Vitali II von Sturmcastle

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: kotku »

Ada <zakochana> Trzymaj się kochana. Już luty, za miesiąc wiosna! <hurra>
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: Ada »

- dzięki za słowa otuchy <roll> ....powoli zamieniam się w fokę....czekam zanurzona w nadzieję na słońce i ciepełko.... :-)
- dzisiaj chodzę tylko dzięki moim piesom, które wyciągnęły mnie na siłę do lasu....było całkiem super...ja oczywiście w kaloszach bo ta wszechotaczająca solna mazia żre wszystko....moje piesy mają smarowane łapcie wazeliną i muszę je codziennie myć bo ich brzuszki są zaczerwienione od tej "posypki"...brr....

- jutro przyjdzie znajoma to może zmobilizuję się do paru zdjęć kociastych....jak na razie to wszystkie są wtulone w swoje łóżeczka i po porannej porcji smakusiow w nosie mają szarobure coś za oknem.....Elle nadal nie lubi Muffina..i z wzajemnością....nigdy się nie przytulili do siebie, często prychają jeden na drugiego i tylko krótkie chwile kiedy razem zgodnie jedzą z miseczki swoje chrupki przypominają mi o tym, że nie do końca są wrogami....no cóż ...taki ich urok... <roll> .

- Vitia natomiast psoci się Marrze co ta oznajmia iście piekielnym rykiem....no ale Vitia robi zaraz takie slodkie oczy , że na ryku się kończy..... :-)
- od tygodnia jem Guaranę, która mnie trochę ożywia i mam nadzieję, że zaniedługo lekko naćpana tym specyfikiem (pobudza, poprawia nastrój, koncentracje itp) wrócę do normalnego życia...ale jak znowu będzie poniżej minus 10 to wpadnę w letarg i żadne lampy już mi nie pomogą... <hm>

- a...i nowe odkrycie; nie wiem dlaczego ale moje koty lubia wyłącznie ryby morskie...kupiłam im ostatnio kawałek karpia i...nie powiem gdzie znajdowałam upchane rozmemłane kawaleczki tego stfffora <shock> ....miłosierna jestem i nie będę WAM psuć niedzieli..... ;-))

- a swoją drogą to dlaczego ludzie zeszli z "tego" drzewa??? ;-))
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: Sonia »

Ada nic się nie przejmuj, dzisiaj widziałam na południu jak leciały 3 bociany, aż oczom nie wierzyłam <mrgreen>
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: Ada »

Sonia pisze:Ada nic się nie przejmuj, dzisiaj widziałam na południu jak leciały 3 bociany, aż oczom nie wierzyłam <mrgreen>
- nadzieję mi wlałaś w serce...te bociany pewnikiem leciały do mnie i przemycały w piórkach okruchy słońca.... :-)
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: Ada »

- e.....hoplamy do Słońca......
Obrazek

...ja nie muszem...ja JESTEM SŁOŃCEM....
Obrazek
Awatar użytkownika
sarunia28
Posty: 105
Rejestracja: 02 sty 2014, 14:10
Płeć: dziewczyna
Skąd: Poznań

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: sarunia28 »

Piękną masz gromadkę w domu, zazdroszczę tylu zwierzątek <serce>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: Sonia »

Cudne pysie, a Mufin to jak owca te futro ma, jak Ty je ogarniasz, podziwiam <zakochana>
Głaski dla wszystkim kotków i piesków przesyłam :kotek: :pies:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: yamaha »

<zakochana> <zakochana> <zakochana>
Muffin, cudne sloneczko z niego <serce>

(no wlasnie, czym Ty go czeszesz, Adus ?)
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: Becia »

Fajnie Ado, że jesteś :kwiatek: Tylko nie zniknij nam znowu ;-))
Awatar użytkownika
Betuś
Posty: 4042
Rejestracja: 21 sty 2014, 20:44
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: Betuś »

Witaj Ado, tez podziwiam zdjecia Twoich cudnych kotków. Widze, ze one maja tak jak Ty... byle do słońca, byle do wiosny i ciepełka :-) No cóż, lapcie promyki słoneczka i trzymajcie sie ciepło :ok:
Zablokowany