Wszystko o zabawkach dla kotów!

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Beatam
Posty: 273
Rejestracja: 16 gru 2010, 20:37

Post autor: Beatam »

Małgorzata pisze:
Zapowiada się ciekawie, daj znać, czy rzeczywiście się sprawdza ;-))
zabaweczka dotarła :-) kocio przeszczęśliwy,ale ponad godzina polowania totalnie powaliła Mańka z nóg więc teraz regeneruje siły na hamaku :-) zabawka naprawdę super,są cztery prędkości,a myszka-a raczej to co ją imituje-często zmienia kierunek obracania się więc jest ciekawie.Wszystko na baterie-3XAAA.Ja polecam <mrgreen>
Obrazek
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

no no no - Leon we wrześniu ma urodziny <gwiżdże> <gwiżdże>
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Bono dopiero pod koniec marca ma swoje święto, ale przecież po drodze jest gwiazdka <lol> A może jakaś okazja wcześniej jest, wiecie coś na ten temat? :->
kasia z gdyni
Posty: 492
Rejestracja: 30 cze 2009, 16:34
Kontakt:

Post autor: kasia z gdyni »

Taaak-Dzień Chłopaka we wrześniu <mrgreen>
Beatam
Posty: 273
Rejestracja: 16 gru 2010, 20:37

Post autor: Beatam »

Małgorzata pisze:Bono dopiero pod koniec marca ma swoje święto, ale przecież po drodze jest gwiazdka <lol> A może jakaś okazja wcześniej jest, wiecie coś na ten temat? :->
u nas okazja jest co miesiąc średnio ;-)) zawsze jak przychodzi paczka mówię sobie "w przyszłym miesiącu nic nie zamawiam"ale trudno mi tego dotrzymać.W związku z tym mój pokój wygląda tak jakby mieszkał w nim Maniek a ja tylko na doczepkę <mrgreen> może coś w tym jest... <lol>
Awatar użytkownika
gosiaczek8807
Posty: 732
Rejestracja: 09 lis 2009, 00:42

Post autor: gosiaczek8807 »

Generalnie firma ma więcej zabawek
http://www.youtube.com/watch?v=sToY3bHqLWI
Sorry, ale to z wędką to wydaje mi się już przesadą dla znudzonych właścicieli...
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

A czy ktoś widział gdzieś do kupienia taką myszkę http://www.youtube.com/watch?v=TWwBdY1Y ... ature=fvwp
Awatar użytkownika
gosiaczek8807
Posty: 732
Rejestracja: 09 lis 2009, 00:42

Post autor: gosiaczek8807 »

Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

O, proszę, Dzień Chłopaka będzie, zapomniałam! <lol> To z pewnością jest okazja <klaszcze>
Co do myszy na pilota, to fantastyczna jest, ale takiej nigdzie nie spotkałam. Ja mam tylko taką, która ma kółeczka i trzeba cofnąć ją (ona się tak jakby nakręca) i puścić, a wtedy mysz sama pędzi. Bono też za tym biega. Poza tym mysz jest z kocimiętką, więc jest to dodatkowy atut (Bono uwielbia ten koci narkotyk <mrgreen> ).
Awatar użytkownika
tuska
Hodowca
Posty: 112
Rejestracja: 15 lis 2010, 16:03
Hodowla: BesiCatBri*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Gostyń/Leszno
Kontakt:

Post autor: tuska »

Beatam pisze:zamówiłam dzisiaj Mańkowi coś takiego http://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki ... wne/233031
może więcej czasu spędzi na podłodze zamiast skakać po domu <mrgreen>
szukałam tej zabawki w zooplusie i nie mogę znaleźć pokazuje mi całą stronę z zabawkami ale tego czegoś fajnego nie widzę <aniołek> proszę o pomoc
Zablokowany