Bulik Misiurno i Marcel Mazuria... trudna męska przyjaźń

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Mój liliowy skarb

Post autor: MoniQ »

O ja, ale super, będzie kotek! <tańczy> :ok:
sandra pisze:Głównym podejrzanym chyba od początku był ten cudny zlotek z Mazurii - Maurycy? ;) jeśli to on to zzielenieje z zazdrości <mrgreen>
Hm, w wątku miotu M aurorka mówiła o nim Misza, możliwe, że zauroczenie już ją zaślepiło i jej się miesza :D

Bulinek cudny, zwłaszcza na ostatnim zdjęciu <serce> <zakochana> :kotek:

Edit: mi się już chyba miesza, to złoty jest Misza czy Maurycy? :D
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Mój liliowy skarb

Post autor: Limonka »

Kasia mówiła że Misza raczej nie będzie forumowy, więc nie bedzie się mylił z Miszą Yolli.....więc ja bym stawiała na tygrysa <mrgreen>
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Mój liliowy skarb

Post autor: MoniQ »

Limonka pisze:Kasia mówiła że Misza raczej nie będzie forumowy, więc nie bedzie się mylił z Miszą Yolli.....więc ja bym stawiała na tygrysa <mrgreen>
Ale w wątku miotu Misza jest srebrnym wacikiem, a na stronie Mazurii Misza to złoty chłopak.
Chyba za mało kawy dzisiaj wypiłam :D
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Mój liliowy skarb

Post autor: sandra »

Miałam identyczny tok rozumowania jak Limonka <mrgreen> Obstawiam maurycego i zazdroszczę! Będziesz musiała nam go pokazywać co najmniej raz w tygodniu
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Mój liliowy skarb

Post autor: Limonka »

MoniQ pisze:
Limonka pisze:Kasia mówiła że Misza raczej nie będzie forumowy, więc nie bedzie się mylił z Miszą Yolli.....więc ja bym stawiała na tygrysa <mrgreen>
Ale w wątku miotu Misza jest srebrnym wacikiem, a na stronie Mazurii Misza to złoty chłopak.
Chyba za mało kawy dzisiaj wypiłam :D
może się Kasi imiona pomyliły na stronie, pamiętam jak pisała że biały wacik miał być Miszą.
Trzeba iść Kasię pomolestować o nowe fotki, na pewno kociaki juz urosły <mrgreen>
aurora80
Posty: 648
Rejestracja: 12 cze 2015, 23:41
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa/Marki

Re: Mój liliowy skarb

Post autor: aurora80 »

Misza? Maurycy? No nie wiem, nie wiem... Mój misio będzie miał na imię Marcel :-)
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Mój liliowy skarb

Post autor: Limonka »

Marcel też ładnie :ok:
aurora80
Posty: 648
Rejestracja: 12 cze 2015, 23:41
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa/Marki

Re: Mój liliowy skarb

Post autor: aurora80 »

A dzisiaj kobietki trochę z innej strony. Patrzę na mojego kochanego, grzecznego i bardzo spokojnego Bunia i wiem, że jest wyjątkowy. Nigdy nie myślałam, że tak chorobelnie pokocham kota. Czasem mam wrażenie, że nasze całe domowe życie kręci się wokół niego. Może to śmieszne ale Bunio był pierwszym Brytyjczykiem, którego widziałam na żywo. Wciąż pamiętam tamten dzień kiedy wybraliśmy się do Misiurno trochę w głębi duszy nie do końca wierząc, że damy radę. Ja to z tych przy których nawet kaktus dałby radę uschnąć....
Spojrzałam na niego i wiedziałam już, że to jest mój kotek. Dotknęłam go i odniosłam wrażenie, że dotykam szynszylowego króliczka. W tej jednej chwili z tą kruchutką istotką odeszły wszelkie wątpliwości <serce>
Dzisiaj natomiast wiem jedno, że nie wiem jak funkcjonowaliśmy bez niego :-) Wiem że być może nie jest ideałem jeśli chodzi o bri ale jest moim ukochanym Pluszem jak go czasem nazywamy w domu. Do dnia dzisiejszego jego sierść pozostała miękka choć to ponoć defekt - rzeczywiście nie spotkałam Brytyjczyka, który byłby aż tak mięciutki ale dla mnie to jeszcze jedna cecha dzięki której jest moim wyjątkowym Buniem. Kiedyś roczuliła mnie moja bratanica, której podoba się dywan w naszym tzw. salonie. Powiedziała, że mój dywan ma miękkość 9/10. Spytałam dlaczego tylko 9 a ona stwierdziła, że 10/10 ma wyłącznie Bulik. Dla mnie on właśnie jest takim max-em na skali a właściwie jest poza skalą <zakochana>
Mam nadzieję że zawsze Ci z nami będzie dobrze mój Pluszu.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Mój liliowy skarb

Post autor: MoniQ »

<serce> <serce> <serce> <serce>

Dokładnie tak. Też mam czasem takie myśli, że nie wiem jak wyglądało życie wcześniej, bez kota, bez kotów.... <serce>
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Mój liliowy skarb

Post autor: sandra »

Ja tez mam Filipka dopiero od 4 miesiecy, a czuje jakby mieszkał u nas od zawsze <serce>
I tez dla mnie on jet najpiękniejszy na świecie :) nie boisz sie troche dokocenia? Ja bym bardzo chciała kiedys drugiego kota, ale boje sie tego dzielenia czasu pomiędzy obojga :-> oraz tego, ze Filip poczuje sie odtrącony, albo ze nie bede ich umiała kochać tak samo mocno
Zablokowany