Wszystko o zabawkach dla kotów!

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Taki los piłeczek i ich poszukiwaczy <lol>
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: yohjia »

Dokładnie <lol> Ja parę dni temu miałam mały remont w pokoju i trzeba było odsunąć meble...czego tam pod nimi nie było :haha: kulek z folii aluminiowej to chyba z 2 kilo, bo u mnie to jest dopiero hicior a nie tam jakieś wędki, Kongi <lol>
Awatar użytkownika
aneby
Posty: 479
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:48
Płeć: K
Skąd: Kraków

Post autor: aneby »

Ulubioną zabawką Bajki są takie małe sznurkowe myszki z dzwoneczkiem w środku. Ale właśnie wczoraj tak je posiała, że nie mogę znaleźć <roll> Odsuwałam łóżko, kanapę, szafkę ... i nic :-(
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Kamiko pisze:Taki los piłeczek i ich poszukiwaczy <lol>
zostanę chyba już wiecznym poszukiwaczem, mąż stwierdził, że nie ma co się czołgać po podłodze tylko... trzeba kupić po prostu większą ilość piłeczek <rotfl>
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

aneby pisze:Ulubioną zabawką Bajki są takie małe sznurkowe myszki z dzwoneczkiem w środku. Ale właśnie wczoraj tak je posiała, że nie mogę znaleźć <roll> Odsuwałam łóżko, kanapę, szafkę ... i nic :-(

Radzę sprawdzić... w butach... ja tak na serio:) a dziś ulubioną piłeczkę mojego malucha znalazłam w moim kozaku :-D z jakim wyrzutem na mnie spojrzał jak ją wydobywałam z buta, tak jakbym specjalnie ją tam chowała <lol>
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elwiska3 »

:-) :-) :-) no to łaczę się w bólu poszukiwań
ja spedzam wieczory na kolanach - usprawniłam nawet 2 latarki ( jakbym tej 1 nie mogła znależć ;-) ) i szukam pod kanapami, meblami itd ulubinej zabawki Karmelka - spineczki z Barbie <shock> zabrał córce i kocha ja bardzo. Nawet z nią śpi.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

elwiska3 pisze::-) :-) :-) no to łaczę się w bólu poszukiwań
ja spedzam wieczory na kolanach - usprawniłam nawet 2 latarki ( jakbym tej 1 nie mogła znależć ;-) ) i szukam pod kanapami, meblami itd ulubinej zabawki Karmelka - spineczki z Barbie <shock> zabrał córce i kocha ja bardzo. Nawet z nią śpi.
Ufff odetchnęłam ;-)) bo pomyślałam, że tylko my mamy takiego bzika- poszukiwacza zaginionych zabawek <mrgreen> ale prawda jest taka, że jak ktoś nie ma jakiegoś futrzastego malucha w domu to nie zrozumie <roll>
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Anka »

ja wam powiem, że mój kot i dziecko czesc zabawek mają spólnych. A zdarza się, że sobie piłke kulają <lol>
Awatar użytkownika
MaTosia
Posty: 102
Rejestracja: 23 paź 2011, 12:17
Hodowla: IDOL*PL

Post autor: MaTosia »

Tosia ulubiła sobie plastikowe nakrętki od butelek <tańczy> świetnie się nimi bawi, pięknie aportuje, zaletą jest to że nie muszę ich szukać, zawsze w domu jest jakiś napój i kiedy zauważę brak zabawki poprostu jej daję, inna opcja jest taka że mój łobuz dobrze rozpoznaje dźwiek odkręcanej butelki wystarczy chwila nieuwagi i nakrętka błyskawicznie ląduje na podłodze, takie Tosine polowanie <klaszcze>
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

U nas najprostsze zabawki są najlepsze. Vincent gra piłeczkami jak Maradona, gania za zakrętkami od butelek, bardzo często robię mu z reklamówki jednorazówki takiego motylka, nosi go w zębach jak piesek i co chwilę podrzuca. Frodo bawi się mało, bo on uważa, że jemu nie wypada zbytnio się przemęczać <lol> . Ale piłeczka to tez jego przyjaciółka.
Zablokowany