciały,kurcze takie to smutne ;-( Ale najważniejsze dla malutkiej jest to ,że ma tak kochaną opiekę,że w tak trudnych chwilach może liczyć na bliskośći miłość swoich ludziów.Trzymajcie się dziewczyny ślemy Wam moc wirtualnych przytulasków. <serce>
Awatar użytkownika
dźinx
Hodowca
Posty: 191
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:44
Hodowla: Magic Galaxy*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: dźinx »

. . . nie mogę
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

;-(
Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej :hug:
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 203
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:21

Post autor: Justyna »

Ogromne szczęście ma Enyulka skupiając wokół siebie tyle kochających ją osób.... nie wszystkie forumowe koty i nie tylko spotkały tyle ciepła ,zrozumienia,miłości.W tym samym czasie -dwa odmienne poruszające wątki- to nie może być przypadek ... :-(
Wspierajcie dzielnie Enyulkę ... wiem ile Was to kosztuje...Dorotko siły Tobie życzę i spokoju dla Enyuli ....kolejnych dni bez cierpienia...
Awatar użytkownika
Renia
Posty: 1142
Rejestracja: 11 cze 2009, 17:18

Post autor: Renia »

Kochana Enyulko,
Chociaż wszyscy sobie zdajemy sprawę, jak trudno jest żyć na przekór innym, to trzymaj się słoneczko. Masz wokół siebie kochających ludzi i nawet ci, z pozoru obcy, stają się bliscy. Napisać można wiele, ale łzy i poruszenie są wyrazem tego, co czujemy naprawdę i choć nie znamy się naprawdę, to jesteś nam bliska. ;-(
Wszystkie kotki kiedyś pójdą przez ten tęczowy most, więc jeżeli musisz iść tam wcześniej nic się nie bój. Tam jest wiele kociaków takich jak Ty, które będą z Tobą brykały po pięknej łące. <serce>
Zostań z nami jak najdłużej, na tą łączkę przyjdzie jeszcze czas <serce>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Nasza córeczka :)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

śliczna...
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 203
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:21

Post autor: Justyna »

Pięknie wygląda :kotek: , te oczy okrągluchne ....głaski dla dziewczynki
Awatar użytkownika
agnieszkaalex
Posty: 222
Rejestracja: 21 lip 2009, 08:51

Post autor: agnieszkaalex »

Ślicznie wygląda naprawdę ;-( Buziaki kochane futerko :hug:
Zablokowany