Królowa Coco (?) i cała reszta

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: Audrey »

Nasze koty też tak mają. <lol>
Mój dodatkowo w wydaniu "Baw się ze mną w ganianego". NIe wyrabia biedaczek na zakrętach <lol>
Awatar użytkownika
Fili_B
Posty: 279
Rejestracja: 06 wrz 2012, 15:43

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: Fili_B »

<lol> <lol> <lol>
minie to cieszy - zupełnie inny kot niz 6miesięcy temu jak ją braliśmy do siebie <lol>

co nie zmienia faktu że fotele ze skóry oraz kanapa - już są całe poprzecinane - zostawia ślady niczym mały Zorro <rotfl> (nigdy więcej skóry przy kocie :axe: )

martwi mnie tylko że na 10 skoków 8 kończy się upadkiem /atrakcyjnym lotem w dół- ale ona chyba robi to specjalnie, jak nie ma 'głupawki' wskakuje bez problemu <shock>
i to, że czasem zatrzymuje się na ścianach/ w sensie na pyszczku <shock>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: Sonia »

Wy to macie fajnie, a u mnie nuuuuuda <mrgreen>
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: Miss_Monroe »

Bentley tak ma codziennie, szczególnie dziś jak u nas świeci piękne słońce i cieplutko się zrobiło. Bentley szaleje, ściąga dywan, zabiera gąbkę do naczyń itp. Zazwyczaj ganiamy się po mieszkaniu i bawimy w chowanego, sam mnie nawet "zaprasza" do zabawy pacając łapką po buzi <lol>
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: margita »

Fili ... ale mnie rozczuliłaś tym filmikiem o piesiach ... <zakochana> <zakochana> <zakochana>

co do szaleństw maluchów ... są najpiękniejsze na świecie ... wszystko im się wybacza ... <lol>
tylko czemu potem te szaleństwa zamieniają się w leżakowanie .... <lol> <lol> <lol>
Awatar użytkownika
Fili_B
Posty: 279
Rejestracja: 06 wrz 2012, 15:43

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: Fili_B »

ja tylko chciałam dodać - tak wracając do filmiku - że zauważyłyście pewnie, że większośc psiaków w nim przedstawionych jest w typie rasy, lub rasowych- wyciągane były też oczywiście kundelki- ale ten filmik ma dać do myślania : przy walce z pseudo itp- że to że zwierzak przypomina / lub jest rasowy - wcale nie oznacza, że jest w jakikolwiek sposób chroniony lub ma zagwarantowany dobry dom...

w dzisiejszych czasach, im więcej jest pseudo i ludzi którzy chcą tylko zarobić - tym więcej takich psiaków trafia do schroniska...oczywiście nie są w niczym 'lepsze' od kundelków (które uwielbiam) - chodzi o to, że jest ich tyle bo prawdopodobnie miały pecha być rozmnożone przez pseudo (porządne hodowle interesują się losem swoich potomków) - taki sposób na zarobek bardzo niebezpiecznie podwyższa liczby bezdomnych zwierząt / połowa to kundelki wiejskie (też z miast ale roboczo tak je nazywam)- wynikające z bezmyślności lub niewiedzy ludzi- suczka w cieszce, szczeniaki, szukamy domów lub dajemy do schroniska a DRUGA POŁOWA w schroniskach to skutki chciwości ludzi i działania w większości pseudo-hodowli!!
Awatar użytkownika
Fili_B
Posty: 279
Rejestracja: 06 wrz 2012, 15:43

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: Fili_B »

a żeby nie było tak smutno to Pajacyk pomaga mi chowac pranie...

obrazek

no co?
obrazek
nie myśl, że ci to oddam tak łatwo...
Awatar użytkownika
Fili_B
Posty: 279
Rejestracja: 06 wrz 2012, 15:43

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: Fili_B »

chyba że za patyczek <diabeł>

obrazek

chwila, gdzie on się podział?? <shock>
obrazek
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: yamaha »

To Ci pomocnica !
Nawet skarpetki umie do pary dobierac i zwijac <ok>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: asiak »

Odnośnie patyczków trzeba bardzo uważać :-)
U mojej córki kocurek zjadł pół patyczka, na szczęście wydalił go z siebie w koopce <shock>
Zablokowany