Bentley - niebieski brytyjczyk

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
ania1978
Posty: 1197
Rejestracja: 23 lip 2012, 10:36

Post autor: ania1978 »

Oj tam od razu pączek <!> Bentleyek puchaty jest i tyle :-) Śliczny koteczek :kotek:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Od ponad 2 lat "jestem" w Streetcom i udało mi się zakwalifikować do kolejnej kampanii. Jest to kampania dotycząca karm dla kotów. Tak się cieszyłam i już myślałam, że to jakaś super nowość, której nie ma na rynku itp. a okazało się, że to Purina One :-/ .
Bentleyowi tego nie dam nawet do spróbowania, bo skład sam za siebie przemawia i to zdecydowanie na niekorzyść. Zostanę z miarką na karmę i pudełkiem- opakowaniem na nie <lol> a te 8 paczek po 800gr i po 400gr łącznie porozdaję po znajomych, bo większość z nich karmi Whiskas, to już ta Purina jest lepsza.
Przynajmniej Bentley miał radość z siedzenia w kartonie, w którym karmy przyszły <lol>
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Post autor: Audrey »

MM rzeczywiście Purina to nieciekawa karma. Bentley i tak pewnie by nie tknął. Przecież on ma podniebienie i świadomość zdrowego odżywiania wyrobione przez Pańcię.
Dlatego to taki zdrowy, zgrabny Pączuś <zakochana>
Awatar użytkownika
bahi
Posty: 698
Rejestracja: 09 paź 2012, 21:14

Post autor: bahi »

MM ja próbowałam z tą kampanią ale się nie zakwalifikowałam :-( . Ale jeśli to takie marne żarło to nie żałuję... no może troszkę bo do schroniska bym zaniosła razem z whiskasem co mi za darmola do zamówienia dołożyli w sklepie. Sorki za <offtopic>
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

bahi pisze:MM ja próbowałam z tą kampanią ale się nie zakwalifikowałam :-( . Ale jeśli to takie marne żarło to nie żałuję... no może troszkę bo do schroniska bym zaniosła razem z whiskasem co mi za darmola do zamówienia dołożyli w sklepie. Sorki za <offtopic>
Do schroniska nie można oddać za bardzo, bo trzeba raporty z rozmów im przesłać :-/
Awatar użytkownika
bahi
Posty: 698
Rejestracja: 09 paź 2012, 21:14

Post autor: bahi »

No fakt, zapomniałam o tych raportach... :-/
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

<strach> jakie raporty ?
Sorry za <offtopic> Bentleyku :kotek:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

yamaha pisze:<strach> jakie raporty ?
Sorry za <offtopic> Bentleyku :kotek:
Wejdź sobie na stronę Streetcom i poczytaj ;-))
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Dziś dostałam przesyłkę, Bentley chyba myślał, że to nowe posłanie dla niego...
Obrazek

Trzeba było sprawdzić, czy jest dużo miejsca i przede wszystkim czy jest wygodnie
Obrazek

W końcu Bentley usnął i spał tak przez dwie godziny, dopóki nie poszłam na pilates ale niestety bez nowej torby, specjalnie zakupionej, tylko ze starą, powyciąganą itp <lol>
Obrazek

Chyba powinnam iść na kurs asertywności czy coś :-|
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Post autor: tymabri »

hihihi, takiemu to wszedzie wygodnie...a Ty nie narzekaj, kotecek torbe przetestowal i wyraznei sie nadaje <lol>
Zablokowany