Transportery

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Na allegro Pet Cargo kosztuje ok. 119 zł bo ostatnio dla mamy koleżanki zamawiałam. Ja kupując z 8 miesięcy temu dałam 125 zł także nie dużo "cena spadła" :-) Gdyby mój transporter uległ zniszczeniu całkowitemu <lol> itp. to na pewno bym kupiła ten sam, bo jestem BARDZO zadowolona z zakupu.
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Ja ok 2 tyg temu kupiłam pet cargo na allegro z przesyłką 135 zł zamówiłam w niedzielę a we wtorek rano był u mnie :-) już sie przydał bo Megusia miała operację.
agnieszka4100
Posty: 41
Rejestracja: 03 maja 2012, 18:51

Post autor: agnieszka4100 »

Ja swojego malucha w domu jeszcze nie mam, ale kupiłam już transporter Pet Cargo Cabrio i jestem pod ogromnym wrażeniem. Wydaje się naprawdę solidny. Świetnym pomysłem jest to otwieranie od góry! Też kupowałam na allegro, ale nie pamiętam ile zapłaciłam bo kupowałam od razu od tego samego sprzedawcy kuwetę dużą Catit i całość wyszła około 190 zł.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Ja transporter znalazłam po opiniach na tym forum, kupiłam bez wahania i muszę przyznać, że jesteście dziewczyny niezastąpione <pokłon> Tyle trafnych zakupów jak dla Bentley'a to nigdy w życiu nie miałam <lol>
agnieszka4100
Posty: 41
Rejestracja: 03 maja 2012, 18:51

Post autor: agnieszka4100 »

Miss_Monroe pisze:Ja transporter znalazłam po opiniach na tym forum, kupiłam bez wahania i muszę przyznać, że jesteście dziewczyny niezastąpione <pokłon> Tyle trafnych zakupów jak dla Bentley'a to nigdy w życiu nie miałam <lol>
dokładnie :-)
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Jego największa wadą jest ciężar , kiedy trzeba np jechać nie samochodem ale komunikacja miejską .
No i drzwiczki są zawieszane na takich plastikowych kołeczkach - to również słaby punkt .

Podsumowując MAM UZYWAM i nie wyobrażam sobie podróży , wizyt u weta , wystaw bez Pet Cargo :-D
Awatar użytkownika
SHEszunia
Posty: 1421
Rejestracja: 24 lip 2012, 11:19
Płeć: kobieta
Skąd: lubuskie

Post autor: SHEszunia »

Użytkowniczki i Użytkownicy... SHE ma problem...
w II-giej połowie sierpnia mamy zamiar wybrać się do teściów dość daleko od nas. No i po
1. Nie wiem który transporter wybrać...
2. Boję się, że mi się Midunia "spaskudzi" podczas podróży (ok 4 godziny do W-wy pociągiem, później z pół godz na Zachodnim i kolejne 2 godz do skarzyska-kamiennej...)

podoba mi się takie cuś:
1. http://allegro.pl/modna-torba-transport ... 47818.html
2. http://allegro.pl/torba-transporter-30x ... 86713.html
3. http://allegro.pl/l-torba-transporter-d ... 86192.html (yen wyższy- w samym środku)

Pomóżcie mi proszę... czy taka torba praktyczna będzie? No i co ze sprawami "kuwetkowymi"??
Awatar użytkownika
Alicja
Hodowca
Posty: 605
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:09
Hodowla: BRITALISE*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Rumia / Pomorze
Kontakt:

Post autor: Alicja »

Koty raczej wytrzymują drogę bez kuwety.
Co do torby, niestety nie pomogę. Mam jedną i koty lubią do niej wchodzić, ale wszędzie jeździmy autem, a do tego materiałowy "transporter" się nie nadaje ;-))
Awatar użytkownika
SHEszunia
Posty: 1421
Rejestracja: 24 lip 2012, 11:19
Płeć: kobieta
Skąd: lubuskie

Post autor: SHEszunia »

Alicja pisze:Koty raczej wytrzymują drogę bez kuwety.
Co do torby, niestety nie pomogę. Mam jedną i koty lubią do niej wchodzić, ale wszędzie jeździmy autem, a do tego materiałowy "transporter" się nie nadaje ;-))
Dziekuje Ci bardzo za czesciowe rozwianie moich watpliwosci
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Na pociągi itp. lepszy plastik. Bezpieczniej,nie zgnieciemy kota.
Mam 3 różne transportery, w tym torbę, ale Pet Cargo jest najlepszy.
Ładny, praktyczny, bezpieczny. Zresztą połowa forum go posiada, to naprawdę super transporter.
SHE, już trochę jesteś na forum, poczytaj wątki, które Cię interesują.
My naprawdę wałkowałyśmy wiele tematów wielokrotnie :-)

p.s kilka postów wyżej jest mowa o tymże transporterze.
Dziewczyny, doprawdy nie chce Wam się czytać wcale :bicz:
Zablokowany