Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Dorszka »

Ale dowcip u niektórych wyostrzony od rana <diabeł>

Nie wiem, nie wiem, jak wyjdzie, bo u nas trochę rui i poróbstwa się odbywa, co prawda bezproduktywnie, bo mam kocura matołka, ten pierwszy miot, co go niby zrobił, to chyba kolega jakiś zza okna ukradkiem <lol> Chwilowo wszystko biedaczek zapomniał, i choć bardzo by chciał, nic nie wychodzi, ale z fotografowania co najmniej dwa koty wyłączone. <lol>

Wstawiam Negrę, od razu uprzedzam, że portret jest sprzed roku (nie wstawiałam, bo nieostre i balans kolorów bardzo rozsypany był, nie lubię takich zdjęć pokazywać), i Negra wygląda teraz jeszcze pełniej. Zdjęcia i tak nie oddają w pełni jej urody, jest majestatyczna, masywna, ładniejsza od matki <serce> Drugie zdjęcie jest już z tego roku, nie pamiętam, czyjego autorstwa, albo zrobiła je Dorotka Kamieńska, albo ktoś z wystawców w Stargardzie. Jeszcze jedno zdjęcie z Negrą na rękach zrobiła mi w Bratysławie Magda Montegri, ale nie pamiętam, gdzie je utknęłam :hidden:

Negra musi mi zostać zaliczona w takiej postaci, zaraz idę po mięso, i z Kokidusiem na kontrolę :)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Danusia »

Pięknie obie Dziewczyny wyglądacie <serce> <serce> te oczulki Negrusi chociaż ja najbardziej lubie jej łaputki których tu tak nie widać :brzydal: <lol>

Za Kokidusia słoneczko kotane <zakochana> <zakochana> <ok> <ok> <serce> <serce>




Wczoraj Paula z małżem zaopatrywali Kalutę w mięcho u naszego Pana i aż jestem ciekawa ile to do Agilisowa trza przywieść tego towaru <roll> <lol> tylko u mnie wariatki to zapasy muszą być :mimbla: no i Kaluta tylko mięsna :ok: jakbym tak miała większy przychówek <shock> chyba oddzielna zamrażarka by stała <roll> <oops> <lol>
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Miss_Monroe »

Negra jest śliczna :kotek: i jaka pyza z niej <zakochana>
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: AgnieszkaP »

Przepiękna panna GIC <mrgreen> No ale niedosyt jest, za mało ją widać, a powinno, bo to kawał baby jest <serce> :kotek:
Dorszka pisze:Jeszcze jedno zdjęcie z Negrą na rękach zrobiła mi w Bratysławie Magda Montegri, ale nie pamiętam, gdzie je utknęłam :hidden:
Magda poratuj <mrgreen> może masz gdzieś w podręcznych zasobach fotkę Negrusi ;-))
Awatar użytkownika
bajewka
Hodowca
Posty: 689
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:22
Hodowla: Bajbri*Pl
Płeć: i
Skąd: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: bajewka »

no i jak tam po kontroli Koogutto :-)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Dorszka »

Kokido już nic a nic chyba nie pamięta, bo panią doktor przywitał dziś, jak to on wszystkich wita, bardzo radośnie. Nic a nic się nie zraził gabinetem <lol>

Najbardziej cieszą nas wyniki krwi, pani doktor bała się anemii, objawów odwodnienia, bo to typowe rzeczy u takich kotów, ale wszystko jest bardzo dobrze! Jedynie podaż wapnia będę musiała troszkę zwiększyć, ale z tym się liczyłam, bo przy samym mięsie bardzo trudno wyłapać odpowiednie proporcje. To w każdym razie jest jedyny nasz grzech, i poziom jest tuż pod kreską, więc dużo do nadrobienia nie mamy.

Jestem bardzo szczęśliwa!
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Beate »

:ok: <mrgreen>
Mały szczęściarz :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Miss_Monroe »

Bardzo się cieszę, że z Kokido taki zdrowy kocurek :kotek:
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Limonka »

<ok> Kurczaczku :kotek:
no ale nie mogło być inaczej w takich rękach :-)
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Danusia »

Dorszka pisze: Jestem bardzo szczęśliwa!

Naprawdę <diabeł> <lol> bardzo ,bardzo ,bardzo się cieszę :ok: :radocha: :radocha: :radocha: mój ulubieniec kotany <serce>

Obrazek
ODPOWIEDZ