Sir Newton i cyn-Amonek

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Sir Newton

Post autor: moniqe »

Coraz to przystojniejszy <zakochana> . Wrócę do dawnego tematu... Newtonek to już kastrat??
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Sir Newton

Post autor: cheshire »

Dzięki <oops>

Jeszcze ma swoje futrzaste kuleczki, po nowym roku jakoś może się wybierzemy na zabieg. A ty kiedy z Rogerkiem?
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Sir Newton

Post autor: moniqe »

Pytam bo wiem że Newtonek jest ciut starszy od Rogerka:). My wybieramy się na kastrację w połowie stycznia.. A w tym tygodniu Rogerowi ząbki mleczne wypadły:) A u Was już wypadły??
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Sir Newton

Post autor: cheshire »

No to razem będzimey przeżywac kastracje ;-))
Szczerze mówiąc nie zauwazyłam utraty. A znalazłaś ząb, cyz zaglądałaś do paszczy? <mrgreen>
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Sir Newton

Post autor: moniqe »

Zębów nie znalazłam :-///// W niedzielę wypadł pierwszy a wczoraj drugi... Zadzwoniłam do weta bo mówił żeby przyjść około świąt na kontrolę uzębienia, ale powiedziałam mu że ząbki już wypadły to powiedział żeby już nie przychodzić skoro kotek nie wykazuje jakiś dolegliwości... I powiedział żeby się nie martwić bo mógł ząbka połknąć, a na pewno mu to nie zaszkodzi:) . Więc się nie martwię:)
My z Rogerkiem chętnie podpatrujemy Wasz wątek, ponieważ przecieracie nam szlaki <ok> .
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Sir Newton

Post autor: cheshire »

Polknal?? <shock> Ja tez kiedys swojego mleczaka razem z drozdzowka prawie zjadlam 8-) <lol>
A to zauwazylas ze nie ma zabkow? Np kielek?
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Sir Newton

Post autor: moniqe »

Zauważyłam swego czasu że Roger ma po dwa kły z każdej strony pyszczka. Po czym zauważyłam że z jednej strony ma już jeden a z drugiej nadal dwa:). Nawet dziąsła miał przy zębie takie przekrwione :-///// . Ale już jest ok <mrgreen> . Ma dwa duże kły i reszta jeszcze chyba rośnie. A po mleczakach ani śladu, nie znalazłam. Wolę chyba nie wiedzieć co się z nimi stało <strach> .
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Sir Newton

Post autor: cheshire »

Sesyjka wieczorna:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Sir Newton

Post autor: moniqe »

Na pierwszym zdjęciu taki miziak :-> , na drugim jakby chciał powiedzieć : " nie za bardzo lubię się miziać ale jak mnie kiziają to już nie chcę im uciekać i robić przykrości, bo tak ogólnie to ja już dużym twardzielem jestem 8-) " <lol> . Przystojniak <zakochana> .
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Sir Newton

Post autor: cheshire »

Tak naprawdę to jestem meeeega miziakiem <mrgreen> Wchodzę na kolana, lubię spać z kimś i się tulić i potrafię zawsze wymusić mizianie <diabeł>
Zablokowany