Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Engram
Posty: 48
Rejestracja: 04 sty 2011, 11:10
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Drapaki

Post autor: Engram »

Ja dostałam odpowiedź, że będą w Warszawie. Z ceną rozumiem, teraz piszą do nich własne konkretne zapytanie.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Drapaki

Post autor: Danusia »

Szczerze jak patrzę na ten rysunek <roll> to według mnie potrzebne są zdolne ,zręczne rączki ,do tego na allegro wszystko można kupić i do roboty <lol>

tylko ja jestem <yamaha> i to bardzo i obawiam się ,że w 2015 może coś bym zobaczyła <lol>
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Drapaki

Post autor: atomeria »

Danusia pisze: tylko ja jestem <yamaha> i to bardzo i obawiam się ,że w 2015 może coś bym zobaczyła <lol>
<lol>
Ja mam w domu prawdziwą Złotą Rączkę, ale też drapaka szybko bym nie zobaczyła... o ile w ogóle bym zobaczyła <lol> Dlatego jestem zdana na takie firmy.

.... chyba, że sama bym się wzięła?
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Drapaki

Post autor: Danusia »

Agnieszko szkoda ,że bliżej nie mieszkasz to może razem coś byśmy zmajstrowały <lol> tylko nie wiem jaka byłaby reakcja naszych kotów <lol>
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Drapaki

Post autor: atomeria »

Danusia pisze:Agnieszko szkoda ,że bliżej nie mieszkasz to może razem coś byśmy zmajstrowały <lol> tylko nie wiem jaka byłaby reakcja naszych kotów <lol>
Na pewno nie mniej entuzjastyczna... jak na widok każdego nowego czegokolwiek, co przypomina kartonowe pudełko <mrgreen>
W zasadzie tylko się człek denerwuje, że nie potrafi zrobić, a w sumie nawet nie spróbuje... A może by się okazało, że to moje powołanie? Budować wspaniałe drapaki?
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Drapaki

Post autor: AgnieszkaP »

Dorszka pisze:Donkowa tuba byłaby idealna, kosztowała na pewno więcej, niż 500 zł, ale też zdecydowanie mniej, niż u Rufiego. (700? Może Dorotka kamieńska będzie pamiętać, ona kupowała jako pierwsza).

Niestety, Donka nie ma materiałów ;-(
Kupowałam tubę od Donki niedługo po Dorotce, wtedy tuba śr. 45cm. wys. 130cm. (trzy otwory) kosztowała 460zł. , wys. 160cm. (cztery otwory) - 510zł. Do 50-centymetrowej dopłacałam 100zł.

Później, jeśli dobrze pamiętam, Joasi nie udało się kupić wykładziny w tak dobrej cenie i kolejne tuby (w tym mojej sąsiadki) były nieco droższe.

Jakość - Premium :-)
Engram
Posty: 48
Rejestracja: 04 sty 2011, 11:10
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Drapaki

Post autor: Engram »

Jeszcze wrócę do tego Diogenesa. Swojego zamawiałam w październiku 2011 roku i na dzień dzisiejszy wygląda tak (a tak wygląda już od jakiegoś czasu):
Obrazek

Nawet myślałam, żeby go na nowo obić, odnowić ale tam pod tą matą jest jakaś płyta pilśniowa, połamana i zniszczona :axe: . Więc jeśli wersja XXl różni się tylko rozmiarem a jakość wykonania jest taka sama to...ja naprawdę bym odradzała (moja wieża kosztowała 199zł czyli tyle co teraz ta większa wersja, chwała zooplusowi za archiwizację zamówień :))

P.s. przepraszam za bałagan w tle ale jestem na etapie pakowania i przeprowadzki.
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Drapaki

Post autor: atomeria »

<strach>
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Drapaki

Post autor: AgnieszkaP »

O mamo <shock>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Drapaki

Post autor: Mago »

Rany! Ale kotki dały czadu <shock>
Zablokowany