Nelka i Elmo

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Gonab
Posty: 267
Rejestracja: 24 lis 2008, 11:28
Kontakt:

Post autor: Gonab »

Widzę że wszyscy jakoś w niedoczasie....

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Fajne kociaki :) :) :kotek: :kotek:

Wszystkiego najlepszego z Okazji Twoich Urodzin :)!!! :tort: Agatheo :)
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Dziękuję :*
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

i czekamy na zdjęcia :)
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Ja wiem że jestem okropna, ale ciągle coś, a jak już jesteśmy w domu to pogoda licha i warunków do fotek brak. Generalnie się dokształcać zaczęłam i brakuje mi czasu na wszystko :-x Może w ten weekend się uda coś ustrzelić.
Kociambry mają się dobrze. Poza incydentem z Nelki zębem, którego ostatecznie trzeba było wyrwać. Wet stwierdził że to musiał być uraz, wysunął się prawie cały z korzeniem i zrobił poważny stan zapalny, ale już wszystko dobrze.
Elmo zaś grzecznie oddał krew do badania i ma lekko podwyższone wyniki wątrobowe ale przez miesiąc sprawdzamy czy to taka jego norma czy może coś mu jest. Grzecznie łyka wciskane do pyszczka tabletki, w czerwcu powtórka z badań i wtedy też upuścimy trochę z Nelki. Póki co tyle na dzisiaj <diabeł>
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Biedna Nelka, ząbek musiał boleć ;-( .
Głaski dla grzecznych kociaczków :kotek: :kotek: .
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Dawno się nie odzywałam, bo od września miałam mnóstwo nauki, na szczęscie wszystko pozaliczane, ale za to w stadzie sie trochę pokomplikowało. Pisałam o problemach w zachowaniu w innym wątku więc nie będę tu powtarzać...
Sytuacja jeśli chodzi o stosunki kotów wyglada na unormowaną, :-) widocznie Nelka była osłabiona i wkurzona przez chorobę więc pewnie to spowodowało konflikt między kotami... Niestety wszystko wskazuje, że Nelutka ma alergię, ;-( dzisiejsze badania to potwierdzą. Póki co obstawiamy że pokarmową, jest to strzał taki trochę na ślepo, ale od czegoś trzeba zacząć. Jak się okaże, że to nie to, to zrobimy testy alergiczne. (które są drogie i nie dają 100% skuteczności) Póki co, Nelka na sterydzie by przestała się drapać, bo biedna rozdrapała sobie mordkę, leczymy też na gronkowca (na szczęscie nie złocisty) który wyszedł z wymazu i przestawiam kociambry na karmę dla alergików. Mam nadzieję że najblizsze miesiące wyklarują nam sytuację i będzie dobrze...
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Trzymam kciuki za kociambry :) będzie dobrze.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Najważniejszy jest dobry, spójny plan - jestem dobrej myśli!
Awatar użytkownika
Hann
Posty: 1634
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:15
Płeć: K
Skąd: Warszawa

Post autor: Hann »

Elmo rozbraja mnie zupełnie... Śliczny kot <zakochana>
Zablokowany