Holly & Bibi Nagada*PL i Lulu Agilis Cattus*PL

Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

No proszę!
Serdecznie gratuluję! <mrgreen> <klaszcze>

Ale żeby się nie pochwalić :bicz:
aaGaa
Posty: 503
Rejestracja: 19 paź 2010, 21:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Post autor: aaGaa »

... to nam Bibi a raczej Jej Pańcia niespodziankę sprezentowała :-) Gratuluję!
gocha1p
Hodowca
Posty: 52
Rejestracja: 09 kwie 2011, 14:38
Kontakt:

Post autor: gocha1p »

Śliczności <serce>
Awatar użytkownika
Coffifi
Agilisowy Rezydent
Posty: 367
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:27
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Post autor: Coffifi »

Jaka śmieszna (oczywiście w pozytywnym znaczeniu bo wręcz urocza) cętka różowa na noseczku! Piękne brytolki!
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Cudne są obie panny <zakochana>
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Dziękuję wszystkim za gratulacje i ciepłe słowa. :-) Nie chwaliłam się, bo nieswojo się poczułam jak zasygnalizowałam na forum, że Holly jest w lutowym numerze. Odniosłam wtedy wrażenie, że odebrano to jako przechwalanie, choć przyznam: dumna jestem, że moje kotki kochane na okładce się znalazły. Wysłałam zdjęcia na comiesięczny konkurs, a tu taka niespodzianka dla mnie. Bardzo się cieszę, że tak ciepło zareagowałyście. Jeszcze raz bardzo dziękuję. :-)

Po dłuższej przerwie przypomnę więc oblicze moich baryłek futrzanych informując z niepokojem, że siedmiomiesięczna Bibi czterech kilo dobija. Upał, nie upał - wciąga wszystko bezwstydnie. Starsza siostra Holly, jak to na myśliciela przystało, wsłuchana w wieczorny śpiew słowika, zezuje za pękatymi chrabąszczami. Jak się bestii uda upolować biedaka, zmyka niczym lisek chytrusek niosąc go w paszczy w ciemny zakamarek. Bibi dołącza do niej w sekundę i tak przez czas jakiś pastwią się nad zdobyczą bawiąc się przy tym bezlitośnie - kręcąc nim jak bączkiem, podrzucając, etc.
Okropne! No ale cóż... w końcu to drapieżniki. :-)
Holly...
Obrazek

Obrazek

Bibi...
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Bartolka pisze:Dziękuję wszystkim za gratulacje i ciepłe słowa. :-) Nie chwaliłam się, bo nieswojo się poczułam jak zasygnalizowałam na forum, że Holly jest w lutowym numerze. Odniosłam wtedy wrażenie, że odebrano to jako przechwalanie
To chyba na jakimś innym forum <diabeł>

Jasne, że trzeba byc dumnym z takich baryłek :)
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Dorszka pisze:
Bartolka pisze:Dziękuję wszystkim za gratulacje i ciepłe słowa. :-) Nie chwaliłam się, bo nieswojo się poczułam jak zasygnalizowałam na forum, że Holly jest w lutowym numerze. Odniosłam wtedy wrażenie, że odebrano to jako przechwalanie
To chyba na jakimś innym forum <diabeł>
Też mi się tak wydaje <lol> Ja często Dorszce piszę, że na żadnych innym forum nie ma tylu życzliwych ludzi. W sumie wszyscy hodowcy tu są dla siebie konurencją, a radość z sukcesów innych jest za każdym razem taka sama. No chyba, że to na pokaż :-?
Pastelki zasługują na promocję. Już chyba n-ty raz to napiszę, ale nie przeszło mi przez myśl, mi- miłosniczce kontrastów, że tak mnie zaczarują takie delikatne kolory... Piękne obie. Nie dziwię się, że na dokocenie wybrałaś "klonika" <mrgreen>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Bartolka nie ma się co krępować, tylko jak najbardziej trzeba się chwalić, jak się ma w domu takie dwa skarby. Koteczki są przeurocze i nic dziwnego, że wygrały swoje miejsce na łamach gazety.
Bibi ślicznie rośnie, dogania siostrzyczkę, że już za moment tylko po nosku będzie można je rozróżnić :-) :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Bibi zawsze była moją favorititi <mrgreen>
Piękne, gratuluję udanych zdjęc :roza:
ODPOWIEDZ