Miot G - Arabica i GIC Creme Bellucci vom Wernerwald*D

Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

truda pisze:Mago, powiem tak: nie jesteś sama w swych dążeniach do fotek Gatty. Jestem z Tobą. <ok> <tańczy>
Ula pisze:I ja też, nieśmiało dołączam do klubu M....
W grupie od razu raźniej <mrgreen> ... fotki Gatty będą jutro, wiem to z pewnego źródła <mrgreen> ... jak widać, czasem warto pomarudzić :-)


Muszę też koniecznie dać upust swemu oburzeniu :hammer:
... bo już wiem, u kogo będzie mieszkał boski Guru i co gorsze, pomimo prób zamachu stanu i prób różnych podejść Dorszki tą osobą nie będę ja ;-(
Nie wiem doprawdy jak to możliwe... To jest normalnie jakaś granda a nawet nie jakaś tylko konkretnie granda kamienno-pomorska... żeby tak jeden kotek po drugim od Dorszki... bez kilkuletniego czekania, najpierw cudną dziewuszkę a teraz tego smoka - Guru.
Jestem absolutnie zbulwersowana... ale ja się będę odwoływać od tej decyzji (zapewne przez okno) bo to wielka niesprawiedliwość jest :hammer: <!> Oooo... <diabeł> <lol>

Dorotko, teraz już serio, bardzo Ci gratuluję cudnego kocura.
Chyba dostaniesz ode mnie w prezencie ładowarkę baterii do aparatu, bo możesz być pewna, że będziesz często nękana o zdjęcia Guru <mrgreen>
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Mago pisze: Muszę też koniecznie dać upust swemu oburzeniu :hammer:
... ;-(
Nie wiem doprawdy jak to możliwe... To jest normalnie jakaś granda a nawet nie jakaś tylko konkretnie granda kamienno-pomorska... żeby tak jeden kotek po drugim od Dorszki... bez kilkuletniego czekania, najpierw cudną dziewuszkę a teraz tego smoka - Guru.
Jestem absolutnie zbulwersowana... ale ja się będę odwoływać od tej decyzji (zapewne przez okno) bo to wielka niesprawiedliwość jest :hammer: <!> Oooo... <diabeł> <lol>
Tylko nie granda i bez żadnego biadolenia mi tu i jakiś płaczy uskuteczniania :-x decyzja zapadła. I bez wyzwisk proszę jakiego znowu SMOKA <diabeł>
Tak miało być i już, czekajcie sobie dalej Wy długodystansowcy aż się doczekacie może ,kiedyś......... <mrgreen> <lol> <mrgreen> <lol>
Tu tylko dobro niebieskiej się liczy żeby na samoluba NAM nie wyrosła.
No proszę mi tylko szczerze powiedzieć ? obcy kocur z dziewulką pod jednym dachem <?> , to jest po prostu niemożliwe <!>

A tak całkiem poważnie to dalej nie dowierzam tej prawdzie, że Guru do nas przyjedzie na zawsze. To jest jak sen jakiś .
Mago dziekuję za prezent ale ja mam jeszcze inną propozycję - tylko 5 godzin w podróży i real z kochaną rudością. :-D
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Post autor: Ula »

a ja już tylko tak oficjalnie tylko się cieszę.................a fotki panienki to gdzie??????????????

OBIECAŁAŚ <!>
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Ula pisze:OBIECAŁAŚ <!>
Biję się w pierś jedną o.......a teraz w drugą i BŁAGAM Ulu o wybaczenie <pokłon>
Wiedz jedno, wszystkiemu winna Dorszka <diabeł>
To co nam zgotowała w ciągu tylko jednej minuty i tak niewinnie i tak delikatnie i tak skromnie <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce>
MISTRZOSTWO ŚWIATA.

A tak na serio to jeszcze w szoku dokoceniowym jestem, fociłam wczoraj moją MIŁOŚĆ ale jej podłość przeszła wszelkie granice oczekiwania....foch nad fochy.
To co udało mi się pstryknąć , dzisiaj wieczorkiem wgram, nie jest to rewelka ale żeby było ładnie ,tak po dorszkowemu to nie z Enyą. Chyba, że super glue albo relanium wejdzie w użycie .
Przepraszam, że późno to nastąpi ale dzisiaj w naszej katedrze koncert organowy i Kulka będzie miał występ ,więc pobiegnę posłuchać.
Głaski i smyrki dla chłopczyka :kotek: :kotek: (Enya najbardziej lubi pod bródką i jeszcze tak fajnie łepek wyciąga żeby szyjkę całować....)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

To musi być jakaś organizacja...
Dorota pisze:Wiedz jedno, wszystkiemu winna Dorszka <diabeł>
Jasne, nie odpowiadam jedynie za trzęsienia ziemi, gradobicie, i KOKLUSZ!
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 60
Rejestracja: 25 lis 2008, 08:39

Post autor: Agnieszka »

Ja też gratuluję.
Nie żeby bez guli w gardle, bo wielkie, grejpfrutowe łepiszcze to mój ideał, ale w końcu Bam towarzystwo ma, a Enya była pojedyncza.
Obiecać jednak nie mogę, że Dorszki o pozwolenie na mizianie molestować nie będę :)
Pozdrawiam bardzo
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

To został jeszcze do ujawnienia domek dla tej słodzinki śmietankowo-kremówkowej <mrgreen>...
poczekamy cierpliwie to się w końcu wyda, kto będzie miał tą cudną istotkę w swoim domku :-)

A póki co czekamy na obiecaną sesję Gatty :-)
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Mago pisze:A póki co czekamy na obiecaną sesję Gatty :-)
Gatta ma już aktywną galerię, UNIKAT <zakochana>
O-l-g-a
Hodowca
Posty: 67
Rejestracja: 18 sie 2009, 23:43
Hodowla: Bri-Misie*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź
Kontakt:

Post autor: O-l-g-a »

gratuluję decyzji Dorota <klaszcze>
mała się świetnie zapowiada :ok:
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Agnieszka pisze:Ja też gratuluję.
Obiecać jednak nie mogę, że Dorszki o pozwolenie na mizianie molestować nie będę :)
Dziękuję Wszystkim za GRATULACJE !!!!!!!
Dorszce podziękujemy w realu bo słów brak :party:

Temat miziania ,dotykania , podnoszenia , dokarmiania i głaskania rudaska mamy już omówiony;
Wiem, że Agnieszka jest w łaskach i zezwolenie na pewno będzie. :-)
Zablokowany