Wszystko o zabawkach dla kotów!

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

manita pisze:u nas hitem dla naszej największej kluski jest hamak. Gdy tylko widzi rozłozony koc to od razu układa na nim swoje 6,5 kg i czeka, aż będziemy go huśtać. Ewentualnie może być również na tym kocu ciągniety po domu. Król w lektyce <lol>
U mnie jest tak samo. Jak tylko zmieniam pościel, to zaraz Brysia ładuje się na środek a my łapiemy z dwóch stron za kołdrę i ją huśtamy. Bardzo jej to odpowiada :-)
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Moja Lola ma teraz nową zabawę <diabeł> denerwuje psa sąsiada,mąż zrobił tymczasową wolierę na balkonie więc ona sobie tam siedzi i dosłownie się w tego owczarka wpatruje <shock> mała diablica <rotfl>
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Bono też ma psa - sąsiada i też lubi go drażnić <lol> Wygląda to tak: schodzimy po schodach (aby wyjść na spacer), a Bono zatrzymuje pod drzwiami sąsiada i zaczyna miauczeć... Pies dostaje szału i zaczyna ujadać, a ja Bono pod pachę i w nogi <lol> Próbowałam tego uniknąć, znosząc Bono od razu na rękach, ale on nie lubi być noszony i się wyrywa :-/
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

u nas aktualnym hitem jest podczas zmiany poscieli gramolenie sie pod przescieradlo i tam odbywaja sie skoki z jednego konca na drugi.
Smieszne tylko jest to , ze uzywana posciel ich nie kreci tylko jak wymieniam :)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Z tą pościelą to trzeba uważać. Bono też lubi uczestniczyć w zmianie pościeli. Niedawno wlazł mi do poszwy na kołdrę, próbowałam go wyciągnąć, ale on myślał, że to zabawa w polowanie i zaczął się rzucać na niewidzialnego wroga z pazurami. W tym czasie tak się zaplątał w tę poszwę, że sam nie wiedział, gdzie jest wyjście (a pazury wyciągał nadal). Musiałam złapać poszwę z drugiej strony i kota po prostu z niej wytrząsnąć. Niektóre zabawy bywają niebezpieczne, trzeba uważać, bo pomysłowość futrzaków nie zna granic...
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 21
Rejestracja: 18 lip 2011, 17:21
Kontakt:

Post autor: Agata »

Wlascicielka hodowli z ktorej jest moj kocurek powiedziala mi ze bedzie to bardzo duzy kocur i bardzo leniwy i to 2-gie juz sie sprawdza.
W szufladzie kilo zabawek a kicurek zainteresowal sie tylko kilkoma i to nie na dlugo.
Jak otwieram szuflade przybiega, staje na lapkach, wybiera sobie zdobycz do zabawy . Chwile jest szalenstwo po czym pozostawia ja itd. Wedka nigdy go nie zaiteresowala.
Tak jak piszecie czasami faworytem do zabawy jest zwiniety papierek <oops> atakuje go, krzyczy na niego swoim glosikiem , zabawa na calego <tańczy>
Beatam
Posty: 273
Rejestracja: 16 gru 2010, 20:37

Post autor: Beatam »

zamówiłam dzisiaj Mańkowi coś takiego http://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki ... wne/233031
może więcej czasu spędzi na podłodze zamiast skakać po domu <mrgreen>
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Beatam pisze:zamówiłam dzisiaj Mańkowi coś takiego http://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki ... wne/233031
może więcej czasu spędzi na podłodze zamiast skakać po domu <mrgreen>
Zapowiada się ciekawie, daj znać, czy rzeczywiście się sprawdza ;-))
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Małgorzata pisze:
Beatam pisze:zamówiłam dzisiaj Mańkowi coś takiego http://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki ... wne/233031
może więcej czasu spędzi na podłodze zamiast skakać po domu <mrgreen>
Zapowiada się ciekawie, daj znać, czy rzeczywiście się sprawdza ;-))
Na youtubie widziałam filmiki. Super jest ta zabawka. Jedyna wada to kosmiczna cena, jak dla mnie. Ale wydaje mi się, że moim futrom na pewno by się taka zabawka spodobała, bo one uwielbiają, jak im ruszam patykiem pod prześcieradłem, wtedy polują, że hej <lol>
Awatar użytkownika
gosiaczek8807
Posty: 732
Rejestracja: 09 lis 2009, 00:42

Post autor: gosiaczek8807 »

Faktycznie fajne, ale nie jestem pewna czy stabilne jak się brytol na to cielskiem rzuci :D
Zablokowany