Sir Newton i cyn-Amonek

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
iwus
Posty: 697
Rejestracja: 21 sie 2013, 22:12
Płeć: kobieta
Skąd: Oleśnica

Re: Sir Newton

Post autor: iwus »

Newtonek rośnie od samego patrzenia na jedzonko <mrgreen> Pięknie chłopak wygląda <zakochana>
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Re: Sir Newton

Post autor: kotku »

Ja też jestem głodna <lol>

Ale Newton rośnie, ho ho ho! :kotek:
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Sir Newton

Post autor: cheshire »

Dziękujemy :-)
A rośnie, to fakt - to już nie taki maluszek wcale <gwiżdże> I miziak przeokropny - dzisiaj ledwo weszłam po pracy, to mnie dorwał z miaukiem, siup na kolana i mizianie 10 minut minimum <zakochana> Jeśli z wiekiem i po kastracji może być jeszcze bardziej miziasty, to ja nie wiem <strach>
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Sir Newton

Post autor: moniqe »

cheshire pisze:I miziak przeokropny - dzisiaj ledwo weszłam po pracy, to mnie dorwał z miaukiem, siup na kolana i mizianie 10 minut minimum <zakochana> Jeśli z wiekiem i po kastracji może być jeszcze bardziej miziasty, to ja nie wiem <strach>
He he <lol> skąd ja to znam :-? . Czytałam że wiele Brysiów nie lubi kolanek i mizianka.... a tu proszę :kotek: coraz więcej małych Brysiów jest kizioholikami :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Sir Newton

Post autor: cheshire »

moniqe pisze: He he <lol> skąd ja to znam :-? . Czytałam że wiele Brysiów nie lubi kolanek i mizianka.... a tu proszę :kotek: coraz więcej małych Brysiów jest kizioholikami :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:
Noo, mi z 2 os. mające brytyjczyka mówiły, że mam nie liczyć na mizianki i że na kolana będzie wchodził, bo to nie są tego typu koty <lol> Jak mówię, że mój i na kolana wchodzi i miziać się uwielbia, to mi wmawiają, ze to dlatego, że jeszcze młody <roll> Zobaczymy <gwiżdże>
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Sir Newton

Post autor: moniqe »

eeeeeee..... Ja myślę że jeśli małego kocurek jest kizioholikiem od kocięcia to taki już zostanie <mrgreen> .
Awatar użytkownika
iwus
Posty: 697
Rejestracja: 21 sie 2013, 22:12
Płeć: kobieta
Skąd: Oleśnica

Re: Sir Newton

Post autor: iwus »

moniqe pisze:eeeeeee..... Ja myślę że jeśli małego kocurek jest kizioholikiem od kocięcia to taki już zostanie <mrgreen> .
Ja też na to liczę <mrgreen>
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Sir Newton

Post autor: cheshire »

Dziś Newton sam z siebie zaczął zabawę w aportowanie słomki <shock> Jak piesek biegał po nią i nam zaczął przynosić i podawać kładąc obok - nikt go tego nie uczył <rotfl> Leżeliśmy na sofie i zauważyliśmy, że nam przynosi, żeby rzucić <lol>
Kochany <zakochana> :kotek:
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Sir Newton

Post autor: moniqe »

Superowo macie :-) Mądry Newtonek , w końcu imię do czegoś zobowiązuje :-D .
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Sir Newton

Post autor: cheshire »

moniqe pisze:Mądry Newtonek , w końcu imię do czegoś zobowiązuje :-D .
To samo stwierdziliśmy <lol>
Ale byliśmy w szoku <shock> TŻ myślał kiedyś o spróbowaniu nauczenia go aportowania a tu proszę - sam się naumiał <rotfl> A czytałam, że to ogólnie ciężkie do ogarnięcia dla kota <roll>
Zablokowany