Wszystko o zabawkach dla kotów!

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
tuska
Hodowca
Posty: 112
Rejestracja: 15 lis 2010, 16:03
Hodowla: BesiCatBri*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Gostyń/Leszno
Kontakt:

Post autor: tuska »

Chyba o tego pająka chodzi <mrgreen>

Obrazek

Ja Marzenko przy zamówieniu chcę właśnie zamówić tą wędkę tylko kiedy złożę to zamówienie <diabeł>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

tuska pisze:Chyba o tego pająka chodzi <mrgreen>

[url=http://images37.fotosik.pl/1232/f10b512c015c3a9d.jpg]Obrazek[/URL]

Ja Marzenko przy zamówieniu chcę właśnie zamówić tą wędkę tylko kiedy złożę to zamówienie <diabeł>
O właśnie to jest ten pająk, jest super :ok:
Awatar użytkownika
iyonah
Posty: 14
Rejestracja: 26 sie 2011, 13:32
Kontakt:

Post autor: iyonah »

Dziewczyny, a czy znacie jakas zabawke, ktora glownie sklada sie z pior ale nie jest na wedce? Jakas pilke z piorami etc? Moj Hugo uwielbia mordowac piorka na patyku ale cos inngo tez bym mu chciala takiego znalesc. :)
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Ja mam mysz sizalową z piórami zamiast ogona.Nie zrobię niestety fotki bo już ogona brak <lol>
Awatar użytkownika
Julcik
Agilisowy Rezydent
Posty: 2483
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:48
Hodowla: ClarusCattus*PL
Płeć: k
Skąd: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Julcik »

iyonah pisze:Dziewczyny, a czy znacie jakas zabawke, ktora glownie sklada sie z pior ale nie jest na wedce? Jakas pilke z piorami etc? Moj Hugo uwielbia mordowac piorka na patyku ale cos inngo tez bym mu chciala takiego znalesc. :)
np. w zooplusie są takie:
Myszka z ogonkiem z piórek

Zasilana piłka z myszką z piórkami

piłka sizalowa z kocimiętką grzechotką piórami

piłeczka z myszką i piórkami

wałek sizalowy z piórkami

:))
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Miałam myszki z piórkami zamiast ogonka, wszystkie 3 sztuki bardzo się podobały, dopóki ogony nie zostały pożarte. Potem zabawka już nie była atrakcyjna, a ja nie kupowałam nowych, bo raczej sztucznie barwione pióra nie wchodzą w skład kociej diety <lol>

Wyglądało to tak, że rzucałam nową myszkę, zaczynało sie intensywne wylizywanie zabawce piórek aż do całkowitego ich zaniku w kociej paszczy... :pity:
Awatar użytkownika
iyonah
Posty: 14
Rejestracja: 26 sie 2011, 13:32
Kontakt:

Post autor: iyonah »

Julcik pisze:
iyonah pisze:Dziewczyny, a czy znacie jakas zabawke, ktora glownie sklada sie z pior ale nie jest na wedce? Jakas pilke z piorami etc? Moj Hugo uwielbia mordowac piorka na patyku ale cos inngo tez bym mu chciala takiego znalesc. :)
np. w zooplusie są takie:
Myszka z ogonkiem z piórek

Zasilana piłka z myszką z piórkami

piłka sizalowa z kocimiętką grzechotką piórami

piłeczka z myszką i piórkami

wałek sizalowy z piórkami

:))

oooo dziekuje, moje kocisko uwielbia piora:D

za to dzis odkrylam jak go uaktywnic i samemu sie poruszac, biegalam przez pol godziny po domu a kot za mna :D bylam atrakcyjna bo mialam pluszowe cos na wedce co sie tarzalo po podlodze :haha:

kocie slizgi po podlodze bezcenne plus brak wywrotki wlasnej tez uwazam za sukces ;)
Awatar użytkownika
iyonah
Posty: 14
Rejestracja: 26 sie 2011, 13:32
Kontakt:

Post autor: iyonah »

asiek pisze:Ja mam mysz sizalową z piórami zamiast ogona.Nie zrobię niestety fotki bo już ogona brak <lol>
a szybko zostaja pozarte? :D
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

Wędka Bird, jak wiadomo, długo nie "pożyje". Wywaliłam ich już kilkanaście i dopiero kilka dni temu, gdy miałam wywalić kolejną, odkryłam, że koty jeszcze fajniej, niż wędką z piórami, bawią się wędką bez piór ;-)) Zostaje na końcu taki plastikowy dzyndzelek i bawią się w najlepsze. Spróbujcie :-)
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Anka »

ja wlasnie jestem po zamówieniu z zooplusa i z racji promocji <kilka zł mniej> kupiłam kotu zabawkę małe paseczki z kartonika na drucie. Kocisko oszalało tak, jak kiedyś na piórka. Dosłownie jak skonczymy zabawe i schowam zabawkę do szafyw witrynie, to po jakims czasie siada przed drzwiczkami i gapi się przez szybę na zabawkę <lol>
Zablokowany