Gato Agilis Cattus*Pl

Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Kasik »

Oby tak dalej, niech zawsze 💩 będzie na 5+ :kotek: Dużo o Was myślę :kiss:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Miss_Monroe »

Ciocia Lena życzy sobie kupy na 6+. W sensie nie sobie :lol: , ale Garonkowi. Proszę przekazać :kotek: !
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: MoniQ »

Zuch, zuch! Tak trzymaj Gatonku! :ok: :kotek: :ok: :kotek: :serce:
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Karioka »

I jak Gato? :kotek:
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Mago »

Dziękuję za pamięć :-)
Na razie jest dobrze, były dwa dni, gdzie w skali szkolnej, kotek za pracę domową w kuwecie dostał słabą czwórkę ale wczoraj była już 6, więc jestem spokojniejsza. Przeanalizowałam sytuację Gatona kolejny raz, nie wiem już który, i nie ma cudów, problem tkwi w wodzie, a konkretnie w niechęci do picia wody. Najlepsza sucha karma, bez picia wody jest takim samym zapychaczem jelit jak wszystko inne.
Niestety nie znajduję wspólnej płaszczyzny do rozmowy w weterynarzami, ich rady bardzo różne, przeczące sobie na wzajem, nie pomagają :(((( Jestem więc z tym tematem sama. Na szczęście moje doświadczenia z Gatonem dają mi jakąś wiedzę co mu służy a czego unikać, to co zmieniłam ostatnio to jeszxcze dokładniejsza analiza tego co kot zrobił i w jakich ilościach, przy kupach na szkolne 3 będę mu podawać łagodny środek przeczyszczający aby oczyścić całe jelita, jeżeli są wyniki na 4, to wzmaga to moją czujność, 5 i 6 to dni dla mnie i Gato dobre.

Martwię się natomiast co będzie z kicią w przypadku, kiedy oboje z mężem utkniemy w szpitalach albo co gorsze zejdziemy z tego padołu, komu się będzie chciało dbać o kota z problemami... ale to takie dywagacje w związku z obecną sytuacją. No przygnębiające to wszystko. Zrobiłam jakiś zapas puszek...
Modlę się żeby naukowcy wynaleźli coś na to dziadostwo które obecnie przejęło władzę nad ludzkością :strach:
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Karioka »

A pracujecie z domu?

A spróbuj zupy z Miamora/Cosmy/Sheba/Kattovit.
Moje dziewczyny to bardzo lubią.
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Mago »

Nie, mój mąż pracuje w komunikacji miejskiej, miasto nie zatrzymało komunikacji, więc chodzi do pracy. Biuro w którym pracuję nie zamknęło się, pracujemy, ale nie chcę abyście myśleli, że mój szef to zimny drań zmuszający biednych pracowników do narażania życia. Mieliśmy małe zebranie w zeszłym tygodniu, mamy zielone światło do nieprzychodzenia, ale pracuję w branży gdzie z dnia na dzień nie sposób zniknąć. Zobaczę co przyniesie początek tygodnia, może przeniosę się z pracą do domu, choć to nie łatwe z uwagi na oprogramowanie z którego korzystam. Na pewno wszyscy w pracy się martwimy, jak to teraz ogarnąć co mamy do zrobienia, i jak nie narażać siebie na wzajem.

Gato dostaje zupy z karmy mokrej PoN, reaguje na nią bardzo dobrze, zmian nie będę wprowadzać. Problematyczne jest podawanie posiłków bo muszą być częste, ciepłe i dobrze nawodnione. Radzimy sobie jakoś. Gaton jest przecudownym kotem, jego obecność rekompensuje wszystko :serce:
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Anka »

Trzymam kciuki za was ciągle!
Nie mam pojęcia, co poradzić, by kot więcej pił, skoro jest egzemplarz który mało sam z siebie pije.
Nie będę też pisać o różnych dziwnych dla nas naczyniach na wodę, bo każdy użytkownik forum naszego wie, czego próbować.
To trudna sytuacja i nie dziwię się, że pełno stresów masz.
Jak napisałam myślę o was zawsze i kciuki trzymam :serce:
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Karioka »

A jak Gato?

Wszystko dobrze?
Pogłaszcz go od cioci :kotek:
No i jakiś portrecik by się przydał 😉
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Gato Agilis Cattus*Pl

Post autor: Mago »

Dziękujemy, wszystko dobrze. Pogłaskany. :kiss: Może coś telefonem strzelę to wstawię :mrgreen:
ODPOWIEDZ