Sissi Montegri*PL & Luke Mazuria*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Sissi Montegri*PL & Luke Mazuria*PL

Post autor: Limonka »

EmilkaR pisze: 06 cze 2017, 10:58 Hamak też ma niezłe zastosowanie :shock: :rotfl: :kciuki:
Mówisz o tym małym zwisie pod spodem? No właśnie jakoś ani Sissi ani Luke nigdy nie byli ta częścią zainteresowani. Raz weszli, zobaczyli że się chybocze i uciekli z krzykiem. Więc zrobiła się półka na piloty i inne szpargały :lol:
Awatar użytkownika
EmilkaR
Posty: 334
Rejestracja: 13 kwie 2017, 12:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Augustów

Re: Sissi Montegri*PL & Luke Mazuria*PL

Post autor: EmilkaR »

:lol: Tak, mówię o tym "małym zwisie pod spodem" :lol: dobrze, że się znalezło odpowiednie przeznaczenie :chochlik: :ok:
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Sissi Montegri*PL & Luke Mazuria*PL

Post autor: Kamila »

jakie kocie przedszkole :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: Limonko Ty to juz masz doświadczenie w opiece i na odległość (u Pakretki jesli dobrze pamiętam) i teraz kolonie u siebie organizujesz :lol: W sierpniu już zapisałam Lilucha do Koko i Niuni na turnus archeologiczny, ale w piatek wyjeżdzam na wakcje to może na tygodniowe wywczasy Lilusię do Ciebie podrzucę, co?
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Sissi Montegri*PL & Luke Mazuria*PL

Post autor: fado123 »

Wiewiór Wiewiór Wiewiór :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: mowę mi odebrało uwielbiam :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: reszta oczywiście wspaniała
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Sissi Montegri*PL & Luke Mazuria*PL

Post autor: Sonia »

Brak mi słów, jak słodko, cudnie i misiowo tutaj :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :mdleje:
Fotki super :ok: Dobrze, że oglądanie tych słodkości nie powoduje skoku cukru we krwi, bo chyba by mi na 500 skoczyło :mrgreen:
Niesamowici są, że tak bezproblemowo wczasowicza przyjęli pod swój dach i do swoich misek :shock:
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Sissi Montegri*PL & Luke Mazuria*PL

Post autor: Limonka »

Sonia pisze: 06 cze 2017, 21:09 Brak mi słów, jak słodko, cudnie i misiowo tutaj :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :mdleje:
Fotki super :ok: Dobrze, że oglądanie tych słodkości nie powoduje skoku cukru we krwi, bo chyba by mi na 500 skoczyło :mrgreen:
Niesamowici są, że tak bezproblemowo wczasowicza przyjęli pod swój dach i do swoich misek :shock:
No ja ostatnio kawy nie słodzę :mrgreen:

Moja szkoła, że bezproblemowi. Pewnie mi tu zaraz Magda i Kasia dadzą po głowie :lol: :mimbla:
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Sissi Montegri*PL & Luke Mazuria*PL

Post autor: Limonka »

Kamila pisze: 06 cze 2017, 12:40 jakie kocie przedszkole :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: Limonko Ty to juz masz doświadczenie w opiece i na odległość (u Pakretki jesli dobrze pamiętam) i teraz kolonie u siebie organizujesz :lol: W sierpniu już zapisałam Lilucha do Koko i Niuni na turnus archeologiczny, ale w piatek wyjeżdzam na wakcje to może na tygodniowe wywczasy Lilusię do Ciebie podrzucę, co?
Kamila, dawaj! Tylko się upewnię w grafiku czy miejsca som :lol: :mrgreen:
Tylko wiesz, u mnie takich trakcji jak turnus archeologiczny to nie ma w programie ;-))
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Sissi Montegri*PL & Luke Mazuria*PL

Post autor: Limonka »

Luinloth pisze: 06 cze 2017, 10:33 Jak słodko :serce: :serce: :serce:
Sissi to jednak zuch koteczka, mogłaby zostać przedszkolanką :kotek:
Jak tak ją obserwuję i przy Luke'u i Jarmużu (i tak ogólnie), to coraz bardziej się upewniam że to by super matka polka była :oops:
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Sissi Montegri*PL & Luke Mazuria*PL

Post autor: maga »

Słodkie śpiochy, przyłapane na stole wyglądają równie uroczo :serce:
Awatar użytkownika
BabaJaga
Agilisowy Rezydent
Posty: 1294
Rejestracja: 05 cze 2016, 11:52
Płeć: K
Skąd: Gdańsk

Re: Sissi Montegri*PL & Luke Mazuria*PL

Post autor: BabaJaga »

O matko z córką! Nie mam słów, aby swoje zachwyty wyrazić nad tymi scenkami. Miśki w takiej wzajemnej komitywie :milosc: :milosc: :milosc:
Zablokowany