Wszystko o zabawkach dla kotów!

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

Dracanka pisze:Od godziny ponad bawię się moją nową imitacją ważki CatDancer . Powiem Wam, że nawet jest frajda.

Druga rzecz to oczywiście zepsuta u mnie kilkadziesiąt razy wędka Bird , bardzo lubię tę zabawkę, bo moję siedziec,
a One, te Futra- fruwają <lol> To jest chyba najtańsza i najlepsza wędka na świecie, polecam każdemu.
W weekend robię zakupy w zooplusie, więc przetestujemy ważkę :-)

Soniu ja również bardzo polecam wędkę Bird, my też mamy inne piórka, ale ta jest HITEM. Coś jest w tych piórach, chyba zapach, który przyciąga koty. U nas, u mojej sąsiadki i jednej znajomej bardzo się sprawdziła. Poza tym tu na forum wiele osób ją zachwalało. Kup kociastym pod choinkę :-)
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

AgnieszkaP pisze:
Dracanka pisze:Od godziny ponad bawię się moją nową imitacją ważki CatDancer . Powiem Wam, że nawet jest frajda.

Druga rzecz to oczywiście zepsuta u mnie kilkadziesiąt razy wędka Bird , bardzo lubię tę zabawkę, bo moję siedziec,
a One, te Futra- fruwają <lol> To jest chyba najtańsza i najlepsza wędka na świecie, polecam każdemu.

W weekend robię zakupy w zooplusie, więc przetestujemy ważkę :-)

Soniu ja również bardzo polecam wędkę Bird, my też mamy inne piórka, ale ta jest HITEM. Coś jest w tych piórach, chyba zapach, który przyciąga koty. U nas, u mojej sąsiadki i jednej znajomej bardzo się sprawdziła. Poza tym tu na forum wiele osób ją zachwalało. Kup kociastym pod choinkę :-)

racja, racja
pierwszą taką wędkę straciliśmy po 5 minutach od rozpoczęcia zabawy - tak koty ją pokochały <mrgreen>
teraz kupuję ten zestaw po 3 sztuki
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Post autor: Joanna P. »

Również podpisuję się pod tym, że wędka Bird jest świetna! Pani siedzi w fotelu, a kotek harcuje :-) Moo Moo opanował nawet skoki z obrotem w powietrzu goniąc za ptaszkiem <lol>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Agnieszka7714 pisze:Pomyślałam o tym jak już wysłałam posta <lol> . Ale są takie zabawki oczywiście większe w sklepie dla maluchów. Jak trafię takiego drugiego to Ci wyślę wraz z ksero (cały czas robię odbitki, tylko moja drukarka się zbuntowała ;-)) )
Tylko trzeba uważac i zabrac na noc, aby kot nie połknął auta, bo jest wielkości jego łapki.
Hehehehe tylko mi tu całego kartonu nie przysyłaj, bo kiedy ja to zrobię <lol>
Moje kotki w koszyczku znowu leżą od lata i nie mam kiedy się za nie zabrać.
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Nawet nic nie mów. Ja nadal w polu. <lol>
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Post autor: Bożena »

Chciałabym zobaczyć saldo u mojego Pasibrzuszka hihi :haha: żeby nie wylądował u sąsiadów przez sufit-też mu kupię na gwiazdkę. :kotek:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Przyszła dzisiaj paczka z zooplusa. Choć się strasznie zarzekałam, że bambaryle nie kupię już żadnej zabawki, to jednak się skusiłam na tą wędkę Birda. I co? Fajnie sobie chodzę i macham, a piórka fajnie latają i wydają sobie dźwięki, a lenie zaszczycili moje starania jedynie popatrzeniem sobie na nie. Nikt się nawet nie ruszył, żeby choć raz złapać <diabeł> :bicz:
Za to druga zabawka, to taki czarny pająk z odstającymi łapkami. Tego pająka wzięłam za punkty i jest po prostu super. Miśki dostały jakiegoś głupa po nim. Miętolą go, ocierają się głową o niego. Tak, że jak macie jakieś punkty to polecam pająka. Nawet jest bardzo fajnie wykonany. W środku jest też folia szeleszcząca i jest on z kocimiętką, dlatego futra się trochę nakręciły dzisiaj <mrgreen>
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

Sonia pisze:Przyszła dzisiaj paczka z zooplusa. Choć się strasznie zarzekałam, że bambaryle nie kupię już żadnej zabawki, to jednak się skusiłam na tą wędkę Birda. I co? Fajnie sobie chodzę i macham, a piórka fajnie latają i wydają sobie dźwięki, a lenie zaszczycili moje starania jedynie popatrzeniem sobie na nie. Nikt się nawet nie ruszył, żeby choć raz złapać <diabeł> :bicz:
Soniu byłam na 100% pewna, że ta wędka rozrusza każdego kota... A to leniuchy <diabeł> Dobrze, że chociaż pająk się sprawdził. Generalnie chyba im starsze koty, tym ciężej - widzę po swoich jak z dnia na dzień mniej im się chce, a jak już się zachce, to zazwyczaj w najmniej odpowiedniej chwili...
Awatar użytkownika
Matyldonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 869
Rejestracja: 14 lut 2010, 14:40
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Matyldonka »

Soniu, a jak wyglada ten pajak? Daj linka lub zrób zdjęcie. Dziekuję :-)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Matyldonka pisze:Soniu, a jak wyglada ten pajak? Daj linka lub zrób zdjęcie. Dziekuję :-)
Wieczorem wstawię fotkę pająka. Wczoraj próbowałam coś zrobić, ale nie dało się inaczej jak z lampą błyskową, więc nie są to cudne zdjęcia. Ale pająk jest super <lol>
Zablokowany