Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Edgard
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2016, 09:36
Płeć: man
Skąd: Warszawa

Re: Drapaki

Post autor: Edgard »

Super czyli zamawiam ten model tylko ze budka z 2 otworami :)
Jedynie co podwójny hamak jakoś mnie przeraża ale dolny zawsze można odczepić :)

Dzięki wielkie za pomoc :)

Dorszka pisze:
Sonia pisze:Chyba, że ma się w domu szaleńca, to żadne spiralne skręcanie nie pomoże <lol>
Dorotko wiesz co Tobi ostatnio zrobił? Z góry drapaka wyskoczył jak z procy na sam środek salonu i wcale nie patrzył, żeby zejść schodkowo. On mnie do zawału kiedyś doprowadzi :mdleje:
Soniu, to jego wybór, wtedy się nie stresujesz, o żadnym zawale nie chcę słyszeć, nie musi tak schodzić, wolał na skróty, jego rzecz <mrgreen> . Stale na pewno tego nie robi, i o to chodzi. Tobinkowa mama robi takie rzeczy często, więc się przyzwyczaj wreszcie, przecież wiesz, że ona po karniszach jak baletnica chodzi, z poziomu podłogi pokonuje śluzę o wysokości 1,7 albo 1,8 m, i z szafy, jak jej się spieszy, zeskakuje jednym susem <lol>
Sonia pisze:Ja gdybym teraz miała wybierać, to wzięłabym właśnie taki, jak ten co wkleiłeś. Może nie jest jakoś specjalnie mocno rozbudowany, ale ma wszystko co potrzeba.
Zgadza się, z jednym tylko zastrzeżeniem - budka ma tylko jeden otwór, więc obawiam się, że zostanie porzucona. Ja, jeśli komukolwiek z opiekunów zamawiam jakieś drapaki z budkami, od razu każę panu Leszkowi wymienić na taką z dwoma otworami. U mnie obie budki są chętnie używane, ta druga dopiero od czasu, gdy Donka wycięła mi w niej drugi otwór.
Rmonia
Posty: 43
Rejestracja: 17 paź 2012, 09:54
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Poznania

Re: Drapaki

Post autor: Rmonia »

Sonia pisze:Aguś, a nie wiesz czy można u nich kupić sam materiał sztruksowy?
Jakoś nigdzie nie mogę namierzyć sklepu z tą sztruksową kostką, a chciałabym obić na nowo stary drapak i zrobić też narzutę na rogówkę.

Tak można kupić sam materiał, czy kostkę czy sztruks.
Ja osobiście mam nawet z tej kostki zrobioną kanapę w salonie, która musi znieść 2 psy i 5 brytków.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Drapaki

Post autor: Sonia »

Rmonia pisze:
Sonia pisze:Aguś, a nie wiesz czy można u nich kupić sam materiał sztruksowy?
Jakoś nigdzie nie mogę namierzyć sklepu z tą sztruksową kostką, a chciałabym obić na nowo stary drapak i zrobić też narzutę na rogówkę.

Tak można kupić sam materiał, czy kostkę czy sztruks.
Ja osobiście mam nawet z tej kostki zrobioną kanapę w salonie, która musi znieść 2 psy i 5 brytków.
To super. Muszę tylko policzyć w domu ile metrów mi tego wyjdzie.
A kolory są te co na stronie, czy jakieś inne też doszły?
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Drapaki

Post autor: Fusiu »

Od "DrapakiDlaKota" mam trzy drapaki. Są pięknie wykonane i solidne :ok: :ok:
Przy jednym bardziej rozbudowanym, taki prosty (rozeta na slupie ) sprawdza się genialnie, zwłaszcza jak ma zejście/wejście z dwóch stron
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Drapaki

Post autor: agniecha »

Ja mam od Rmoni dwa drapaki i dziewczyny są zachwycone , śmigają jak sarenki , a drapaki nawet nie drgną <mrgreen> , zdjęcia mam , ale kiepskie ( spróbuję wstawić ) . Kontakt z Moniką i jej mężem super , wykonanie rewelacja , a ja mam jeszcze ten komfort , że mi Rmonia przywozi do domu <mrgreen> . Niedługo będę chciała drapak z rynnami .
Awatar użytkownika
Truskawka
Agilisowy Rezydent
Posty: 453
Rejestracja: 16 mar 2014, 14:06
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Drapaki

Post autor: Truskawka »

Czy to jest ta strona http://drapakidlakota.pl/ ?
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Drapaki

Post autor: agniecha »

Myślę , że nie Truskawko , z tej firmy miałam drapak dla poprzedniej kotki , był niezłej jakości , ale mniejszy i na pewno nie na nasze " maleństwa " , Rmonia to http://drapakidlakota.com.pl/ piszesz co chcesz , a oni robią i jest super <mrgreen>
Awatar użytkownika
Truskawka
Agilisowy Rezydent
Posty: 453
Rejestracja: 16 mar 2014, 14:06
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Drapaki

Post autor: Truskawka »

Dziękuje Agniecha, tą drugą firmę też znam, ale teraz wiem przynajmniej która jest która <mrgreen> .
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Drapaki

Post autor: dagusia »

Dorszko dalas mi do myślenia. U mnie ani Gaspus ani Eufulek nie używają budki. Leżą w niej tylko zabawki. Co prawda mam drapak z zooplusa ale ten solidny więc poproszę męża, żeby mi wyciąl druga dziurę :-) Na pewno się ucieszy <lol> a jak nie on to z pewnością kociaste <mrgreen>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Drapaki

Post autor: Sonia »

Koty lubią mieć "wyjście awaryjne". W razie ataku nie miałyby możliwości ucieczki z takiej budki z jednym wejściem, jak są dwa, to czują się pewniej, dlatego z niej częściej korzystają niż z takiej bez dwóch wejść.
Zablokowany