Transportery

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Ja tylko jeszcze dodam, że Pet Cargo to jest jeszcze na dodatek bardzo dobrze wentylowany, a te wszystkie różne torby, to niestety w środku kot się czuje jak w namiocie. Ja jak tylko będę miała jakąś "zbędną" kasę to kupię drugi Pet Cargo, żeby oba moje miśki miały komfort jazdy.
Awatar użytkownika
Brunhilda00
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2011, 12:10

Post autor: Brunhilda00 »

Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Brunhilda00 pisze:do podrózy pociągiem : http://animalia.pl/produkt,21569,50,tri ... 50-cm.html
Wydaje mi się, ze ciagniecie tej walizki po nierownej powierzchni ( z kotem w srodku)i odgłosy kółek gdy jedzie sie po np.kostce brukowej mogą być stresujące, szczególnie dla kota, który przebywając w domu nie jest przyzwyczajony do tak dziwnych i glosnych dźwięków.Moja znajoma ma taka walizkę na kółkach i kot strasznie przeżywa podróżowanie w niej, a to nie o to przecież chodzi :-/
Awatar użytkownika
Brunhilda00
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2011, 12:10

Post autor: Brunhilda00 »

kot niewychodzący z domu na dworcu,bez róznicy w jakim to transporterze,bedzie miał stresa,a jego pani dzwigająca ze 7 kg zywego złota w jednej ręce i pare walizek w drugiej dostanie prepukliny.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Tu akurat sie nie zgodzę, ponieważ to jakim transporterem wieziemy kota ma znaczenie, przede wszystkim dla jego komfortu i poczucia bezpieczeństwa w podróży.
Awatar użytkownika
Szopi
Hodowca
Posty: 1322
Rejestracja: 20 lis 2010, 23:34
Hodowla: Mikołówka*Pl
Płeć: Kobieta
Skąd: Kt.

Post autor: Szopi »

my też jesteśmy użytkownikami pet cargo, fakt to nasz pierwszy transporterek, ale nie zamierzamy zmienić na inny :)
Awatar użytkownika
Brunhilda00
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2011, 12:10

Post autor: Brunhilda00 »

mam pytanie,kto z was podrózował z transporterem pet cargo polskim pociągiem z przesiadką?
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Ja i to nie raz ;-))
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

Brunhilda00 pisze:mam pytanie,kto z was podrózował z transporterem pet cargo polskim pociągiem z przesiadką?
to wszystko zależy czy myslimy o kocie czy o sobie :ok: <diabeł>

Jak o sobie to ja nie uczestniczę w tej dyskusji , kot to nie pluszak :-x <zły>
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Brunhilda00 pisze:mam pytanie,kto z was podrózował z transporterem pet cargo polskim pociągiem z przesiadką?

Wiesz jak byłam na wystawie dawno temu to widziałam jak hodowcy przewożą z hali do samochodu mają transportery na kółkach typu np;pet cargo :-)

pet cargo to ciężar ale coś za coś ...
Zablokowany