Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Drapaki

Post autor: Miss_Monroe »

Przypominam, że galeria służy zamieszczaniu zdjeć, a nie komentowaniu. Wszystkie zasady są wyjaśnione na pierwszej stronie wątku galerii w poście Dorszki.
Nie czytacie baby przebrzydłe <lol> ! Post przeniosłam w odpowiednie miejsce.
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Drapaki

Post autor: Kamila »

czy ktoś z was ma albo widział na żywo drapaki ze strony drapakidlakota.pl? Wypatrzyłam sobie ten model http://drapakidlakota.pl/107-1ed-1.html. Surowce, z których jest zrobiony są ok i po paru przeróbkach byłby idealny dla mojej Liluszki. A i cena bardzo zachęcająca.
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: Drapaki

Post autor: joakar »

Moja kuzynka ma taki mały, wygląda ok. Też kiedyś rozważałam zakup z tej strony. Mnie podobał się ten http://drapakidlakota.pl/97-1e-7.html
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Drapaki

Post autor: Sonia »

Kamila pisze:czy ktoś z was ma albo widział na żywo drapaki ze strony drapakidlakota.pl? Wypatrzyłam sobie ten model http://drapakidlakota.pl/107-1ed-1.html. Surowce, z których jest zrobiony są ok i po paru przeróbkach byłby idealny dla mojej Liluszki. A i cena bardzo zachęcająca.
Ja tutaj: http://drapakidlakota.com.pl/ zamawiałam rozetę do drapaka i jest pięknie, porządnie zrobiona. Z czystym sumieniem polecam. Może zapytaj, bo też na pewno taki zrobią, albo co sobie wymyślisz.
Ten Twój link ma nazwę podobną, ale to chyba inna firma. Z tą nie miałam do czynienia, więc nie wiem, jakie są ich drapaki.
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Drapaki

Post autor: agniecha »

Kamila , dla mojej poprzedniej koteczki miałam dwa ich drapaki kupowane na allegro ( dalej tam sprzedają ) . Jakościowo za tą cenę są ok , pan w firmie bardzo miły i pomocny tylko słupy nawet dla dużych kotów mają 10 cm , a patrząc teraz na moje " sarenki " to te drapaki nie dałyby rady . Może Liluszka będzie mniejsza . Ja teraz mam drapaki od forumowej Rmoni i są nieporównywalnie lepsze , ale ja mam dwa wielkie , szalejące głuptaki <mrgreen> . Soniu to jest na pewno inna firma miałam do czynienia z obydwoma :-)
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Drapaki

Post autor: agniecha »

Ta firma którą poleca Sonia to właśnie forumowa Rmonia <mrgreen> tylko cena u niej wyższa , ale jakość rzeczywiście rewelacyjna , a jeszcze ja mam ten komfort , że przywieźli mi do domu i skręcili te drapaki <pokłon>
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: Drapaki

Post autor: joakar »

Agnieszko, ty masz ten M11 prawda? Czy ta rozeta nie ma za wysokiej krawędzi? I czy jest wystarczająca na kota? Widziałam, że u Ruffiego one mają większą średnicę i niższy rant.
Przymierzam się do zakupu dla Gilberta i mam straszny dylemat.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Drapaki

Post autor: Sonia »

Moją rozetę, którą kupowałam u Rmoni, ma średnicę 40 cm i Tami (8,5 kg żywej wagi <diabeł> ) mieści się w tej rozecie, ale wypełnia ją całą, Tobinek już się nie zmieści na dokładkę <mrgreen>
Można u nich zamówić też 50 cm średnicę, ale mnie się wydawało to już za dużo.
Rant jest faktycznie dość wysoki, ale koty sobie radzą. Może faktycznie byłoby fajnie, gdyby z jednej strony było podcięte takie niższe wejście, ale myślę, że to wszystko można obgadać z Moniką.
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Drapaki

Post autor: agniecha »

Mam M11 , ale coś tam zmieniałam , chyba odległości między półkami . Moja Cleo waży prawie 6 kg i ta rozeta jest dla niej wygodna. Rmonia zrobi wszystko co sobie wymyślisz , poza tym sama ma kilka kotów , więc doradzi co ma sens , a co nie . Skontaktuj się z nią mejlowo lub telefonicznie . Ja myślę nad trzecim drapakiem od nich , tym razem z rynnami .
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: Drapaki

Post autor: joakar »

Chyba faktycznie poproszę o skrócenie tego rantu, bo G. to taki raczej niskopodłogowy jest i nie wiem czy się tam wgramoli. <mrgreen>
Zablokowany