Miot G - Arabica i GIC Creme Bellucci vom Wernerwald*D

Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Gatta na jednym ślepeczku chyba pieprzyka ma? zauważyłam taką malutką kropeczkę <shock>;
tak sobie patrzę i patrzę i ciągle mi jest mało......... :-)
dagmara-b
Posty: 11
Rejestracja: 05 lip 2009, 09:31

Post autor: dagmara-b »

prześliczne, przecudowne, przesłodkie, przekochane itd. ... Moje <serce> skradła GRACE :kotek:
Wczoraj zaproponowałam mężowi, abyśmy kupili jeszcze jedno takie "szczęście",ale ;-( powiedział, że jak jeszcze jdenego kiciusia przywiozę do domu to on się wyprowadza. (zastanawiam się teraz co lepsze? mąż czy trzecia kicia? <lol> )

Całuski i głaski dla wszystkich malusich ogonków :-)
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

ja moze podpowiem, ze warto patrzec na biel Gatty :) i sobie porownywac, bo jeszcze nie jedno moze wyskoczyc ;) znaczy sie kremowe nie jedno
dagmara-b
Posty: 11
Rejestracja: 05 lip 2009, 09:31

Post autor: dagmara-b »

wszystkie "pluszaczki" <aniołek> są cudowne, ale GRACE tak patrzy swoimi niebieskimi oczkami jakby załzawionymi, że aż mnie samej się łezka zakręciła w oku ;-( - słodziaki pluszaki
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 203
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:21

Post autor: Justyna »

Wszystkie słodziaki są cudne ale......miałam oko :-D
jak dla mnie od pierwszego wejrzenia GATTA THE BEST <zakochana> <klaszcze> Marzę o takiej właśnie kotce (a marzenia się spełniają ,hmmmm może kiedyś)
i proszę wytarmosić ją delikatnie od nas, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Dorota pisze:tak sobie patrzę i patrzę i ciągle mi jest mało......... :-)
No nie... udam, że nie widziałam tego wpisu bo normalnie ciśnienie mi skoczy... ledwo co dokocona kotem bardzo rudym i bardzo pięknym i co... MAŁO <?> ;-))

A swoją drogą, to mamy już poniedziałek <mrgreen> droga Dorszko, a zdjęć jak nie było tak nie ma...
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Mago pisze: A swoją drogą, to mamy już poniedziałek <mrgreen> droga Dorszko, a zdjęć jak nie było tak nie ma...
Właśnie, my również fotek maluszków wypatrujemy a Rudaska wciąż nie ma... ;-( ;

Mago ja już myślami przy brzusiu Clary i o Twoje dokocenie pięści i łaputki bardzo mocno zaciskamy :hug:
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Dorota pisze:Mago ja już myślami przy brzusiu Clary i o Twoje dokocenie pięści i łaputki bardzo mocno zaciskamy :hug:
No tak... tylko Clarunia nie specjalizuje się w kremiku... tak więc przyjdzie mi czekać na Borgiowe dzieci... to już kurcze w lata idzie... nie łatwo jak widać o pogodzenie 3 rzeczy: płci kota, koloru futerka i hodowli z której kicia ma pochodzić :-(
ale marzenia są od tego by je mieć i realizować <mrgreen>
Dorszko, przepraszam za <offtopic>
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Mago pisze: No tak... tylko Clarunia nie specjalizuje się w kremiku... tak więc przyjdzie mi czekać na Borgiowe dzieci... to już kurcze w lata idzie... nie łatwo jak widać o pogodzenie 3 rzeczy: płci kota, koloru futerka i hodowli z której kicia ma pochodzić :-(
ale marzenia są od tego by je mieć i realizować <mrgreen>
A może, tak dla dobra Lunki, z jednego marzenia zrezygnować?
mam dokładnie na myśli kolor futerka :-)

Znowu podpatrujemy <shock> <shock> , zaglądamy, ślepia wytrzeszczamy i nic .
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Nie ma co rezygnować, wszystko będzie jak trzeba :)

Nie wypatrujcie, idźcie spać, bo niczego dziś nie wypatrzycie. Rodzina do domu zjechała, nie ma czasu na lumpy, muszę się dobrze sprawować. Jutro idę do pracy. Może środa...
Zablokowany