Cogito i Alistair

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
lili
Posty: 127
Rejestracja: 16 gru 2011, 23:38
Kontakt:

Post autor: lili »

maga pisze:Ostani jak byłam u weta taki dorosły piesiaczek był zajmował pół pomieszczenia. Spał głośno chrapiąc. Jak przyszło do wejścia do weta był problem z wepchnięciem go do środka <lol> piesek ważył 100 kg <mrgreen> i wyglądał jak ten Wasz mały tylko, większy <lol>
No to w takim razie na 100% mastif hiszpański <mrgreen> Leniwy i wielki :-)
Awatar użytkownika
lili
Posty: 127
Rejestracja: 16 gru 2011, 23:38
Kontakt:

Post autor: lili »

Danusia pisze:Ale masz przecudny zwierzyniec :ok:

Z kocurkiem są super układy , kocur ją uwielbia i się ociera o nią i przytula , a koteczka w ogóle jej sie nie boi ,a jak za blisko sunia podchodzi do kotki to dostaje z liścia ( spadaj i ta odchodzi).

:kotek:
U nas już podobnie, Abril już nie jeden raz dostała łapką po nosie. Cogito wciąż nie może się do niej przekonać, ale przynajmniej mniej się jej boi, nie ucieka, woli syknąć i drapnąć pazurkiem. Za to Alistair uwielbia swoją nową koleżankę. Nie śpią jeszcze razem ;-)) , ale Abril potrafi wylizywać Alistairowi całą głowę <mrgreen> Po takiej toalecie Alistair wygląda jakby zanurzył łeb w misce z wodą :-D
monika§
Posty: 351
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:55

Post autor: monika§ »

No to koniecznie zdjęcia muszą być, taka długa nieobecność, teraz krótki komentarz bez fot, nie ładnie! ;-))
Awatar użytkownika
lili
Posty: 127
Rejestracja: 16 gru 2011, 23:38
Kontakt:

Post autor: lili »

Dłuuuuugo mnie nie było... Nie mam usprawiedliwienia na tak długą absencję. Mam nadzieję, że o nas ktoś jeszcze pamięta ;-)) Na powitanie wstawiam zdjęcia trójki naszych futrzaków.


Czasem relacje tak się układają:

[center]Obrazek[/center]
[center]Obrazek [/center]

Zwierzaki mają też swoją stronę na fb :-)
http://www.facebook.com/niebieskiearboretum
Do podglądania, niekoniecznie polubienia :-)
monika§
Posty: 351
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:55

Post autor: monika§ »

<lol> fantastyczny rozkład, każdy ma swoją miejscówę, odpowiednią do gabarytów, a Służba... no cóż ;-))

Super foty :-)
P.S. zabieram się za fejsbukową lekturę ;-))
Awatar użytkownika
lili
Posty: 127
Rejestracja: 16 gru 2011, 23:38
Kontakt:

Post autor: lili »

monika§ pisze:<lol> (...) a Służba... no cóż ;-))
Znajomy uznał, że na podłodze leży to, co po nas zostało <mrgreen>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Hehehe ale fajne Państwo na fotelach i kanapie, a dla Was to już tylko podłoga została.
Musisz sobie kupić Reniowe posłanka, będziecie mieli mięciutkie poduchy do siedzenia na podłodze <lol>
Awatar użytkownika
lili
Posty: 127
Rejestracja: 16 gru 2011, 23:38
Kontakt:

Post autor: lili »

Sonia pisze: Musisz sobie kupić Reniowe posłanka, będziecie mieli mięciutkie poduchy do siedzenia na podłodze <lol>
No proszę! I tym sposobem dowiedziałam się, że istnieją takie fajne posłania :-)
Awatar użytkownika
asiunia0312
Posty: 1208
Rejestracja: 16 sty 2012, 10:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Olsztyn

Post autor: asiunia0312 »

monika§ pisze:<lol> fantastyczny rozkład, każdy ma swoją miejscówę, odpowiednią do gabarytów, a Służba... no cóż ;-))
Dokładnie o tym samym pomyślałam <lol>
Zdjęcia świetne, ale po tak długiej nieobecności trochę mało :-P

Nawet ostatnio chciałam Was szukać na forum, ale kompletnie nie wiedziałam jak :mdleje:
przepraszam <pokłon>
I głaski dla futerkowiczów :kotek: :kotek: :pies:
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

Hahaha ale super ! Mieszkanko opanowane przez zwierzaki <lol> Wy to ewentualnie podłoga albo stół <lol>
Świetne towarzystwo ! <zakochana>
Zablokowany