Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Ami Pretty Baloo*PL - moja cudna kremóweczka :)

Post autor: Limonka »

Ano. I to było "raptem" 70 parę metrów... co przyszli poprawić jedno to psuli drugie przy okazji.... a żeby ich ściagnąc na cokolwiek trwało ze 2 miesiace za każdym razem <kciukwdół>
Trafienie na rzetelnych, terminowych, wiedzących co robią fachowców to chyba dzisiaj jak trafienie 6tki w totka :-/////
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: Ami Pretty Baloo*PL - moja cudna kremóweczka :)

Post autor: Neta »

Twojego roku z remontem Limonko nie pobiję, ale niewiele mi brakuje, bo zaczęłam na jesieni... a skończyłam co dopiero <mrgreen> Tyle że u mnie od początku był on planowany ze sporymi przerwami więc już w ogóle nie mam szans <lol>
Etap pierwszy jesień-zima; klatka schodowa i kuchnia... Masakra... Do dziś nie wiem jak ja to przetrwałam i nie wyszłam z siebie <strach> Ekipa rozgrzebana do granic możliwości, kurz i wszechobecny rozgardiasz nie do opanowania... Na szczęście rezultat końcowy piękny :)
Etap drugi, wczesna wiosna; łazienka... Ekipa cud miód malina. Czysto, cicho i ekspresowo :ok: Siedem dni i moja wieelka łazienka z trzema oknami była gotowa <shock> Aż nie mogłam uwierzyć że to już <lol>
Etap trzeci (ostatni!), początek lata; sypialnia... Ekipa najlepsza, tatuś i ja <rotfl> Przy składaniu mebli udzielała się też Amisia <mrgreen>

Ciągle jestem w szoku, że to już koniec... Oczywiście wiele drobiazgów jeszcze brakuje, jedna lampa, tu i tam pasowałoby coś powiesić na ścianie bo pustawo ;) W planie mam samodzielnie robione półki na ścianę dla Amisi (trzymajcie kciuki - jak się uda to się pochwalimy) i osiatkowanie części balkonu, oczywiście też dla Amisi :) Robić jest więc jeszcze co, ale emocje opadły i wreszcie udało mi się wyciszyć na tyle by po pracy spokojnie zalegnąć z książką pod kocykiem :) A trzeba Wam wiedzieć, że czytać uwielbiam... od końca remontu wciągnęłam już pięć książek... Dopadł mnie efekt odstawienia jak nic <lol> A czytanie jest teraz o niebo przyjemniejsze, jak tylko się ułożę obok materializuje się Amisia, przytula się i mruczy <zakochana> <zakochana> <zakochana> I tak sobie spędzamy wieczory ostatnio <serce>

Ale ale, ja tu plotę, a przecież to na Amisię czekacie :haha: :haha: :haha:
Dziecko moje kochane nie bez powodu pytało czy jej do pysia w fiolecie... bo to właśnie i jej nowa sypialnia jest <mrgreen>
Co prawda mam wrażenie, że wolałaby żeby dalej tej przestrzeni nie zagracały łóżko i szafa :haha: i miała tak dużo podłogi do figlowania...

obrazek

... ale na parapetach na szczęście dalej jest tyle samo miejsca co przed "zagraceniem" meblami ;)

obrazek

obrazek

Aktualne zdjęcia niedługo. Będzie i pan rondelek w roli głównej ;)
Szykujcie się Cioteczki... Wracamy <mrgreen>
Ściskamy :hug:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Ami Pretty Baloo*PL - moja cudna kremóweczka :)

Post autor: asiak »

No to czekamy.. :-)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Ami Pretty Baloo*PL - moja cudna kremóweczka :)

Post autor: Sonia »

Fajnie, że już okropny Pan Remont się wyprowadził <mrgreen>
Amisia ślicznotka, jaką wzorcową babkę zrobiła na parapecie <zakochana> :kotek:
My za to walczymy nie z Remontem, ale z chaszczami, łopatami, kamieniami i mrówkami <mrgreen>
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Ami Pretty Baloo*PL - moja cudna kremóweczka :)

Post autor: dagusia »

Gdzie nie wejde to jakies remonty, przeprowadzki itp... dobrze, że ja juz po wszystkim i u Ciebie, tez już fajnie :-)
A kremóweczka jak to kremóweczka, wygląda "smakowicie" do schrupania <mrgreen>
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Ami Pretty Baloo*PL - moja cudna kremóweczka :)

Post autor: Beate »

Cudowne te oczyska <zakochana>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Ami Pretty Baloo*PL - moja cudna kremóweczka :)

Post autor: yamaha »

Ah, te oczyska <zakochana> <zakochana> <zakochana> :kotek:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Ami Pretty Baloo*PL - moja cudna kremóweczka :)

Post autor: Kasik »

Ami, jaka Ty śliczna jesteś <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
alakin
Posty: 873
Rejestracja: 18 lis 2014, 01:38
Płeć: *
Skąd: Kraków

Re: Ami Pretty Baloo*PL - moja cudna kremóweczka :)

Post autor: alakin »

<shock> <shock> <shock>
O bursztynowe oczka tu są <zakochana>


Długo wracacie .... <mrgreen>
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: Ami Pretty Baloo*PL - moja cudna kremóweczka :)

Post autor: Neta »

Cioteczki :kiss: Ale nam się za Wami tęskniło... kochane jesteście :kiss:
Ale Alakin... :hammer: No normalnie dać palec, to od razu chce całą rękę <lol>
Rozumiemy, że karę jakąś za długą nieobecność ponieść musimy ;) Ale jak to ma być więcej zdjęć to obawiam się, że dla nas to będzie czysta przyjemność <mrgreen>

No to świeżutkie, bo wczorajsze, moje wygłupiające się rondelkowe serduszko <serce> <serce> <serce>

obrazek

obrazek

<zakochana> <zakochana> <zakochana>

obrazek

Powiem Wam, że miałam stracha na początku, bo pierwszego dnia Amisia ledwo spojrzała na rondelek... i już się obawiałam, że będzie pierwszym kotkiem na forum, który rondelkowi powie nie <strach>
Ale już na drugi dzień wywijała na nim fikołki :haha: :haha: :haha:
Teraz z chęcią go drapie, poleguje sobie na nim często i wywala się kołami do góry <mrgreen> Jak jestem w pracy, to dziadki wpadający w odwiedziny też donoszą, że zastają ją śpiącą smacznie w rondelku właśnie na zmianę z rozetą na drapaku <mrgreen>
Także inwestycja trafiona :radocha: :radocha: :radocha: Jak będziemy w przyszłości myśleć o kolejnym drapaku to zdecydowanie wybierzemy kartonowy <mrgreen>
Zablokowany