Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Drapaki

Post autor: Miss_Monroe »

Aga L. pisze:(...)Ale też wiem, kto by nie chciał takiej akcji powtórnie organizować ;)
<lol>
Ja mam obecnie Vigo, który służy od zeszłego roku (kupiłam chyba w grudniu) i bardzo dobrze się trzyma :-)
Aga L.
Agilisowy Rezydent
Posty: 1322
Rejestracja: 08 gru 2012, 18:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Re: Drapaki

Post autor: Aga L. »

Shaxpera pisze:Obecnie, nie jestem na kupnie drapaka, ale gdyby ktoś był zainteresowany naprawde solidnymi drapakami (sznurek nawet na 5 -10 lat wystarcza!) w bardzo niskiej cenie- to służę kontaktem. Gość mieszka w Krakowie i sprowadza drapaki z Wiednia- z zoologicznego córki.
Ja kupiłam swój za 200 zł. A ma 180cm. I ma duzo różnych bajerów <tańczy>
Możesz mi podesłać namiar jak już będziesz mogła wysyłać prywatne wiadomości (dla wyjaśnienia - dopiero kiedy przestaniesz się świecić na różowo jako nowy członek forum :-) )
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Drapaki

Post autor: Kasik »

yamaha pisze:Tutaj tez niezle :
http://pupilexpert.pl/kotdrapaki
No i zamówiłam czarnago Luisa <mrgreen> Dzieki Yam :kiss:
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Drapaki

Post autor: nmin »

Tak z innej beczki... Co można zrobić z używanym drapakiem? Takim, który nadaje się jeszcze do użytku i wymieniacie z innych powodów? Mój Natural Home III poza miejscami pogryzionymi przez Edka ma się dobrze, szkoda wyrzucić, to nie wchodzi w grę.
Myślałam, żeby na jakieś facebookowej grupie Watford napisać, że oddam w dobre ręce z odbiorem osobistym ;-)) Albo wywieźć na recycling centre i zostawić w dziale rzeczy, które inni mogą sobie zabrać. Najchętniej oddałabym do jakiegoś domu tymczasowego czy schroniska, ale gdzie tu teraz takiego szukać...
Chłop chciałby ten drapak po prostu wcisnąć do sypialni, ale chyba to nie przejdzie, hamak na kaloryfer ledwo się mieści <lol>
Awatar użytkownika
Lejdi Nina
Posty: 9
Rejestracja: 26 wrz 2015, 07:16
Płeć: kobieta
Skąd: nowogard

Re: Drapaki

Post autor: Lejdi Nina »

nmin pisze:Tak z innej beczki... Co można zrobić z używanym drapakiem? Takim, który nadaje się jeszcze do użytku i wymieniacie z innych powodów? Mój Natural Home III poza miejscami pogryzionymi przez Edka ma się dobrze, szkoda wyrzucić, to nie wchodzi w grę.
Myślałam, żeby na jakieś facebookowej grupie Watford napisać, że oddam w dobre ręce z odbiorem osobistym ;-)) Albo wywieźć na recycling centre i zostawić w dziale rzeczy, które inni mogą sobie zabrać. Najchętniej oddałabym do jakiegoś domu tymczasowego czy schroniska, ale gdzie tu teraz takiego szukać...
Chłop chciałby ten drapak po prostu wcisnąć do sypialni, ale chyba to nie przejdzie, hamak na kaloryfer ledwo się mieści <lol>
nmin myślę,że dt albo schron bardzo chętnie by drapaczek przyjęli.Może zadzwoń do jakiegoś ze swojej okolicy i zaproponuj?

Doszedł mój,znaczy kota biały vibo.Nie spodziewałam się,że jest taki konkretny.Jestem na plus zaskoczona.Fajnie się prezentuje w domu.Póki co zadowolona jestem tylko ja,bo kocica olała temat i ani myśli podejść ;-))
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Drapaki

Post autor: nmin »

Ale ja nie mam bladego pojęcia, gdzie są DT w mojej okolicy i jak ich szukać :brzydal:
Awatar użytkownika
Lejdi Nina
Posty: 9
Rejestracja: 26 wrz 2015, 07:16
Płeć: kobieta
Skąd: nowogard

Re: Drapaki

Post autor: Lejdi Nina »

Teraz widzę Twoją lokalizację.Gdybyś była z Pl to pomogłabym :)
Awatar użytkownika
Surimi
Posty: 156
Rejestracja: 25 maja 2015, 13:11
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Drapaki - galeria

Post autor: Surimi »

Ojacie Lilu2015! REWELACJA ten Wasz drapak :) Mam tylko wrażenie, że kotu może nie być łatwo wskoczyć na hamak, a nawet jeśli to zrobi... macie pewność, że drapak jest stabilny? Podstawa wydaje się być trochę za mała, no ale może jest wystarczająco ciężka ;)
Miło mi, że przydały Ci się wskazówki, o które mnie dopytywałaś. Wyszło pięknie! <serce>
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Drapaki

Post autor: Miss_Monroe »

W galerii drapaków nie zachwycamy się zdjęciami, nie komentujemy. Galeria służy zamieszczaniu zdjęć. Wszystko jest dokładnie opisane na pierwszej stronie w pierwszym poście przez Dorszkę. Post przeniosłam do odpowiedniego wątku.
Awatar użytkownika
Surimi
Posty: 156
Rejestracja: 25 maja 2015, 13:11
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Drapaki

Post autor: Surimi »

Przepraszam i dziękuję za przeniesienie :-)
Zablokowany