Vitali II von Sturmcastle

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: elwiska3 »

OOo Ada się znalazła <mrgreen> to teraz fotki reszty stadka poproszę. Rozruszasz się to i wiosna szybciej będzie <mrgreen>
ale rozumiem Cię doskonale - tez nie lubie zimna
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: Ada »

ech...znowu głowa mi pęka i na siłę wyrywam się z kokonu...brrrrr...... <hm>
- dzięki, że jesteście, nie ukrywam, ze dodajecie mi sił....
- Muffin mówi, ze zeżarł słońce i nie odda ...i koniec.... <shock>
- a Baranka czeszę grzebieniem Kori-ki...takim metalowym grzebieniem dla piesów...bo Kori ma podobne futro do Muffina tylko bardziej szorstkie...... :-)
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: Agnes »

Kogo moje oczy widzą! już myślałam, że wróciłaś do... Amazonii <roll> doczekać się tych opowieści i zdjęć nie moge!
wiosna już nie długo, luty szybko zleci :kiss:
futerka jak zawsze rozczulające <zakochana> <serce>i na resztę stadka z chęcią popatrze :-)
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: Agnieszka7714 »

Ale u Ciebie dużo futra. Jak Ty go ogarniasz ;-)) .
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: Ada »

<tańczy> Kochani, Kori dzisiaj na Walentynkowej Wystawie - National Dog Show w Bydgoszczy dostała; ocenę Excellent (doskonałą), lokatę I, Złoty medal, tytuł Zwycięzcy Młodzieży, Zwycięzcy Rasy , Zwycięzcy Płci i nominację na Najlepszego Juniora..... <shock>
- jestem w szoku, a jednocześnie pękam z dumy.... :-D

- ale póżniej zaparła się łapkami i już nie chciała współpracować....no cóż.....nie można mieć od razu wszystkiego..... ;-))
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: yamaha »

<tańczy> <tańczy> <tańczy>
Gratuluje !

Super, Adus !

No ale nie wiem czy moge napisac, ze przeciez sliczna jest, wiec to normalne, bo juz tak dawno jej nie widzielismy na forum, ze normalnie ;-( :(((( ;-(
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: asiak »

Aduś, gratuluję :kwiatek:
Tak, jak pisze Yamaha, Kori jest śliczna, więc kto miał zdobyć te tytuły jak nie ona? :-)
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: Ada »

- dziękuję...ale my jesteśmy debiutantki i wszystko mnie zaskoczyło....tam było mnóstwo pięknych psów....a Kori jest raczej skromnie obdarzona przez naturę, to pies pasterski no i ma dopiero 11 miesięcy - no troszkę ponad..... <roll>
- trafiliśmy na sędziego z Horwacji, który zna Mudiki i się nią zachwycił....nieczęsto taki młody psiak dostaje BOB i BIS z nominacją na Najlepszego Juniora w grupie....większość sędziów z Polski nie zna tej rasy w realu .....

- a wracając do Kotów- u nas przetasowanie; teraz Marra śpi w psim pontonie, Muffin ze mną, Tika z Vitkiem i tylko Elle nieodmiennie z Almą..... <zakochana>

- no a Sapcio nadal kocha swoją Owieczkę, liże jej oczka, pysio i nie tylko, cały czas pozwala paskudzie na wszystko a Owieczce różki zaczynają wyrastać..... <gwiżdże>
- ja od jutra wszystkie ranki będę spędzać na badaniach w poszukiwaniu Złego, który nie pozwala mi normalnie funkcjonować.....ale na wszelki wypadek rozejrzę sie za dobrą promocją biletów lotniczych do mojego "lasku'......deszczowego..... ;-))
Awatar użytkownika
ladyhawke
Posty: 522
Rejestracja: 30 lip 2013, 09:07
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: ladyhawke »

A co tam z opowieściami z Amazonii?
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Vitali II von Sturmcastle

Post autor: Sonia »

Gratuluję serdecznie takie wspaniałego debiutu :pies: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Zablokowany